اپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداپلیکیشن و وباپلیکیشن ویندوز موبایل

کسب درآمد در عصر نرم افزار تلفن همراه

چگونه برنامه ها می توانند به شما برای پس انداز یا درآمد بیشتر کمک کنند

در عصر دیجیتال تکنولوژی را میتوان در همه جا دید. به هر کجا را که نگاه می کنید، کسی را پیدا خواهید کرد که یک گوشی هوشمند داشته باشد، یک فیلم را بر روی گوشی هوشمند خود تماشا کند یا از طریق دستگاههای همراه خود به موسیقی گوش دهد.

صنعت تلفن همراه بسیار عظیم است و می تواند مردم را جذب کند تا پول زیادی را صرف کنند. با این حال، همه لازم به خرج کردن در دنیای دیجیتال نیستند. در حقیقت، مردم می توانند با وظایف ساده در اوقات فراغت خود پول بدست آورند و هنگام خرید هر چیزی را صرفه جویی کنند.

کسب درآمد در وقت آزاد خود

به نظر می رسد اکثر مردم فکر می کنند که هر سرویسی که وعده داده که کاربران میتواند در خانه خود درامد کسب کنند، یک کلاهبرداری است. درست است که برنامه های زیادی وجود دارد که کاملا جعلی هستند و تلاش می کنند مردم را با وعده های جعلی فریب دهند، اما برنامه های مشروع زیادی نیز وجود دارند.

در حقیقت لیست های بی شماری از برنامه های تلفن همراه وجود دارد که به شما کمک می کند درآمد آنلاین داشته باشید این برنامه ها همه ویژگی های مشترک دارند مانند اجازه دادن به کاربران خود برای انجام وظایف و کارهای ارائه شده به هر مقداری که تمایل دارن و معادل آن  پول نقد کسب کنند.

در حالی که چنین برنامه هایی به ندرت به طور کامل برای درآمد کار تمام وقت کافی است، هدف آنها این است که کار واقعی خود را کاملا جایگزین نکنید. در عوض، آنها می توانند هر زمان که شما وقت آزاد داشتید و مایل به کسب پول اضافی هستید استفاده شوند.

به عنوان مثال، تعداد زیادی از مردم هر روز برای کار کردن رفت و آمد می کنند. بسیاری از آن زمان را صرف گوش دادن به موسیقی، خواندن روزنامه یا به دست آوردن آخرین به روز رسانی ها در رسانه های اجتماعی می کنند.

به جای این کار، آنها می توانند به طور بالقوه برای برنامه های تلفن همراه مانند Swagbucks کار کنند، که به آنها امکان می دهد تا پول اضافی را به دست آورند، که شاید بتوانند برای مسافرت یا فنجان قهوه اضافی هزینه کنند.

برنامه هایی که به شما پول می دهند کاملا انعطاف پذیر هستند

بهترین چیز در مورد این برنامه ها این است که آنها هرگز کاربران خود را برای تکمیل وظایف، بیشتر از چیزی که دوست دارند مجبور نمی کنند. در حقیقت، کاربران هر زمان که خسته می شوند، می توانند به سادگی برنامه را ببندند و بعدا در طول روز یا حتی بعد از آن در طول هفته ادامه دهند.

راه کار بیشتر این برنامه ها این است که آنها به کاربران امکان می دهند تا امتیاز مشخصی را هر زمان که تکالیف خاصی انجام می شود، جمع آوری کنند. تکمیل وظایف به کاربر امتیاز می دهد که پس از آن می تواند آن را با پول واقعی مبادله کنند.

این نوع انعطاف پذیری یکی از جذاب ترین ویژگی های انجام کار اضافی از یک گوشی هوشمند یا تبلت است. تا زمانی که شما با صرف هزینه محدودی از وقت خود برای پاداش محدود راضی هستید، پس استفاده از این اپلیکیشن ها برای شما مناسب است.

صنعت تلفن همراه نیز می تواند به شما کمک کند تا پول را ذخیره کنید

کسب درآمد از طریق برنامه های موبایل یک روش عالی برای صرف چند ساعت در هر روز است اما این کار مناسب همه افراد نیست. برخی از افراد کار روزمره ای با حقوق بالا دارند و از کار خود لذت میبرند و نمی خواهند کار خود را در هنگام رفتن به خانه یا در طول سفرهای طولانی خود ادامه دهند.

در عوض، آنها ممکن است بخواهند وب را برای معاملات، تخفیف و محصولات جالب که می توانند به مجموعه خود اضافه کنند، جستجو کنند. این دقیقا به همین دلیل است که بسیاری از برنامه های مربوط به خرید آنلاین در هر فروشگاه اپلیکیشن ظاهر می شوند.

Wish  و Shpock فقط دو نمونه از برنامه های اختصاص داده شده برای صرفه جویی در پول مردم از طریق راه های مختلف هستند. اولا اجازه می دهند تا مردم با مغازه های خارج از کشور که می توانند کالا های که حمل و نقل آن خا نیز رایگان است به شدت هزینه را کاهش دهد ارتباط برقرار کنند، در حالی که دوما اجازه می دهند تا کاربران اقلام خود را به هر کسی که در مجاورت آنهاست بفروشند،که این خود نسخه مدرنی از تبلیغات طبقه بندی شده است.

برنامه ها و اقتصاد به اشتراک گذاری

airbnb
نمای از سایت Airbnb

برنامه های اشتراک گذاری ، اخیرا به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است. به عنوان مثال، Airbnb معتقد است که مشکلات اجاره خانه که بسیاری از شهرهای بزرگ با آن روبرو هستندرا بدتر کرده زیرا اجازه می دهند مردم فقط اتاق های خود را در کوتاه مدت اجاره کنند که این منجر به افزایش کمبود مسکن شوند.

با این حال، اقتصاد به اشتراک گذاری یک مفهوم است که به راحتی توسط کاربران روزمره پذیرفته شده است. امروزه، بسیاری از مردم ترجیح می دهند تا اسنپ یا تپسی را بر روی گوشی های خود نصب کنند و یک راننده سفارش دهند تا اینکه با یک تاکسی سرویس تماس بگیرند.

به نظر می رسد که مفهوم اقتصاد اشتراک گذاری در صنعت تلفن همراه جایگاه محکمی پیدا کرده است، زیرا برنامه های بیشتری هر روزه از این مفهمو استفاده کرده که در بازار سنتی اختلال ایجاد می کند. تنها در چین، صنعت اقتصاد اشتراک گذاری حدود ۵۰۲ میلیارد دلار تخمین زده می شود، که نسبت به سال گذشته دو برابر شده است.

به زودی، شهرهای بزرگ در غرب نیز حتی درامد بیشتری از این موج اشتراک به دست می آورند. در چند سال آینده، استفاده از برنامه ها به منظور اجاره دوچرخه، بازدید از یک فروشگاه و پرداخت با کوپن های تلفن همراه و درخواست تاکسی از طریف یک اپلیکیشن اصلا دور از انتظار نیست .

چنین مفاهیمی برای افراد نا آگاه عجیب و غریب است، اما کاربران در سرتاسر جهان به نظر می رسد که هر زمان که مفهوم جدید از راه میرسد آماده تطابق هستند. با استفاده از برنامه های موجود برای به دست آوردن، ذخیره کردن و به اشتراک گذاری پول، اعتقاد بر این است که صنعت تلفن همراه در سالهای آینده نقش مهمی در اقتصاد بازی خواهد کرد.

مرجع
The Next Web
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن