اپلیکیشن و وباپلیکیشن ویندوز موبایلنرم افزار ویندوز

معرفی ۶ برنامه برتر هواشناسی برای ویندوز ۱۰

از زمانی که سازمان های هواشناسی اطلاعات خود را به صورت دیجیتالی ارائه دادند، برنامه هواشناسی به جزء جدا نشدنی از گوشی های هوشمند تبدیل شدند. توسعه دهندگان، نرم افزارهای کاربردی را طراحی کردند که در همه حال اطلاعات آب و هوایی را (حتی زمانی که در خواب باشید) در اختیار کاربران قرار می دهند. داده های آب و هوا از طریق ویجت های گوش های هوشمند قابل دسترسی هستند. تا چندی پیش کابران کامپیوترهای خانگی، تنها از طریق مرورگرهای خود می توانند به سایت های هواشناسی متصل شوند اما  اپ استور چند نرم افزار را برای استفاده در ویندوز طراحی کرده تا بتوان خیلی راحت به اخبار هواشناسی دسترسی پیدا کرد.

در این مقاله سعی شده تا برای شما این بهترین نرم افزارهای هواشناسی را به همراه جزئیات آن ها و لینک نصب بر روی ویندوز ۱۰ را معرفی نماییم.

The Weather Network

نرم افزار هواشناسی برنامه هواشناسی Weather Network برای ویندوز ۱۰، در همه دستگاه های مجهز به ویندوز قابل استفاده است، یک طراحی تعاملی و ساده ارائه می دهد که آخرین پیش بینی هواشناسی را ارائه می کند. کاربران هنگام استفاده از این برنامه، آخرین هشدارهای آب و هوا را دریافت می کنند و می توانند طوفان را با نقشه های رادار دنبال کنند. هر چند باید توجه داشته باشید که ممکن است این اخبار مربوط به منطقه شما نباشد اما می توانید آخرین اخبار مربوط به طوفان ها را از سراسر جهان دریافت کنید. طراحی برنامه ها، هر چند پاک و کاربردی است، اما با طراحی مینیمالیستی اخیر ویندوز همخوانی ندارد.

با این حال، اطلاعات موجود بسیار دقیق هستند و شما می توانید پیش بینی ۱۴ روزه را با همه جزئیات اعم از رطوبت تا احتمال بارش داشته باشید. شما حتی قادر هستید واحد های اندازه گیری را بر اساس منطقه نیز تنظیم نماید. بنابراین می توانید واحد های امپریال را برای ایالات متحده، و متریک را برای سایر نقاط جهان استفاده کنید  یا یک واحد سنجش را در سراسر برنامه به کار ببرید.

دانلود برنامه هواشناسی The weather Network

AccuWeather

نرم افزار هواشناسیAccuWeather در ارائه اخبار آب و هوا پیشرو بوده و برای نشان دادن داده ها روی هر پلت فرم از اعتبار خوبی برخوردار است. برنامه های هواشناسی زیادی از اطلاعاتی که توسط AccuWeather ارائه می شوند، استفاده می کنند، بنابراین ما باید به جای منابع و مستندات، منبع اصلی را به کار ببریم. این برنامه کاملا رایگان است و همه موارد آن در دسترس است. شما می توانید یک تجربه بدون تبلیغات اضافی و پیش بینی ۳۰ و ۹۰ روزه را در نسخه پولی این برنامه داشته باشید، اما کاربران معمولی که از نسخه رایگانی استفاده می کند نیز احساس کمبودی از نظر اطلاعات ارائه شده نمی کنند.

شما می توانید واحدهای متریک و امپریال را تبدیل کرده، بروزرسانی ها هر ۱۵ دقیقه یکبار انجام میشود و نوتیفیکیشن ها را به صورت زنده در کاشی های ویندوز دریافت کنید. اگر این امکانات کافی نیست، AccuWeather به شما این امکان را می دهد تا تصاویر زیبایی که بیانگر آب و هوای بیرون از خانه هستند را از اینترنت دانلود کرده و برای قفل صفحه شما نمایش دهد.

