بازی

۱۰ دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » – قسمت اول

نسخه نهایی و داغ بازی علمی-تخیلی “سرنوشت ۲” نزدیک به انتشار است و این ها دلایلی اند که بر اساس آن ها شما بایستی بازی را قبل از انتشار امتحان کنید.

 

پایگاه اینترنتی T3 عاشق Destiny اصلی بود و اگر شما هم طرفدار نسخه اصلی این بازی می­باشید با انتشار این بازی در ۶ سپتامبر برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ (PS4) و ایکس باکس وان و ۲۴ اکتبر برای رایانه های شخصی (PC) همانند ما برای رسیدن این تاریخ روز شماری می­کنید. با این حال، برای پا گذاشتن به دنیای این بازی، نسخه بتا فرصت خوبی برای پریدن به این دنیا امتحان کردن این بازی است.

بدین ترتیب، T3 با متخصص این بازی «آرکز گیمینگ» مصاحبه کرده است تا ۱۰ دلیلی را بیان کند که باید نسخه بتا این بازی را پیش از انتشار بازی اصلی بازی کرد. با این حال پیش از آن که وارد بازی شوید تریلر حماسی E3 2017 را بررسی کنید:

 1. شما می­توانید بازی را پیش از انتشار دریافت کنید

  بازی های ویدیویی بتا این امکان را برای بازیکنان فراهم می­آورد تا پیش از انتشار نسخه اصلی بازی آن را آزمایش کنند و در خلال این بازی کردن می­توانند بازخورد های ارزشمندی را به توسعه دهندگان بازی ارائه دهند- معمولا این اولین باری نیست که به صد ها هزار بازیکن اجازه داده می­شود تا بازی را قبل از انتشار اصلی تجربه کنند و در مورد بازی Destiny 2 این فرصت را به بازیکنان می­دهد تا بخش کوچکی از آن چه نسخه اصلی ارائه خواهد داد را امتحان کنند.

 1. شما می­تواند آغاز کمپین سینمایی بازی Destiny را تجربه کنید

  Destiny 2 - سرنوشت 2

برای شروع، شما باید بتوانید ابتدای بازی را تجربه کنید، اولین ماموریت نبردی که صحنه و صدای بازی را تنظیم می­کند.

اگر پیش از این هرگز Destiny  را بازی نکرده اید نیازی نیست که نگران باشید چون بازی سرنوشت ۲ ( Destiny 2 ) گذشته را پاک کرد و همه افراد را به نقطه صفر برمی­گرداند و پایه ای جدید را برای داستانی پی ریزی می­کند که هر کسی می­تواند بخشی از آن باشد.

به طور خلاصه، نژادی از دشمنان بیگانه به نام «کابال» زمین را مورد تهاجم قرار می­دهند و آن را به یک «برج»، محلی که ما ۳ سال است به آن خانه می­گوییم، ویران می­کنند- آن ها همه چیز را از ما می­گیرند، هر چیزی را که ساخته ایم نابود می­کنند و این نقطه شروع ما برای بازی است.

نسخه بتا به شما امکان تجربه این آغاز را می­دهد، تجربه چنان فقدانی را ممکن می­سازد و نگاهی اجمالی بر نبرد Destiny 2 که قرار است برای شما عرضه شود را فراهم می­آورد.

 1. شما می­تواند توانایی های جدید را امتحان کنید…

در بازی Destiny شما در یکی از رده های شکارچی، تایتان و جادوگر بازی می­کنید و هر یک از این رده ها دارای آرایه ای از توانایی هایی در اختیار بوده که از زیر رده هایی می­آیند- لزوما یک آرایه و مجموعه ای توانایی ها نحوه بازی شما را تعریف می­کنند.

بازی Destiny 2 3 دسته رده جدید را معرفی می­کند که در نسخه بتا موجودند.

شکارچی ها دارای زیر رده «آرکسترایدر» اند، این ویژگی امکان دسترسی به کمانی درخشان را می­دهد که به شما این امکان را می­دهد تا با سرعتی باورنکردنی به سمت دشمنتان جهش بزنید و در عین حال در تمام زوایا به دشمنتان آسیب برسانید.

