اپلیکیشن اندرویداپلیکیشن و وب

تغییرات اساسی در ورژن اندرویدی برنامه لایت روم

شرکت ادوبی رابط کاربری برنامه را از نو طراحی کرد

شرکت ادوبی برای مدیریت عکس  لایت روم و اپلیکیشن های ویرایش عکس در iOS و اندروید  به روزرسانی را آغاز کرده است. اپلیکیشن iOS برای آیفون و آیپد از ویژگی های جدیدی از جمله پشتیبانی از قلم مو های انتخابی حساس به فشار، نوار جزئیات جدید و به روز رسانی رابط کاربری برای نسخه آیپد برخوردار است. تمام این بروزرسانی ها اپلیکیشن بسیار خوب است اما اصلی ترین خبر این است که شرکت ادوبی طرح اپلیکیشن اندروید را کاملا از نو طراحی کرده است.

برای مدت زمان زیادی فروشگاه iOS اولین گزینه ادوبی بود در حالی اکنون بیشترین اپلیکیشنهایبرنامه لایت روم اندروید خود را برای اندروید معرفی می کند.  معمولا احساس می شود که اغلب تیم ها زمان بیشتری را برای پرداختن به اپلیکیشنهای iOS  نسبت به ورژنهای اندروید صرف کرده اند. لایت روم در اندروید همیشه یک نسخه تلفن همراه بسیار قابل قبول از تجربه دسکتاپ بوده است اما هرگز شگفت انگیز و بومی احساس نشده است.

شرکت ادوبی در اطلاعیه امروز خود اعلام کرد “ما قصد داشتیم تا بهترین تجربه اندروید ممکن را ارائه دهیم از این رو طرح لایت روم برای اندورید را از پایه طراحی کردیم تا سریع تر، کارآمدتر و اندرویدی تر باشد.  هر صفحه را طوری باز طراحی کرده ایم که در عین حال که بالاترین کیفیت یک اپلیکیشن حرفه ای ویرایش عکس را ارائه می دهد، یک تجربه طبیعی و اصیل اندرویدی را نیز  تضمین می کند.”

متاسفانه، ویژگی های جدید مانند قلم مو انتخابی که گرادیانهای خطی و شعاعی فعلی موجود را کامل می کند و تب (tab) جزئیات که کنترل جامعی بر روی نویز و میزان شارپنینگ (sharpening and noise) را در دسترس شما قرار می دهد ابتدا برای iOS ارائه می گردد. ممکن است ما مجبور شویم کمی بیشتر صبر کنیم تا این امکانات را برروی اندروید داشته باشیم.

لینک دانلود از گوگل پلی

Lightroom

مرجع
Tech Crunch
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن