اخبار فناوری جهانموبایل

تصاویر لو رفته آیفون ۸ نشان دهنده یه قطعه سخت افزاری برای شارژ بیسیم است

خیلی از طرفداران اپل به دلیل معرفی آیفون ۸ که به زودی انجام خواهد شد هیجان زده هستند  و شایعات بسیار زیادی از طراحی جدید، ویژگی های انحصاری و حتی قیمت بالای آن به گوش میخورد.

از یک ماه گذشته شایعاتی در مورد شارژ بیسیم ایفون ۸ به گفته میشد. در تصاویری جدیدی که به بیرون درز پیدا کرده نشان دهنده یه سیم پیچ القایی با یک اتصال لایتنینگ مادگی است. این مانند هیزمی است در آتش شایعات که باعث تقویت این شایعه به واقعیت می شود.

در این تصویر قطعه ای نشان داده شده که ادعا میشود قطعه اصلی آیفون ۸ برای استفاده در خود آیفون یا داک (dock) شارژ بیسیم می باشد. در جلو و مرکز قطعه سیم پیچ القایی قرار گرفته و پشت آن شامل مشخصات Qi می باشد.

ایفون 8 شارژر بیسیم iphone 8 آیفون 8ایفون 8 شارژر بیسیم iphone 8

برای فهمیدن اینکه تصاویر نشان داده شده قطعه اصلی آیفون هستند و یا شایعه ای بیش نیستند باید تا سپتامبر ( شهریور ) منتظر ماند تا غول دنیای فناوری به معرفی آیفون ۸ ، ایفون ۷S و ۷S  پلاس بپردازد. شایعات تاکید بر این دارند که هر ۳ دستگاه از شارژر بیسیم بهره خواهند برد.

مرجع
iphoneinformer
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
پنج مورد در آیفون 8 که می‌تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد - آلبالو :تازه های فناوریهمه آن‌چه درباره Google Pixel 2 می‌دانیم - آلبالو :تازه های فناوریتمام تغییراتی که تاکنون از آیفون 8 میدانیم - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
تمام تغییراتی که تاکنون از آیفون 8 میدانیم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] این مقاله نیز ما تصاویری از یک ماژول شارژ بی سیم منتشر کردیم که […]

trackback
همه آن‌چه درباره Google Pixel 2 می‌دانیم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بود؛ هم‌چنین، نسل بعدی آیفون شرکت اپل که شایعات، شارژ وایرلس و نمایشگر لبه تا لبه را برای آن پیش‌بینی کرده‌اند نیز […]

trackback
پنج مورد در آیفون 8 که می‌تواند آیفون را برای همیشه تغییر دهد - آلبالو :تازه های فناوری

[…] صحبت از شارژ وایرلس به گوش می‌رسد، مسلماً اپل پشت این داستان قرار دارد؛ به […]

بستن
بستن