اخبار سینما و تلویزیونسینما و تلویزیون

نسخه جدید شگفت انگیزهای ۲ در نمایشگاه D23

به دنبال اخباری که پیش بینی می کردند جمع بندی انیمیشن شگفت انگیزهای ۲ تنها دقیقای بعد از پایان یافتن ساخت سری اول صورت گیرد؛ کمپانی پیکسار در نمایشگاه D23 جزئیات بیشتری راجعه به این فیلم بیان کرد.

قبل از هر چیز از تی نلسون، هالی هانتر، سارا وول و ساموئل ال جکسون به همراه هاک میلر در نقش دَش به خاطر صداگذاری در این اثر، تجلیل شد. براد بیرد نویسنده و کارگردان؛ جزئیات بیشتری را در مورد خبرهای خوش آینده بیان کرد که در آن، خانواده داستان در یک دنیای وسیع قرار می گیرند که دوستان جدید و تبه کاران جدید خواهند داشت و نیز الستیگیر هالی هانتر را در مرکز صحنه نمایش قرار خواهند داد.

بیرد گفت: “انیمیشن شگفت انگیزهای ۲، در واقع یک فیلم کاملا خانوادگی است که در آن اتفاقات خانوادگی برای افراد با قدرت فوق العاده را نشان می دهد”. ” ممکن است خیلی سریع یا خیلی قوی باشند اما آن ها نیز تجربیاتی مانند سایر خانواده ها را تجربه می کنند”.

علاوه بر این بیرد اظهار داشت، قصد داشته تا ایده ایی را به انیمیشن شگفت انگیزهای ۲ وارد کند که نتوانسته، در نهایت آن را به یک انیمیشن دیگر تبدیل کرده است. سیلاس لسنیک همکار ما این صحنه را اینگونه بازگویی می کند:

“باب، در هالی که “جک-جک” را نگاه می کند روی نیمکت خوابش می برد. تلویزیون یک فیلم قدیمی سیاه و سفید را نشان می دهد که در آن پلیس در حال تعقیب دزدان است. “جک-جک” سارقان ماسک دار را در تلویزیون نگاه می کند و بعد راکونی را بیرون از خانه می بیند که در زباله ها به دنبال چیزی می گردد. فکر می کند که راکون هم سارق است، پس سعی در مقابله با آن را دارد. در ابتدا، راکون تلاش می کند تا کودک را بترساند، اما قدرت “جک-جک” به یکباره فعال شده و در تمام طول حیاط خانه این موجود را دنبال می کند، در یک مدت خیلی کوتاه قدرت جک جک چند برابر می شود! باب بیدار می شود و پسرش را در حال دنبال کردن راکون می بیند و از قدرت پسرش بسیار متعجب می شود”.

مرجع
ComingSoon
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن