راهنمای خریدفناوری

چگونه اولین سکه های ارز رمزنگاری شده خود را خریداری نمایید؟

ایتریوم، بیت کوین، لیت کوین، ریپل

در این جا راهنما و توصیه هایی اساسی ارائه شده اند تا بدون هیچ خطری ارزهای دیجیتالی مانند ایتریوم را خریداری کنید.

   ارزهای رمزنگاری شده (ارزهای دیجیتال) امسال به شکلی ناگهانی در حال رسیدن به موفقیت و محبوبیتند. با رسیدن ایتریوم، بیت کوین، لایت کوین، ریپل، استراتیس و دیگر ارزهای رمزنگاری شده به بالاترین حد خود در تمام دوران، هر روز میلیونرهای جدیدی در این عرصه به وجود می­آیند. این مقوله در حال تبدیل به چیزی شبیه به یک تب طلا در روزگار مدرن است.

   در زمانی که من این مقاله را می­نویسم، «ارزش بازار» بیت کوین ۳۷ میلیارد دلار است و ارزش هر بیت کوین چیزی برابر ۲,۲۸۱ دلار است. سرمایه گذاران بیت کوین از طریق سکه ای که زمانی تنها چند پنی بیشتر ارزش نداشت، توانستند پول قابل توجهی را در چند سال گذشته به دست آوردند.

Ethereum ایتریوم

   ممکن است بیت کوین قدیمی ترین سکه باشد اما تنها مورد موجود در بین ارزهای رمزنگاری شده نیست. در حقیقت، اکثریت افرادی که در حال ورود به عرصه ارزهای رمزنگاری شده اند، با ازدحام بالایی در حال جمع شدن به سمت ایتریوم می­باشند. ایتریوم امسال برانگیزنده ترین زنجیره ها را داشته است، به طوری که توانسته است پشتیبانی شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت، سامسونگ، جی.پی مورگان چاز و دیگر شرکت ها را در عنوانی با نام در حال ظهور ائتلاف سرمایه گذاری اقتصادی ایتریوم به دست آورد. ایتریوم آن نوع رمزنگاری و برنامه نویسی را انجام می­دهد که بیت کوین برای تراکنش های مالی خود به انجام رسانید. اگر بخواهیم ساده تر بگوییم، ایتریوم را به مانند نوعی بیت کوین پیشرفته و پیچیده تر در نظر بگیرید که به سبب پیشرفت های موجود در فناوری آن و هم چنین به خاطر مسیر روشنش به سوی ساخت یک اینترنت غیرمتمرکز، تحت پشتیبانی و مصرف شرکت های بزرگ قرار گرفته است.

   یک اتر (ژتون رمزنگاری شده ایتریوم) اوایل امسال (میلادی) چیزی در حدود ۱۲ دلار ارزش داشت اما در حال حاضر این ارز رمزنگاری شده به ازاء هر سکه ۲۲۸ دلار ارزش دارد و ارزش بازار آن هم به چیزی برابر ۲۱ میلیارد دلار رسیده است. ایتریوم به آهستگی اما با اطمینان کامل در حال ایجاد منفعت بالایی نسبت به ارزش بازار بیت کوین است. بسیاری از ناظران بر این باورند که «تلنگر ناگهانی» در همین سال رخ خواهد داد که طی آن ایتریوم به با ارزش ترین (ارزش بازار) ارز رمزنگاری شده در جهان تبدیل خواهد شد و در مجموع از ارزش کلی بیت کوین سبقت خواهد گرفت (قیمت تعداد کل دفعات سکه ها به ازاء هر سکه).

   ایتریوم تنها سکه جدید بلوک نیست اما قطعا امیدوار کننده ترین آنها است. در مقاله های بعدی درباره مواردی از جمله ریپل، لایت کوین، استاتیس و سیا کوین خواهم نوشت. تمامی این سکه ها چیزی منحصر به فرد و خلاقیتی در فناوریشان دارند.

