اخبار فناوری جهان

هدفون عرضه نشده شرکت Bose از طریق یک ایمیل لو رفت

ایمیل تیم بازاریابی شرکت Bose به طور تصادفی باعث لو رفتن محصول بعدی این کمپانی، زودتر از موعد مقرر شد. برخی بینندگان دقیق این خبرنامه، متوجه ویژگی عجیب این هدفون از طریق تصاویر مربوط به آن شدند؛ دکمه‌ای که روی پرچمداران این شرکت، هدفون‌های از بین برنده‌ی نویز سری QC35.

دکمه قرصی شکل اضافه‌شده روی گوش سمت چپ، دقیقاً معادل با دکمه‌های کنترل صدا و چند کاربردی روی سمت راست قرار دارد. نام فایل موجود email_QC35upgrade_img3.png می‌باشد که احتمالاً نسخه تجدیدنظر شده‌ی محصول ۳۵۰ دلاری Bose می‌باشد که در ماه ژوئن سال جاری معرفی شد.

تا زمانی که این محصول به صورت رسمی معرفی نشود،‌ نمی‌توان به صورت دقیق در مورد کاربرد این دکمه اظهارنظر کرد. امیدواریم که این دکمه، به کاربران این اجازه را بدهد که قابلیت حذف نویز را فعال یا غیرفعال کنند؛ یا میزان حذف نویز را برای این‌که فرد تا چه اندازه با صدای بیرون در ارتباط باشد، تنظیم کنند که بی‌شک احساس بهتری به کاربر می‌دهد که بداند در محیط اطراف خود چه می‌گذرد. قابلیتی که ما در هدفون مدل MDR-1000X سونی بسیار دوست داشتیم و احتمالاً رقیب اصلی هدفون Bose خواهد بود.

به‌روز رسانی اخیر نرم‌افزاری هدفون‌های QC35 به کاربران اجازه می‌دهد تا میزان حذف نویز را در سه سطح بالا، پایین و یا خاموش تنظیم کنند؛ اما این تنظیمات به وسیله‌ی اپلیکیشن Bose برای گوشی‌های هوشمند قابل انجام است. قرار دادن دکمه‌ای فیزیکی برای تغییر این حالت‌ها می‌تواند راه‌حل بسیار مناسبی باشد اما هدف از دکمه‌ی موجود هنوز یک راز است.

ما هم همانند شما منتظر معرفی رسمی این هدفون هستیم.

مرجع
The Verge
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن