بازی

۱۰ دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » – قسمت دوم

نسخه نهایی و داغ بازی علمی-تخیلی “سرنوشت ۲” نزدیک به انتشار است و این ها دلایلی اند که بر اساس آن ها شما بایستی بازی را قبل از انتشار امتحان کنید.

 

در قسمت اول ۵ دلیل برای بازی کردن نسخه بتای Destiny 2 ( سرنوشت ۲ )را خواندیم. در این قسمت ۵ دلیل دیگر برای نصب این بازی فوق العاده قبل از عرضه رسمی ارائه می دهیم.

          ۶٫ بازی رقابتی چند نفره را تجربه کنید

Destiny 2 - سرنوشت 2

برای آن دسته از افرادی که حس رقابتی بیشتری دارند، بخشی به نام «امتحان سخت» حتی در نسخه بتا نیز وجود دارد. عرصه رقابت چند نفره بازی Destiny جایی است که در آن با گروه های ۴ مقابل ۴ نفره با بازیکن های مختلف مبارزه می­کنید.

نسخه بتا برای این نوع بازی دو حالت دارد، کنترل و شمارش معکوس. کنترل حالتی مبتنی بر منطقه است که تصرفات شما در نقشه امتیاز می­آورد و باید دشمنانتان را بکشید. کشتن آن ها به شما امتیاز می­دهد و هر چه مناطق بیشتری را در کنترل خود داشته باشید به ازاء کشتن هر فرد امتیاز بالاتری را خواهید گرفت.

در ضمن، شمارش معکوس سبک بازی بر پایه حذف کردن است، بنابراین شما در هر دور بازی فقط یک جان دارید و این حالت بازی بر روی چارچوب حمله و دفاع کار می­کند. شما باید یا با تیمتان مشارکت داشته باشید و در یکی از دو نقطه مواد منفجره کار بگذارید و یا برای متوقف ساختن آن ها با تیمتان کار کنید. برای رسیدن به هدف در این حالت، شما باید دشمن را از پا در آورید.

          ۷٫ از برخی موقعیت های مکانی جدید بازدید کنید

بازی سرنوشت ۲ به بازیکنان چندین سیاره ها جدید را می­دهد تا آن ها را جست و جو کنند- منطقه ای جدید در زمین به نام منطقه مرده اروپا و هم چنین سیاره هایی مانند «نسوس»، «آیو» و «تایتان».

نسخه بتا به شما امکان تجربه سیاره نسوس را به عنوان بخشی از حمله مشارکتی می­دهد و هم چنین دیدی اجمالی بر «وسط شهر» می­اندازد. این منطقه بخشی از آخرین شهر روی زمین بوده است.

البته بخش بزرگی از بازی Destiny 2 در جست و جو می­گذرد و این کاری است که ما باید در نسخه اصلی به درستی انجام دهیم اما نمی­توان گفت این مناطق جدید در نسخه بتا نمی­توانند علایق شما را تحریک کنند.

          ۸٫ با برخی دشمنان جدید رو به رو شوید

Destiny 2 - سرنوشت 2

البته، با این مناطق جدید دشمنان جدیدی هم می­آیند. اگر شما ماموریت نبرد را بازی کنید، خود را در پرتگاهی مقابل کابال های ترسناک خواهید یافت؛ آن ها مهم ترین بخش برای تمرکز در بازی نبرد می­باشند- از همه گذشته، آن ها خانه شما را ویران کرده اند.

با این حال، سفر به نسوس مقابله با نژادی بیگانه دیگری به نام «وکس» را به همراه خواهد داشت. مجموعه ای از ماشین ها، که قادرند در زمان سفر کنند و با کابال هایی که تا به این لحظه با آن ها می­جنگیدید به طور کامل تفاوت دارند.

          ۹٫ جنبه اجتماعی بازی Destiny را تجربه کنید

یک جنبه دیگر برای بازی Destiny 2 وجود دارد- همه بازی فقط درباره تیراندازی به بیگانگان با سلاح ها و توانایی های فوق العاده نیست. Destiny 2 یک بازی اجتماعی است و جامعه Destiny یکی از بهترین جوامع موجود است.

در نسخه بتا، اگر در روز پایانی، ۲۳ ژوئن، بازی کنید، فضای اجتماعی با نام «مزرعه» باز خواهد شد. فضای اجتماعی محلی است که در آن بازیکنان می­توانند با یکدیگر باشند و دور بزنند و با فروشندگان جهت خرید اسلحه و ابزار ملاقات کنند، دیگر بازیکنان را ببینند تا با یکدیگر یک تیم تشکیل دهد، دور بزنند، برقصند و حتی فوتبال بازی کنند.

فضای «مزرعه» می­تواند ۲۶ بازیکنان را همزمان میزبانی کند و نسخه بتا هم امکان تجربه این فضا را برای مدت زمان محدودی فراهم می­کند. این فضا جایی است که پس از انتشار بازی در ۶ سپتامبر زمان زیادی را صرف آن خواهید کرد، پس چرا پیش از انتشار بازی اصلی با آن آشنا نشوید؟

          ۱۰٫ بدانید که خیلی کارهای دیگر برای انجام دادن وجود دارند

Destiny 2 - سرنوشت 2

و در نهایت، اگر همه موارد بالا را انجام دادید، بدانید که هنوز خیلی کارهای دیگر برای انجام دادن وجود دارند. نسخه بتا تنها برشی کوچک و نگاهی اجمالی به آن چیزی است که سرنوشت ۲ قرار است عرضه کند. نسخه کامل بازی خیلی بیشتر از مواردی که تجربه کردید را دارد و اما چیزهای زیادی هست که هنوز باید ببینید.

بنابراین چرا باید نسخه بتا را بازی کرد؟ خب اگر توانایی های عالی، سلاح های دیوانه وار، مبارزه با شیاطین بیگانه و کار گروهی با دیگر بازیکنان و دوستان از سراسر دنیا چیزی است که قرار است صورت بگیرد، پس نسخه بتا برای آن که ببینید آیا این بازی برای شما مناسب است یا خیر فرصت برگی را فراهم می­کند.

مرجع
T3
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
10 دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
10 دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری

[…] ۱۰ دلیل برای بازی نسخه بتا «DESTINY 2 » – قسمت دوم […]

بستن
بستن