اخبار فناوری جهان

آیفون ۸ :‌ رنگ “طلایی سرخ” با ظرفیت‌های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی

طبق شایعات رد و بدل شده در برترین شرکت اسمبل کننده محصولات اپل، فاکسکان،  آخرین نسخه از آیفون، آیفون ۸ ، که از جنس آلیاژ مس خواهد بود با رنگ “طلایی سرخ” خوانده میشود.

این اسم که ابتدا توسط وبلاگ های چینی لو رفته بود، توسط سایت Tech Grapple منتشر شد. شخصیت توییتری معروف به منبع لو رفتگی ها، بنجامین گسکین، نیز ادعای مشابهی کرد. البته هنوز قطعی نیست که آیا هنگام عرضه رسمی نیز از همین اسم برای بیان رنگ آن استفاده شود یا خیر.

هردو منبع شایعات، روی ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی بودن آیفون ۸ تأکید دارند. با توجه به اینکه اپل در حال حاضر، آیفون ۷ خود را با ظرفیت‌های ۶۴، ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی ارائه میدهد، بعید است که حداقل از ۲۵۶ گیگابایت در آیفون ۸ استفاده نکند. حتی آیفون ۶اس هم با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت عرضه میشود.

آیفون ۸

در چند هفته اخیر، گزارش های زیادی منتشر شد که اکثراً رنگ یک نسخه از آیفون ۸ را رنگ “مسی” و “طلایی مسی” اعلام کردند. این رنگ روی چندین عکس لو رفته هم ظاهر شده و اگر حقیقت داشته باشد،‌ باید آن را در کنار گزینه های سیاه و نقره ای بگذاریم.

حتی اگر این منابع معتبر باشند، اپل باز هم میتواند برای اینکه به شایعات رنگ واقعیت نزند، بجای “طلایی سرخ” از “طلایی مسی” استفاده کند.

عکس‌هایی که تاکنون منتشر شده، لبه های زردرنگ و فرورفتگی های سفید در جلو را نشان میدهند که با توجه به سراسری بودن صفحه نمایش آن، انتظار داریم این موارد در زمان عرضه حذف شده و نمای روبروی یک‌دست تری را نشان دهد. عکسی که توسط گسکین تهیه شده و در بالا مشاهده میکنید شاید نزدیکترین عکس به نسخه نهایی این آیفون باشد.

آیفون ۸ ممکن است تا ماه بعد رونمایی شود ولی گزارش ها از محدود بودن تعداد آن در بازار میگویند. دیگر شایعات از شارژ بیسیم، شارژ کابلی سریعتر و سیستم تشخیص چهره خبر میدهند که احتمال دارد جایگزین سیستم اثر انگشت شود !

مرجع
Apple Insider
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
مقایسه مشخصات فنی نوت ۸ ، آیفون ۷ و گلکسی اس ۸ - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
مقایسه مشخصات فنی نوت ۸ ، آیفون ۷ و گلکسی اس ۸ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] […]

بستن
بستن