اخبار سینما و تلویزیونسینما و تلویزیون

موضوع نهمین فیلم کوانتین تارانتینو مشخص شد

به همراه جزئیاتی از بازیگران احتمالی

کوانتین تارنتینو پیش از این در مصاحبه های خود گفته بود که به ساخت فیلمی در ژانر ترسناک علاقه دارد. این هفته، از جزئیات بیشتری در رابطه با نهمین فیلم وی مطلع شدیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تارانتینو برای این فیلم به دنبال اقتباس از یک داستان واقعی رفته که متناسب با این ژانر است، وی برای اولین فیلم بلند خود که بر اساس اتفاقات واقعی ساخته میشود وظیفه فیلمنامه نویسی و کارگردانی را بر عهده خواهد داشت.

 “قتل های خانواده منسون” راجع به قتل بازیگر زنی به نام شارون تیت و سایر مهمانان آن شب ( و چند نفر دیگر در شب بعد) بدست چارلز منسون و اعضای خانوده او در سال ۱۹۶۹ است. تارنتینو با ستارگان درجه یکی برای پیش تولید فیلمش ملاقات کرد که میتوان به مارگت رابی (Margot Robbie) برای بازی در نقش شارون تیت اشاره کرد.

چارلز تکس واتسون و چارلز منسون
راست: چارلز منسون — چپ: تکس واتسون

تارنتینو علاوه بر این با برد پیت ستاره فیلم حرامزاده های لعنتی (برای نقش کارآگاه بررسی پرونده قتل) و بازیگر مورد علاقه خود برای فیلم هایش؛ ساموئل ال جکسون و جنیفر لارنس که در سال ۲۰۱۵ در تا مرز ایفای نقش در فیلم هشت نفرت انگیز رفت اما نقش بعدا به بازیگر دیگری واگذار شد، نیز صحبتهای داشت.

 با این وجود، جنیفر لارنس بر خلاف بعضی گزارش ها، برای نقشی غیر از شارون تیت در حال مذاکرده است. هنوز خبری در رابطه با این که چه کسی نقش های کلیدی از جمله تکس واتسون ( یکی از قاتلان) یا رومن پولانسکی (همسر شارون تیت در آن زمان)  را در فیلم قتل های چارلز منسون، ایفا می کند زده نشده است.

در سال ۲۰۰۳ نیز فیلم مستندی با نام خانواده منسون ساخته شده بود که در رابطه با زندگی نامه چالز منسون و خانواده او بود. کارگردان فیلم جیم ون ببر بود و در آن مارسلو گیمز و مارک پیتمن ایفای نقش میکردند.

مرجع
Rotten Tomatoes
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن