سینما و تلویزیون

عکس منتشر شده جدید وعده ملاقاتی مهم برای جان اسنو را میدهد

عکس‌های جدید سریال Game of Thrones حکایت از تجدید دیداری بزرگ برای جان اسنو دارد

در طول شش فصل گذشته از سریال معروف «بازی تاج و تخت» یا همان «Game of Thrones» شاهد این بوده‌ایم که شخصیت‌های مختلف به مکان‌های مختلفی رفته‌اند. حال در فصل هفتم، بسیاری از این شخصیت‌ها به موقعیت‌های مشابهی در قلمرو وستروس می‌آیند. در آخرین قسمت منتشر شده، جان اسنو برای اولین بار، دنریس تارگریان را ملاقات کرد و قطعاً این دیدار، تنها ملاقات بزرگ در طول فصل هفتم نخواهد بود. عکس‌های جدید منتشر شده از قسمت بعدی نشان می‌دهد جان قرار است کسانی را که سال‌هاست ندیده، در دراگون‌استون ملاقات کند. به عکس زیر توجه کنید:

Game of Thrones

بله؛ تئون گریجوی در قسمت بعدی به دراگون‌استون خواهد رسید. تصاویر نشان می‌دهند که تئون گروهی از مردان را به سمت ساحل Dragon Stone‌ رهبری می‌کند. احتمالاً پس از رها کردن یارا در قسمت قبلی، او رهبری گروهی را که او را از دریا نجات دادند، به دست گرفته است؛‌ لوگویی که روی سپر یکی از افرادِ‌ در تصویر نقش بسته است، مربوط به خاندان گریجوی می‌باشد. تئون به دراگون‌استون آمده است و در نتیجه، برای اولین بار پس از فصل یک، جان را ملاقات خواهد کرد.

صادقانه بگوییم؛ عکس‌ها حقیقتاً ثابت نمی‌کنند که تئون و اشخاص موجود، در دراگون‌استون هستند اما ساحل و زمین به جای دیگری که در فصل ۷ دیده‌ایم، شباهتی ندارند و به نظر می‌رسد که تئون قصد دارد تا پس از نابودی ناوگان یارا، با دنریس متحد شود. او می‌خواهد تا به رهبران قدرتمند بپیوندد اما خواهرش دیگر وجود ندارد. تئون ممکن است از دیدن رهبران توانمند دیگری به جز دنریس در Dragon Stone غافل‌گیر شود.

Game of Thrones

جان اسنو احتمالاً چیزهای کمی برای گفتن به تئون دارد؛ دو شخصیتی که به نظر می‌رسید در هنگام سکونت در وینترفل نیز، نزدیکی چندانی به یکدیگر نداشتند و تئون کارهای زیادی برای برانگیختن خشم جان در سال‌های اخیر انجام داده است. اگر تئون به راب خیانت نمی‌کرد و با بالون همراه نمی‌شد،  ریکون هرگز از وینترفل نقل مکان نمی‌کرد تا سرانجام، به دست رمزی بولتون در همان آغاز جنگ Bastards کشته شود. حتی اگر تئون راب را رها نمی‌کرد، ممکن بود راب نیز زنده بماند. به نظر می‌رسد در صورتی که تئون رهبری وینترفل را به دست نمی‌گرفت، شمال وضعیت بهتری داشت.

البته، اگر سانسا در مورد کمک تئون برای رها شدن از چنگال رمزی به جان گفته باشد، جان تمایل بیش‌تری خواهد داشت تا به تئون یک فرصت دیگر بدهد. علاوه بر این، اگر تئون همانند زمانی که به یارا ملحق شد، با روحی متزلزل به دراگون‌استون برسد، حتی ممکن است نفرت جان نسبت او از بین برود. البته ما مایلیم که جان کمی از کوره در برود و با تئون درگیر شود. مشاهده صحنه در راهروی مربوط به ند استارک و از کوه رفتن جان و خفه کردن لرد بیلیش برای زمان کوتاهی بسیار خوشایند بود.

اگر همه نکات را در نظر بگیریم، می‌توانیم تئون را کمی خوش‌شانس بدانیم که به جای آریا، جان را ملاقات می‌کند. ممکن است که او در لیستی که آریا اقدام به کشتن آن‌ها دارد، نباشد ولی شاید در این مورد، استثناء رخ دهد. اگر میلسندرا، توروس و بریک دونداریون هنوز در لیست معامله‌ی Gendry از فصل سوم قرار دارند، احتمالا تئون نیز کمی مستحق آن باشد. باید منتظر باشیم و ببینیم.

مرجع
CinemaBlend
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
عکس های از قسمت 4 سریال بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
عکس های از قسمت 4 سریال بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری

[…] […]

بستن
بستن