چگونه اولین سکه های ارز رمزنگاری شده خود را خریداری نمایید؟

   برای بیشتر مردم خرید ارزهای رمزنگاری شده کاری گیچ کننده است. این نوع ارز را نمی­توان نوعی اوراق بورس یا «سرمایه» معمولی دانست و شبیه هیچ کدام از چیزهایی که بیشتر مردم دیده یا تجربه کرده اند نیز نیست. شما سهامی نمی­گیرید؛ در عوض شما سکه ها یا ژتون هایی دیجیتالی دریافت می­کنید. این سکه ها از اسکناس های دلار کاغذی «بهتر» می­باشند چرا که آن ها در واقع از هدف بزرگ تری حمایت می­کنند، مانند مقوله ایتریوم، تا بتوانند یک اینترنت غیر متمرکز بسازند و رمز ها و برنامه هایی را روی یک پلتفرم غیر متمرکز میزبانی کنند و این سکه ها به تجدید نیروی این هدف کمک می­کنند تا بتوان بدون کسب دانش فنی بالا حرف هایی برای زدن داشت.

Ethereum ایتریوم

   برای بیشتر مردم ایالات متحده، پایگاه سکه راحت ترین گزینه به منظور خرید ایتریوم، بیت کوین یا لایت کوین است (این پایگاه هنوز هم از سکه های دیگر پشتیبانی نمی­کند). شما می­توانید پس از تایید حساب خود روشهای پرداخت مختلفی از جمله کارت های اعتباری ، حساب بانک های ایالات متحده یا حتی حواله بانکی را انتخاب کنید. در ایالات متحده دیگر موارد مبادلاتی که دلار امریکا را دریافت می­کنند شامل «کراکن»، «جمینی» می­باشند. شما معمولا برای تایید حسابتان و هم چنین افزودن دیگر جزئیات به منظور توسعه محدودیت های خریدتان به یک گواهی نامه رانندگی نیاز خوهید داشت. از آن جا که ارزهای رمزنگاری شده «ارزهای سختی» می­باشند، مبادلات نمی­خواهند که ریسک کنند و سرشان کلاه گذاشته شود، به این دلیل که انجام تراکنش با ارزهای رمزنگاری شده برگشت پذیر نیست.

   اگر شما به دنبال برخی سکه های جدیدتری می­گردید که در حال ایجاد جنبش های بزرگی اند اما نتوانسته اند راهی به محل مبادلات ذکر شده بیابند، باید نگاهی به «پولونیکس» و «لایوکوین» بیاندازید. شما می­توانید از طریق پایگاه سکه بیت کوین یا ایتریوم را به این پلت فرم ها انتقال دهید و سپس (با انجام مبادلات) آن ها را به هر نوع ارز دیجیتالی دیگری که می­خواهید تغییر دهید.

   اگر شما در خارج از ایالات متحده قرار دارید، در این جا مواردی ارائه شده اند که جهت انجام مبادلات ارزهای محلی شما را دریافت می­کنند: «بازارهای BTC» (استرالیا)، «بیت تامب» یا «کوین وان» (کره)، «CHBTC» یا «هوبی» (چین) و «کوآدریگا» (کانادا). شما می­توانید در این صفحه فهرست کاملی از محل هایی را پیدا کنید که می­توانید در آن جا ایتریوم را با ارز محلی خود خریداری نمایید.

در ایران نیز چندین وبسایت مبادرت به خرید و فروش ارز های دیجیتالی از جمله ایتریوم می نمایند که شما میتوانید با جستجو در گوگل به راحتی به این وبسایت ها دسترسی پیدا کنید.

نظر شما در رابطه با ارز های دیجیتالی چیست ؟ آیا اینگونه ارز ها را نوعی سرمایه گذاری مطمئن میدانید !

مطالب ارائه شده در این صفحه فقط جنبه اطلاع رسانی دارند ، قبل از ورود به هر بازار مالی تحقیقات لازم را انجام دهید

مرجع
Inc
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
ارز رمز نگاری شده ( پول دیجیتا ل ) چیست؟ - آلبالو :تازه های فناوریآیا قیمت ارز دیجیتالی ایتریوم در یک حباب است؟ راهنمای سرمایه گذاری - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
آیا قیمت ارز دیجیتالی ایتریوم در یک حباب است؟ راهنمای سرمایه گذاری - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله قبلی راجع به چگونه اولین سکه های ارز رمزنگاری شده خود را خریداری نما… خواندید و با روش های تهیه آن آشنا […]

trackback
ارز رمز نگاری شده ( پول دیجیتا ل ) چیست؟ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] به آشنایی بیشتر با روش های خرید ارز دیجیتال دارید این مقاله را از دست […]

بستن
بستن