مالی

آیا قیمت ارز دیجیتالی ایتریوم در یک حباب است؟ راهنمای سرمایه گذاری

کالبدشکافی قیمت ارز دیجیتالی ایتریوم و آینده آن

آنچه که نیاز است درباره ایتریوم و ۶۰۰۰٪ رشد آن بدانید را در این مقاله میتوانید بخوانید.

در مقاله قبلی راجع به چگونه اولین سکه های ارز رمزنگاری شده خود را خریداری نمایید خواندید و با روش های تهیه آن آشنا شدید.

در چند ماه گذشته، پلتفرم انقلابی زنجیره بلوک (بلاک چین) ایتریوم و ژتون (ارز دیجیتالی) آن، اتر، پیشرفت‌های عظیمی را تجربه کرده اند. ایتریوم به قیمت ۶ دلار در جولای ۲۰۱۶ و ۱۷ دلار در مارچ ۲۰۱۷، معامله می شد. ایتریوم (ETH) از آن زمان، فرازهای بالاتر از ۲۲۰ دلار را نیز تجربه کرده است. پیشرفت های کل سال گذشته برای ایتریوم بالاتر از ۱۵۰۰٪ در زمان اعلان این مقاله است. بسیاری از مردم فکر می کنند که این تنها یک حباب مبتنی بر برخی فعالیت های کوتاه مدت و ناپایدار است. اما، شما باید در خاطر داشته باشید، ایتریوم که در چند ماه اخیر، ۱۰۰٪ بالاتر رفته است، یک افت ۴۰-۱۰ درصدی لزوما نقطه‌ی ضعف مهمی برای آن به حساب نمی‌آید. در واقع، به عقیده بسیاری از کارشناسانی که با آن ها صحبت کردم، ایتریوم کاملا کارآمد است. به شخصه بررسی و تحقیق هایی بر روی موضوع انجام داده ام، با چندین تن از کارشناسان برجسته در جهان صحبت داشته ام و ارزهای دیجیتالی را از همان ابتدا دنبال کرده ام.

به عقیده‌ی درین کگ، موسس ریچتوپیا: ((هیچ صنعت بدون حبابی در جهان وجود ندارد. نشیب‌ها و فرازها وجود دارند. با نگاهی بر ایتریوم، که هنوز به سطح بلوغ نرسیده است تا افت‌ خیره کننده‌ای داشته باشد و حداقل تا سال ۲۰۱۹ این اتفاق نخواهد افتاد. ایتریوم یک پایگاه زنجیره بلوک بنیادین است که بر روی آن، پایگاه‌های زنجیره بلوک جدید می توانند تاسیس شوند.))

کگ ادامه می‌دهد: ((تعدادی شرکت های تازه تاسیس زنجیره بلوک که هم اکنون، از ایتریوم به عنوان پایه استفاده می کنند شامل اسلاک.ایت، آگر، جنوسیس، هومانیک، بیت نیشن، ملون و آراگون می‌شوند.

 به علاوه، ایتریوم موسسان گمنامی ندارد. در حقیقت، ایتریوم، ویتالیک بوترین، آینده نگر برجسته زنجیره بلوک، به همراه مینگ چان، فارغ التحصیل MIT، و دیگران را دارد. از این گذشته، ایتریوم یک شرکت پشتیبان متحد به نام ائتلاف سرمایه گذاری اقتصادی ایتریوم که از پیش از این با اکسنچر، آلفاپوینت، بی ان وای، ملِن، کریدیت سویز، دلویت، آی ان جی، جی.پی. مورگان، مایکروسافت، بانک ملی کانادا، سانتاندر، اینتل، تامسِن رویترز، سامسونگ، یو اس پی و تویوتا۱۰ کار می‌کند تا مسائل اساسی جهانی را حل کنند.))

درنهایت، اینها به چه معنی است و آینده  ایتریوم و ارز دیجیتالی در کل چگونه خواهد بود؟

ارز دیجیتالی کریپتوکرنسی ایتریوم

من دوباره به کارشناسان برجسته‌ی ارز دیجیتالی، درین کگ برای برخی از پاسخ ها رجوع کردم.

کگ توضیح داد: ((بر مبنای گزارش انجمن اقتصادی جهان، اکوسیستم زنجیره بلوک ۱۰٪ تولید ناخالص داخلی جهان را  (۱۰۱ تریلیون دلار) تا سال ۲۰۲۵ ذخیره خواهد کرد. در زمان نوشتن این مطلب، کل بازار سرمایه گذاری برای تمام ژتون خای ورودی زنجیره بلوک روی هم ۷۵ میلیارد دلار است. اگر حق با انجمن اقتصادی جهان باشد، این بدان معنا خواهد بود که کل بازار سرمایه‌گذاری تا سال ۲۰۲۵، ۱۰٫۱ تریلیون خواهد شد.  زمینه های قابل پیش‌بینی برای فناوری زنجیره بلوک را میتوان خدمات مالی، بیمه، امنیت سابری، انتخابات، انرژی، تدارکات، هویت،‌ قانونی، طرز حکومت و مراقبت بهداشتی دانست، برای مثال. در نتیجه، اگر تخمین های انجمن اقتصادی جهان درست از کار دربیاید، رشد پیش‌بینی شده اکوسیستم زنجیره بلوک، چیزی حدود ۱۳۳۳۳٪ در طول هشت سال آینده باید باشد. هر مقداری بالاتر از این درصد یک حباب استنباط می‌شود، از این ‌رو راه درازی پیش روی ما قرار دارد.))

اگر در نظر دارید ETH, LTC, XRP, BTC یا هر ارز دیجیتالی دیگر را خریداری کنید، اینجا یک بررسی تخصصی از قیمت‌های حال حاظر انجام شده است. اگرچه، فکر می‌کنم این قیمت ها کاملا سریع می‌توانند افزایش یابند. اگر هنوز با ایتریوم آشنا نیستید، ایتریوم پایگاهیست که ارز دیجیتالی اتر (ETH)  را توضیع می‌کند.

ایتریوم و ایتریوم کلاسیک مشابه نیستند. ایتریوم (ETH)، ارز رسمی دیجیتال ایتریوم است. ایتریوم کلاسیک (ETC) در اصل یک شرکت جدا و غیررسمیت که توسط اشخاص دیگر اداره می‌شود که در پروژه واقعی ایتریوم شرکت ندارند.

ایتریوم شبیه به بیت کوین است اما همچنین کاملا با آن تفاوت دارد. درست است که واحد ارز دیجیتال دارد، اما ایتریوم پایگاهی برای بسیاری چیزهای دیگر نیز است. بواسطه این مقاله و کمی تفکر در رابطه با آن، ایتریوم کاری را که بیت کوین برای سرمایه‌گذاری و تراکنش‌های مالی انجام می‌دهد، برای برنامه‌ریزی و کدگذاری انجام می‌دهد. ایتریوم آنچه را که بیت کوین انجام می‌دهد نیز انجام می‌دهد. اما بیت‌ کوین آنچه را که ایتریوم انجام می‌دهد، در کل انجام نمی‌دهد.

در پایان ، هیچ کس بدرستی نمی‌داند که چه اتفاقی می‌افتد. این مقاله یا هر مقاله‌ای در این رابط نباید به عنوان توصیه سرمایه گذاری محسوب شود و شما همیشه باید تحقیق منحصر به خودتان را انجام دهید و پشت‌کار داشته باشید.

مرجع
Inc
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن