موبایل

مطالب لو رفته جدید از گلکسی نوت ۸؛ پرچمدار جدید سامسونگ

این فبلت را از هر زاویه‌ای تماشا کنید!

چیزی به معرفی رسمی گوشی galaxy note 8 شرکت سامسونگ باقی نمانده است و از این دستگاه در تاریخ ۲۳ آگوست مصادف با چهارشنبه اول شهریور ماه ۱۳۹۶ به صورت رسمی طی مراسمی رونمایی خواهد شد. هر چه که به این روز نزدیک‌تر می‌شویم، شایعات در مورد آن افزایش می‌یابد؛ شرکت Forbes عکس‌های جدیدی بر مبنای قاب‌های شرکت سازنده Ghostek منتشر کرده است که جزییات بیش‌تری از این گوشی را نمایان می‌دهد.

تصاویر جدید با رندرهای قبلی چه تفاوتی دارند؟

Galaxy Note 8
رندر قبلی گوشی گلکسی نوت ۸

اگر عکس‌های رندر‌ شده قبلی را که خبر از معرفی این گوشی در حاشیه IFA در برلین می‌دادند با این تصاویر مقایسه کنیم (که قدری در این عکس پوشیده است) در دوربین دوگانه پشتی قدری تفاوت وجود دارد.

عکس‌های جدید نشان‌دهنده‌ی دوربین دوگانه افقی برخلاف دوربین عمودی در نسخه قبلی است؛ گرچه جزییات بیش‌تری از هدف سامسونگ برای این نوع دوربین در دسترس نیست (برای بزرگنمایی اوپتیکال، عکس‌برداری با زاویه باز و یا عکس‌های bokeh).

هم‌چنین، در این تصاویر نمایشگر ۶٫۳ اینچی به چشم می‌خورد که با رندر‌های قبلی یکسان است. بر اساس این گزارش، شرکت Forbes معتقد است که این تصاویر به نسخه نهایی گوشی بسیار نزدیک است.

 

Galaxy Note 8
رندر جدیدگوشی گلکسی نوت ۸

علاوه بر تصاویر منتشر شده، Android Authority اعلام کرده است که گلکسی نوت ۸ گواهینامه‌ای از سوی کمیسیون ارتباطات فدرال ایالات متحده آمریکا دریافت کرده است.

این دستگاه با تگ SM-N950 برای پشتیبانی از GSM و CDMA مشخص شده است و با تمامی سرویس‌های مخابراتی آمریکا سازگار است.

مرجع
FirstPost
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن