اخبار سینما و تلویزیونگوناگون

گیم آو ترونز :‌ بازیگر ریگار تارگرین لو رفت ؟

در هفته‌های قبل گزارش هایی از هک شدن شبکه HBO منتشر شد که با تأیید این اخبار توسط این شبکه شاهد به سرقت رفتن حجم زیادی از اطلاعات آنها بودیم و حتی قسمت هایی پخش نشده از سریال معروفشان، گیم آف ترونز (نیازی به معرفی نیست !) نیز در فضای اینترنت منتشر و دست به دست شد.

در میان آسیب های وارده بواسطه هک شدن شبکه HBO، از لو رفتن فیلم نامه گیم آو ترونز و اطلاعات شخصی افراد که بگذریم، شاید لو رفتن بازیگر نقش ریگار تارگرین از همه مهم‌تر باشد !

ریگار تارگرین

خیلی از طرفداران ریگار، پسر شاه دیوانه آئریس تارگرین و برادر بزرگ‌تر دنریس ( امیلیا کلارک ) و ویسریس ( هری لوید)‌، را پررنگ ترین شخصیت در تمام داستان ( کتاب و سریال) میدانند. ریگار در جنگ “سه شاخه“ در روبی فورد توسط رابرت باراتیون ( مارک ادی ) بعد از فرار با لیانا استارک (اشلینگ فرانسیوسی ) کشته شد و به طور کلی از خط زمانی این داستان غایب است. در میان شخصیت‌های زنده سریال، ریگار تارگرین   و اهمیت او همچنان به یادگار مانده است. فصل پیش از طریق یکی از پیشگویی های برن(آیزاک همپستد‌ رایت) شاهد بودیم که در برج جوی،‌ لیانا قبل از اینکه به برادرش ند استارک‌(سین بین/رابرت آرامایو‌) ملحق و کشته شود، فرزندی بدنیا میاورد.

این بچه اتفاقاً همان جان اسنو( کیت هرینگتون ) است که در حال حاضر شاه فعلی شمال است و هر دو خون گرگ و اژدها در رگ‌هایش جاری است.

حالا در گزارش جدیدی از Huffpost، بر اساس اطلاعات لو رفته از هک شبکه HBO انتظار داریم در قسمت‌های باقیمانده این فصل شاهد یک فلش بک و حضور ریگار تارگرین باشیم. بازیگر این نقش ویلف اسکولدینگ خواهد بود. البته این گزارش هنوز رسمی نیست ولی بسیاری از فعالان رددیت هم سرنخ هایی از این موضوع پیدا کرده‌اند که احتمال حضور اسکولدینگ در این نقش را افزایش میدهد.

ویلف در نقش ریگار تارگرین
ویلف اسکولدینگ
مرجع
Screen Rant
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
بازیگران طرد شده - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوریجورج آر.آر. مارتین: مرگی عظیم در راه است - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
جورج آر.آر. مارتین: مرگی عظیم در راه است - آلبالو :تازه های فناوری

[…] لو رفتن بازیگر مهمترین شخصیت کل داستان و هک شدن شبکه HBO و لو رفتن تمامی قسمت های فصل جاری این […]

trackback
بازیگران طرد شده - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: مهم‌ترین بازیگر سریال بازی تاج و تخت لو رف… […]

بستن
بستن