اپلیکیشن آیفوناپلیکیشن و وب

به کمک این اپلیکیشن می‌توانید آب را از اسپیکر آیفون خود بیرون کنید!

سازندگان این برنامه آیفون ادعا میکنند که با نصب این نرم افزار شما میتوانید آب را از اسپیکر گوشی خود خارج کنید.

مردم گوشی موبایل خود را به حمام می‌برند. گرچه ممکن است شما بحث بر سر احمقانه بودن این موضوع داشته باشید ولی چاره‌ای نیست. مردم این کار را انجام می‌دهند و شما نمی‌توانید آن‌ها را منع کنید. در نتیجه، گوشی‌های زیادی وجود دارند که در اثر تماس با آب صدمه می‌بینند. اگر بخواهیم صادق باشیم، برنامه آیفونفقط حمام نیست که باعث این اتفاق می‌شود. بردن موبایل به استخر و یا نزدیک سینک آشپزخانه می‌تواند باعث بروز این اتفاق شود. معمول‌ترین روش برای خارج کردن آب از درون گوشی، خاموش کردن آن، قرار دادن آن در یک کیسه برنج و احتمالا استفاده از سشوار برای خشک کردن است. Sonic نام اپلیکیشنی برای بیرون ریختن آب از درون اسپیکر آیفون است.

هنگامی که آیفون شما به داخل آب افتاده است و اسپیکر آن به درستی کار نمی‌کند، اپلیکیشن Sonic‌ می‌تواند یکی از روش‌های بسیار مؤثر برای تلاش برای خارج کردن آب باشد. این نرم‌افزار به شما اجازه می‌دهد تا صوت‌هایی با فرکانس‌های مختلف از ۲۵۸ هرتز تا ۱۱۰ هرتز را پخش کنید که هدف از آن، خارج کردن قطرات آب در اثر لرزش در فرکانس‌های مختلف است.

نرم‌افزار را دانلود کنید و دکمه play‌ را فشار دهید. با کشیدن صفحه به بالا می‌توانید فرکانس را افزایش و با کشیدن به پایین، می‌توانید فرکانس را کاهش دهید.

ما آیفون خود را به حمام نبرده‌ایم و این نرم‌افزار را امتحان نکرده‌ایم! در صورتی هم که آیفون شما برای مدت طولانی در آب بوده، بعید است که این اپلیکیشن بتواند به شما کمکی بکند.برنامه آیفون سونیک

به نظر می‌رسد این نرم‌افزار فقط روی آیفون ۷ کاربردی باشد؛ چرا که فقط این نسل در مقابل آب مقاوم است. ممکن است این اپلیکیشن کاربران تشویق کند تا گوشی خود را زیر دوش ببرند و آن را برای یک یا دو بار امتحان کنند اما لازم است بدانید که متأسفانه، مقاوم بودن در برابر آب، به معنای ضد آب بودن نیست و حتی امکان دارد که رطوبت موجود در هوا به گوشی شما آسیب بزند. بنابراین، اگر آیفون شما دچار مشکل کوچکی در برابر آب شده است،‌ شاید Sonic‌ بتواند به کمک شما بیاید.

حتی اگر از مدل‌های قدیمی آیفون استفاده می‌کنید و چند قطره آب درون گوشی شما افتاده است، می‌توانید از Sonic استفاده کنید. این اپلیکیشن، رایگان و استفاده از آن بسیار آسان است؛ بنابراین، با استفاده از آن، چیزی را از دست نمی‌دهید. البته صرف نظر از این‌که گوشی شما کار کرد یا نه، آن را به Apple Store‌ ببرید؛ چون حتی اگر چند قطره آب از آن بیرون آمد، ممکن است در طولانی مدت غیرقابل استفاده شود. Sonic تنها صداهایی در فرکانس‌های مختلف تولید می‌کند و هیچ خشک‌کننده‌ای را به گوشی شما اضافه نمی‌کند و درنتیجه، هیچ تضمینی وجود ندارد که تمامی رطوبت از گوشی شما خارج شده باشد. فقط کارکنان Apple Store هستند که می‌توانند از صدمه وارد شده به گوشی شما خبر دهند!

دانلود از آیتونز

مرجع
Addictive Tips
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن