سینما و تلویزیون

لیست وحشتناک ترین عروسک های فیلم های ترسناک

از آنابل تا چاکی

۶ – Billy – Saw

عروسک فیلم ترسناک بیلی billi اره

در حقیقت در فیلم اره هیچ گاه به بیلی با این نام اشاره نشده است، و این نامی است که کارگردان فیلم (جیمز ون) از آن استفاده می کند. بیلی در این فیلم کاری نمی کند مگر آن که پیام های شیطان فیلم (Jigsaw) را به قربانیان برساند. گاهی اوقات از طریق تلویزیون و گاهی هم به صورت حضوری. با این حال اولین دفعه ایی که بیلی در قسمت اول مجموعه فیلم های اره نشان داده می شود، تبدیل به یکی از بهترین ورودهای نمادین فیلم های مدرن ترسناک شده است. عروسکی سوار بر سه چرخه که از اعماق تاریکی پدید می آید.


۵ – Clown doll – Poltergeist

عروسک فیلم ترسناک

تنها اگر یک چیز ترسناک تر از عروسک شیطانی وجود داشته باشد، آن هم دلقک شیطانی است و به این دلیل است که فیلم کلاسیک “روح خبیث (Poltergeist)” در این لیست سروری می کند. دلقک در صحنه های زیادی از این فیلم وجود ندارد ولی یکی از ترسناک ترین صحنه های فیلم را بوجود می آورد. روح سرگردان که کنترل دلقک شیطانی را در اختیار دارد باعث تهدید و به خطر انداختن زندگی رابی (Robbie) می شود. جمیز ون در رابطه با این فیلم می گوید: ” این فیلم نظر من را برای خلق عروسک های شیطانی به کلی تغییر داد.”


۴ – Hugo – Dead of Night

عروسک فیلم ترسناک

عروسک های خیمه شب بازی به دفعات در طی سالیان در فیلم های ترسناک حضور داشتند. اولین حضور عروسک خیمه شب بازی که زنده می شد و شروع به کشتن مردم می کرد، در فیلم بریتانیایی کلاسیک “خوره (Dead of Night)” سال ۱۹۴۰ بود. فیلم به گونه ایی تمام شد که در پایان، خیمه شب باز با بازی مایکل ردگریو(Michael Redgrave)، توسط عروسک خود عذاب می دید. آن عروسک هوگو نام داشت. عروسکی سرد، خشن، شکنجه گر و قاتل.

ادامه مطلب در صفحه بعد:

برگه قبل 1 2 3برگه بعد
مرجع
Game Spot
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
مروری بر فیلم جدید و ترسناک آنابل: خلقت - آلبالو

[…] مقاله مرتبط: وحشتناک ترین عروسکهای فیلمهای ترسناک […]

بستن
بستن