تایتان ها زیر رده «نگهبانی» را می­گیرند که احتمالا در بهترین تعریف به عنوان کاپیتان امریکای فضایی شناخته می­شود. شما می­توانید یک سپر انرژی دفع کننده را فرا بخوانید که هم به صورت دفاعی و هم تهاجمی استفاده می­گردد. شما می­توانید مانند یک دیوار نفوذ ناپذیر به جلو پیش بروید، در عین حال که تیمتان در پشتت سر شما جمع شده اند و می­توانید آن را به سمت دیوار ها و یا دشمنان پرتاب کنید.

و در نهایت هم، جادوگر ها می­توانند مرگ آتشین را بر رقیبانشان بارش دهند و دارای زیر رده «دان بلید» (تیغه آتشین) اند. شمشیر آتشین و بال های مشتعل را فرا بخوانید، به آسمان بروید و به سمت دشمنانتان آتش پرتاب کنید.

 1. و سلاح ها جدید…

  Destiny 2 - سرنوشت 2

توانایی ها فقط شروع کارند، بازی سرنوشت ۲ زرادخانه از سلاح های جدید دارد تا بتوانید در فعالیت های مختلف آن را آزمایش کنید و نسخه بتا این فرصت را می­دهد تا برخی از این سلاح های جدید را استفاده کنید. سلاح های  Destiny 2 در ۳ دسته قرار می­گیرند- جنبشی، انرژی و قدرت. سلاح های جنبشی و انرژی شباهت بسیار بالایی دارند- در این قسمت سلاح هایی مانند تفنگ رایفل خودکار، توپ های دستی، اسکور و تفنگ های رایفل ضربه ای را مشاهده می­کنید؛ مهم ترین تفاوت در سلاح های جنبشی با دیگر موارد این است که با یک عنصر اشباع می­شوند.

در ضمن، سلاح های قدرتی برای زمانی است که می­خواهید به دشمن آسیب های قابل توجهی وارد نمایید. در این جا سلاح های زیر یافت می­شوند: تفنگ ساچمه ای، تک تیر انداز ها، نارنجک انداز ها، موشک پرتاب کن ها، و غیره.

هر یک از سلاح ها ویژگی های خاص خود را دارند، از این رو نسخه بتا این فرصت را فراهم می­آورد تا سلاح ها را آزمایش کنیم . برای چه کاری مناسبند.

 1. (بازی) مشارکتی چند نفره را تجربه کنید

خارج از ماموریت داستان بازی، این بازی محدوده وسیعی از فعالیت های مشارکتی را دارد. در طی نسخه بتا می­توانید در چیزی به نام «حمله» شرکت کنید. حمله ها فعالیت هایی اند که برای ۳ نفر به بالا طراحی شده اند و در آن جا با یکدیگر کار می­کنید، با گروه های دشمنان مبارزه می­کنید و تمامی این ها در یک نبرد حماسی در آخر آن به اوج خود می­رسد.

این فعالیت به شما این امکان را می­دهد تا در کنار دیگران برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش کنید اما متوجه خواهید شد که آغاز به استفاده گروهی از توانایی ها و انجام فعالیت های گروهی به عنوان یک «تیم» چقدر مفرح خواهد بود.

در قسمت دوم ۵ دلیل دیگر برای نصب این بازی در نسخه بتا را بخوانید.

مرجع
T3
تگ

5
نظر شما چیست؟

avatar
5 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
10 دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » - قسمت دوم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] ۱۰ دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » – قسمت اول […]

trackback
پادشاه کنسول های ۲۰۱۷ : ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ ؟ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط : بررسی بازی Destiny 2 […]

trackback
بازی‌های نوستالژی هیچ کمکی به صنعت گیمینگ نمیکنند - آلبالو :تازه های فناوری

[…] […]

trackback
پادشاه کنسول های ۲۰۱۷ : ایکس‌باکس وان یا پلی‌استیشن ۴ ؟ - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط : بررسی بازی Destiny 2 […]

trackback
هر آنچه باید درمورد GTA VI بدانید - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: بازی Destiny 2 […]

بستن
بستن