اپلیکیشن آیفوناپلیکیشن اندرویداپلیکیشن و وبنرم افزار ویندوز

آخرین پیش نمایش ویندوز ۱۰، تلفن‌های همراه اندرویدی را به کامپیوتر شخصی شما متصل میکند

اوایل همین سال میلادی بود که مایکروسافت از برنامه هایش برای نزدیکتر کردن تلفن‌های همراه اندرویدی و آیفون به ویندوز ۱۰ پرده برداری کرده و حالا این شرکت به شکل عمومی به آزمایش کنندگان این  اجازه را میدهد تا از این ویژگی‌های جدید  استفاده  کنند. در پیش نمایش بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰( نسخه ۱۶۲۵۱ ) که امروز عرضه شد،  کاربران اندروید میتوانند از نرم‌افزار جدیدی که  در “Microsoft Apps” قرار گرفته استفاده کنند تا تلفن همراه خود را به رایانه شخصی وصل کنند. البته مایکروسافت هنوز مشخص نکرده است که دارندگان آیفون از چه زمانی قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود.

اتصال از این طریق، ویژگی هایی مثل اشتراک گذاشتن مستقیم لینک ها را  به ویندوز ۱۰ در تمامی دستگاه های متصل به یک اکانت را میسر میکند. این اولین ویژگی از تعداد زیادی  ویژگی هایی است که مایکروسافت برای هماهنگ کردن اندروید و آی او اس با ویندوز ۱۰، برایشان برنامه‌ریزی میکند و همچنین در آینده‌ای نزدیک این شرکت به برنامه‌ها این امکان را میدهد تا بتوانند   مستقیماً اطلاعات را از رایانه های شخصی دریافت کنند و به آن‌ها بفرستند. از  ویژگی‌های  جذاب دیگر هم میتوان به داشتن یک «کلیپ بورد» واحد برای دستگاه‌های متصل بهم اشاره کرد که قابلیت کپی و پیست کردن بین دستگاه‌ها را ممکن می سازد.

ویندوز 10 اندروید

مایکروسافت در این پیش نمایش بروزرسانی ، کورتانا، دستیار دیجیتالی خود را فراموش نکرده است! شما میتوانید نتایج جستجوی کورتانا را در محیط همین دستیار دیجیتالی مشاهده کنید بدون اینکه نیاز به مرورگر داشته باشید. این قابلیت جدید برای مواردی مثل فیلم ها، قیمت سهام، آب و هوا، پروازهای  هواپیما و دیگر مواردی که جواب‌های سریع دارند، می باشد. به علاوه، از این به بعد کورتانا میتواند عملیات های خاموش کردن، قفل کردن، ریستارت کردن را به دستور شما انجام دهد.

شما در این مورد چه فکر میکنید ؟ آیا این قابلیتی کاربردی خواهد بود !

مرجع
The Verge
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
واقعیت ترکیبی در بروزرسانی پاییزی ویندوز - آلبالو :تازه های فناوری۱۰ روش ساده برای افزایش سرعت ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
۱۰ روش ساده برای افزایش سرعت ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] […]

trackback
واقعیت ترکیبی در بروزرسانی پاییزی ویندوز - آلبالو :تازه های فناوری

[…] تایپ کنند و موس را کنترل کنند. تغییرات جزئی دیگری مثل کلیپ‌بورد مشترک بین دستگاه‌های مختلف و ادامه اجرای برنامه‌ها پس از بستن در کنار تغییرات […]

بستن
بستن