سینما و تلویزیونمعرفی فیلمویدئو

تماشای تریلر جدیدترین فیلم استیون اسپیلبرگ

با نام Ready Player One

نکات برجسته مطلب

  • غول های آهنی نقش مهمی در داستان بازی دارند

روز گذشته در نمایشگاه  کامیک کان  سن دیگو شرکت وارنر بروس از اولین تریلر فیلم جدید Ready Player One (بازیگر شماره یک آماده) به کارگردانی استیون اسپیلبرگ را منتشر کرد و مانند رمانی که این فیلم از آن اقتباس شده این تریلر  پر است از چیزهایی  که گیک ها  عاشق آن هستند.

در آغاز تریلر”وید وات”  شروع به شرح زندگی خود در استکس می نماید (استکس محلی است که کانکس ها را با ستون های فلزی روی هم نگه می دارد تا فضای کمتری اشغال کنند). او جزو نسلی است که با نام “میلیون ها  گمشده” شناخته می شود، اما او و اطرافیان او آرامش را در دنیای مجازی با نام اواسیس می‌آورد. در آن دنیای مجازی مبارزه با غول های آهنی و حتی فردی کروگر شخصیت فیلم های ترسناک امکان پذیر است.

استیون اسپیلبرگ بازیگر شماره یک آماده

این فیلم بر اساس اولین رمان ارنی کلاین  که در آینده ای نه چندان دور  زمانی که واقعیت مجازی بسیار پیشرفت کرده است اتفاق  می افتد. وید وات به یک گروه از مبارزین بین المللی ملحق میشود که در دنیای مجازی به دنبال ۳  نشانه و سر نخ هستند که سازنده اواسیس از خود به جای نهاده است.

هر کسی که بتواند این ۳ نشانه را پیدا کند می تواند کنترل کل سیستم را به دست بگیرد .کتاب اصلی این فیلم پر از  رفرنس های به چیزهای مختلف از رمان های علمی تخیلی کلاسیک تا بازیهای ویدئویی و حتی فیلم های دهه ۸۰ است که آن را بین طرفداران این  ژانر  بسیار محبوب کرده و به یکی از پرفروش ترین رمان های منتشر شده در سالی  که چاپ شد گردید.

لیست بازیگران این فیلم به شرح زیر می باشد:

Tye Sheridan (The Tree of Life / X-Men: Apocalypse) در نقش Wade

while Olivia Cooke (Bates Motel) در نقش Art3mis

Ben Mendelsohn (Rogue One)

Mark Rylance (Dunkirk)

Simon Pegg (Star Trek, Shaun of the Dead)

T.J. Miller (Silicon Valley)

Hannah John-Kamen (Killjoys)

فیلم بازیگر Ready Player One در تاریخ  سی مارچ ۲۰۱۸ ( ده فروردین ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

مرجع
The Verge
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن