اخبار سینما و تلویزیون

دنیل کرگ احتمالا نوامبر ۲۰۱۹ بار دیگر با جمیز باند باز می گردد

طبق گزارش “نیویورک تایمز” به نظر می رسد که “دنیل کریگ” بار دیگر با معروفترین کاراکتر جاسوسی سینما باز می گردد. این گزارش نشان می دهد که منابع حاکی از بازگشت کریگ قطعی و توافقات انجام شده است.

در ابتدای این هفته، Eon Productions و MGM Studios اعلام کردند که فیلم بعدی جیمز باند – اولین فیلم بعد از Spectre  تاکنون-  در ایالات متحده در ۸ نوامبر ۲۰۱۹ به نمایش در می آید. این کمپانی جزئیات بیشتری را راجع به چگونگی اکران در ایالات متحده منتشر نکرد، در همین رابطه نیل پوورویس و رابرت واد فیلم نامه را ارائه خواهند کرد.

جیمز باند دنیل کرگدر توییتی که در تاریخ ۲۴ جولای (۲ مرداد)  منتشر شد به بازگشت چیمز باند اینگونه اشاره کرد:

جیمز باند در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۱۹ به سینماهای آمریکا می آید و همچون سنتی قدیمی در انگلستان و بقیه جهان زودتر اکران می شود.

کرگ اخرین بازیگر نقش باند؛ با وجود گزارش ناامید کننده Spectre او یک انتخاب منطقی است. اما با این وجود قطعا یک تصمیم جالب در مورد کرگ وجود دارد، با توجه به این که این بازیگر قبل از انتشار Spectre در مصاحبه ای با Time Out London  اظهار داشت که ترجیح می دهد « شیشه ای بشکند و با آن رگ دست خود را بزند » و در ادامه گفت: “تنها چیزی که میخواهم فراموش کردن نقش باند است.” بعد از آن کریگ در مورد این مصاحبه توضیح می دهد که او در آن زمان خسته بوده و نمی خواسته در آن زمان با ایده بازگشت به نقش فکر کند. (او در مصاحبه های مختلف دیگر نیز اشاره کرده است که این نقش را رد میکند).

فیلم بعدی جیمز باند – که در حال حاضر هیچ اسمی از کارگردان، عنوان فیلم یا هر گونه اطلاعاتی از داستان آن را در اختیار نداریم  در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ در ایالات متحده و با اکران زودتر برای بریتانیا و سایر نقاط جهان اکران خواهد شد.

مرجع
The Verge
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن