اخبار سینما و تلویزیون

فوت بدلکار فیلم DeadPool 2 در صحنه فیلم برداری

بدلکار زن فیلم Deadpool 2 سر صحنه فیلم برداری بر اثر سانحه موتورسواری درگذشت. کمپانی سازنده فیلم, نام بدلکار متوفی را هنوز اعلام نکرده ­اند ولی خبر­ها حاکی از آن است که او بدل Zazie Beetz بازیگر نقش Domino در فیلم بوده است. خبرگذاری CTV اعلام کرده­ است که حادثه در منطقه Jack Poole Plaza در ونکور کانادا زمانی اتفاق افتاده است که موتورسوار کنترل موتور خود را از دست داده و با یکی از ساختمان­های اطراف برخورد می­کند.

۲۰th Century Fox کمپانی سازنده فیلم, متن زیر را در سایت خود قرار داد:

“ما عمیقا از حادثه امروز که سر فیلم برداری فیلم Deadpool 2 اتفاق افتاده متاسف هستیم. قلب و روح ما با دوستان, همکاران وخانواده­ عزیز از دست رفته است.”

فیلم ددپول۲ به کارگردانی David Leitch و بازی ستارگانی مثل Ryan Reynolds , Josh Brolin و Beetz می­باشد که در ۱ ژوئن سال ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۹۷) اکران می­شود.ددپول deadpool

در اخبار دیگر آمده است که این بدلکار در چند روز گذشته مشغول تمرین این صحنه بوده و حداقل ۵ بار آن را قبل از اتفاق افتادن این حادثه انجام داده است. هنوز عوامل فیلم اشاره ای به مشکلی که منجر به این حادثه شده نکرده اند هرچند که تحقیقات هنوز ادامه دارد. همچنین برخی دیگر از گزارشات حاکی از این است که این اولین فیلم این بدلکار بوده.

مرجع
Gizmodo
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
پرستار: برنده جایزه ترسناک‌ترین فیلم کوتاه - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
پرستار: برنده جایزه ترسناک‌ترین فیلم کوتاه - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: فوت بدلکار فیلم DeadPool 2 در صحنه فیلم برداری […]

بستن
بستن