دانلود برنامه هواشناسی AccuWeather

Forecast

نرم افزار هواشناسی نرم افزار هواشناسیفورکست یک اپلیکیشن دیگر است که با هر به روز رسانی هر دقیقه، اخبار جدید را در اختیارتان قرار می دهد. اگرچه این یک برنامه پولی است اما می توانید از نسخه ۱۵ روزه آزمایشی آن استفاده کنید. از آنجایی که همه اپلیکیشن ها اطلاعات مشابه ایی دارند، این نرم افزار تا حد امکان تکرار داده ها را کم کرده و پیش بینی را خیلی دقیق تر ارائه می دهد. اطلاعات را طبقه بندی کرده و شما داده های آماری و نموداری آب و هوا را در منطقه خود و بصورت زنده دریافت می کنید.

دانلود برنامه هواشناسی Forecast به مبلغ ۱٫۴۹ دلار

MSN Weather

نرم افزار هواشناسی نرم افزار هواشناسیاپلیکیشن MSN Weather که بصورت پیشفرض بر روی ویندوز نصب شده است، این اپلیکیشن خصوصیات همه برنامه های بالا را دارد و همه را در یک بسته ساده در دسترس شما قرار میدهد. اطلاعات پیش بینی هوا، نقشه ها، داده ها، سرعت باد و حتی وضعیت ماه را می توانید مشاهده کنید. طراحی مینیمالی آن هم با ویندوز کاملا هماهنگی دارد و تصویر پس زمینه به راحتی آب و هوای بیرون را به ما نشان می دهد. کاشی مربوطه آن در ویندوز نیز تصاویر مشابه ایی را از آب و هوا هماکنون منطقه شما نشان می دهند. از مزایای آن عدم وجود خرید درون برنامه ای است .

دانلود برنامه هواشناسی MSN Weather

The Weather Channel

نرم افزار هواشناسیبرنامه پیشبینی هواشناسیThe Weather Channel متفاوت از The Weather Network است که در بالا ذکر شد. در این برنامه شما درجه هوای که احساس میکنید، رطوبت، نقطه شبنم، زمان طلوع و غروب، حالت ماه شب، سرعت باد، شاخص UV، دید و غیره را دریافت می کنید. علاوه بر همه اینها، نقشه های هواشناسی را نیز دریافت می کنید، با یک رادار گذشته و آینده را همراه با نقشه لایه های بارندگی، بارش برف، نمایش جاده یا ماهواره و سرعت باد نشان می دهد. شما همچنین می توانید اخبار مربوط به آب و هوا را به صورت HD تماشا کنید.

دانلود برنامه The Weather Channel

Rain Gauge

نرم افزار هواشناسیباران سنج در ویندوز هولوگرافیک، کامپیوتر های شخصی و گوشی های موبایل قابل استفاده است که به شما امکان دسترسی به اخبار آب و هوا را برای هر منطقه  در هر کجای جهان می دهد. علاوه بر این، شما می توانید برای چند منطقه مشخص شده به داده های بارندگی دسترسی پیدا کرده و مقدار بارندگی را نیز پیش بینی کنید. این برنامه یک رادار کاربردی هم دارد که در سایر نقاط دنیا به عنوان بر اساس جئوتگینگ کار می کند، اما برای نقاط مشخصی در اروپا، شما قادر هستید یک نقشه از حرکت ابرها را در موقعیت خود ببینید. اگر شما در خارج از مناطق انتخاب شده باشید، این برنامه مانند راهنمای پیش فرض عمل می کند. با این حال، در داخل این مناطق، به یک نقشه تصویری از اطلاعات باران دسترسی خواهید داشت.

دانلود برنامه Rain Gauge

شما از چه برنامه ای برای پیش بینی آب و هوای منطقه خود استفاده میکنید؟ نظراتتان را با ما در قسمت نظرات در میان بگذارید.

مرجع
Addictive Tips
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن