سینما و تلویزیون

لیست وحشتناک ترین عروسک های فیلم های ترسناک

از آنابل تا چاکی

۳ – He Who Kills – Trilogy of Terror

عروسک فیلم ترسناک

همانطور که از اسم فیلم مشخص است (سه گانه قتل)، شامل سه داستان ترسناک است که توسط خالق افسانه ایی داستان های ترسناک ریچارد ماتیسون ( Richard Matheson)، نوشته شده است. در داستان پایانی که در دهه ۷۰ میلادی اتفاق می افتد، کارن بلک در آپارتمان خودش توسط عروسک زونی به نام “او که می کشد (He Who Kills)” تهدید به مرگ می شود.


۲ – Annabelle – The Conjuring Movies

عروسک فیلم ترسناک آنابل انابل annabelle

برخلاف عروسک های این لیست، آنابل نه میدود، نه راه می رود ونه حتی می کشد. او فقط یک جا می نشیند و به شکل واقعا ترسناکی به شما زل می زند. ولی وقتی که قربانیان بخت برگشته دو فیلم احضار و آنابل بزودی پیدا شوند، با اینکه شما آخرین بار این عروسک چینی را در گوشه ی اتاق دیده بودید، دلیل نمی شود دفعه بعد که وارد اتاق شدید او هنوز آن جا نشسته باشد. ممکن است هر جای خانه باشد حتی پشت سر شما.

مروری بر فیلم جدید و ترسناک آنابل: خلقت


۱ – Chucky – The Child’s Play Movies

عروسک فیلم ترسناک چاکی chuchy

بدون شک عروسکی ترسناک تر، مشهورتر و پیشرفته تر از چاکی وجود ندارد که حتی آنابل در برابر این عروسک رنگ می بازد. ولی وقتی که در سال ۱۹۸۸ فیلم بازی بچگانه اولین بار اکران شد، در پوستر فیلم عکسی از چاکی نبود. در آن زمان تاکید بر شخصیت های انسانی فیلم بود تا قاتل سریالی پیشرفته عروسکی آن. به هر حال موفقیت عظیم این فیلم وصدای برد دوریف (Brad Dourif) که برای چاکی صداگذاری شده بود، باعث شد تا در نسخه های بعدی فیلم تمام توجهات روی این عروسک باشد. حتی در یکی قسمت های فیلم که در سال ۱۹۹۸ با اسم Bride of Chucky عرضه شد، عنوان بازی بچگانه (Child’s Play) از روی فیلم به کلی حذف شد. با اکران بزودی نسخه هفتم این مجموعه فیلم (Cult Of Chucky)، انگار از بازنشستگی این عروسک قاتل خبری نیست!

برگه قبل 1 2 3
مرجع
Game Spot
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
مروری بر فیلم جدید و ترسناک آنابل: خلقت - آلبالو

[…] مقاله مرتبط: وحشتناک ترین عروسکهای فیلمهای ترسناک […]

بستن
بستن