راهنمای خریدگوناگون

معنای واقعی لاکچری را با این گجت ها درک کنید

بازار گجت های الکترونیکی لاکچری از انواع و اقسام چیز های عجیب و غریب پر شده، و ما برای درک بهتری معنای واقعی لاکچری شما را با چند نمونه خوب از این کالا ها آشنا میکنیم.  

کوکو وان : اتاق خواب درجه یک در پیله ابریشم

کوکو وان یک اتاق خواب متحرک برای ثروتمندانی که پولشان از پارو بالا می‌رود و بدنبال راهی برای خرج کردن آن هستند،‌ میباشد. با تکنولوژی های بکار رفته در آن مثل LED های نور، خفه کردن صدا و قابل کنترل بودن توسط یک آیپد، “شاید“ این پیله ابریشم بتواند به شما معنای واقعی لاکچری را القاء کند ! این پیله آنقدر خاص است که حتی قیمتش را در سایتشان به شکل عمومی اعلام نکردند و برای قیمت گرفتن باید با شرکتشان تماس گرفت.

اتاق خواب لاکچری


ساعت هیستوآ دو توربیان از شرکت هری وینستون

جلوتر از همه ساعت ها، هیستوآ دو توربیان جدیدترین ساعت از کلکسیون توربیان از شرکت هری وینستون است. این ساعت به شکلی زمان را به شما نشان میدهد که حتی به انگلیسی قابل گفتن نیست !!! این شرکت تنها ۲۰ نمونه از این ساعت ساخته و با قیمت ۷۰۰/۰۰۰ دلار( ۲/۶۶۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان) به فروش میرساند.

ساعت لاکچری


تیغ ایریدیوم زافیرو

تیغه ها از جنس یاقوت کبود هستند. بدنه تیغ نیز از ایریدیوم ( که در شهاب سنگ‌ها یافت میشود) ساخته شده است. قیمت ؟‌ ۱۰۰/۰۰۰ دلار ناقابل! (۳۸۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان)

تیغ لاکچری


سرویس های بهداشتی کهلر نامی

اگر میخواهید معنای واقعی لاکچری را درک کنید ، احتمالاً باید از این سرویس های بهداشتی با تکنولوژی روز توالتش(!) استفاده کنید. این سرویس، دارای سنسور داخلی برای تشخیص حضور شما، بلندگو، شستشو دهنده با انواع و اقسام صداها، صندلی های گرم و خوشبو کننده هوا میباشد و البته این تمام ویژگی هایش نیست ! قیمت این سرویس کامل تنها ۶۳۹۰ دلار( ۲۴/۲۸۲/۰۰۰ تومان) است.

توالت لاکچری


ساب پک ام۲

چرا وقتی میتوانید موسیقی را حس کنید، فقط به آن گوش کنید ؟! درست است، ساب پک ام۲ نوعی ساب ووفر پوشیدنی است که از طریق مبدل های لمسی و پوسته های لرزشی به بدن شما اجازه میدهد به معنای واقعی کلمه، موسیقی را حس کند‌! به علاوه، بلوتوث هم دارد. قیمت: ۵۸۰ دلار(۲/۱۶۶/۰۰ تومان)

ساب ووفر لاکچری


زیردریایی تریتون ۶۶۰۰

چه کسی بجای شیرجه ای عمیق در دریا و یافتن گنج گمشده دزدان دریایی، تصمیم میگیرد به پاریس کوچک و حقیر برود ؟ با زیر دریایی تریتون ۶۶۰۰ شما میتوانید تا ارتفاع ۶۶۰۰ فیت( حدود ۲ کیلومتر) به زیر آب بروید. به علاوه اینکه با LED هم تزئین شده است. قیمت: بعد از درخواست

زیردریایی لاکچری


کپسول جت

چه کسی از یک قایق بادبانی کوچک که شبیه سفینه های فضایی است میگذرد ؟ این قایق با قدرت موتوری بالا و قابلیت شخصی سازی درونی آن، برچسب قیمت ندارد و تنها گزینه تماس برای اطلاعات بیشتر وجود دارد، اما گزارش ها از قیمت ۱۵۰/۰۰۰ دلاری(۵۷۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان) این قایق خبر میدهند.

قایق لاکچری


پاد آرامشبخش

دیگر زمان آن رسیده که ماسک‌های خواب خود را دور انداخته و از این پاد آرامشبخش استفاده کنید(اگر ثروتمند هستید). این رحم کوچک ساخته دست انسان، با تخت آبی با دمای قابل تنظیم، سیستم صوتی ۸۰ واتی و نورپردازی LED میتواند معنای واقعی لاکچری را برای شما تداعی کند و تمام آرامشی که انسان به آن نیازمند است را برایتان به ارمغان بیاورد ! تمام این‌ها در این صورت است که بتوانید ۳۰/۰۰۰ دلار(۱۱۴/۰۰۰/۰۰۰ تومان) برایش خرج کنید.

پاد لاکچری


جکوزی در قایق 

این محصول در عین حال که یک قایق بادبانیست، یک جکوزی هم هست ! و این یک شوخی نیست. قیمت ها از ۲۴/۹۵۰ دلار( ۹۴/۸۰۰/۰۰۰ تومان ) شروع میشود.

جکوزی لاکچری


بلندگوی نامرئی کلایو

البته از لحاظ فنی این اسپیکر کاملاً هم نامرئی نیست. شما میتوانید آنرا ببینید. با توجه به اینکه از شیشه ساخته شده، دیدنش به این سادگی‌ها هم نیست. قیمت ۲۹۹ دلار (۱/۱۱۰/۰۰ تومان)

اسپیکر لاکچری


هدفون های مستر و داینامیک از کارولین روآن

اگر یک دی جی میلیارد هستید، پس حتماً باید یکی از این هدفون های پوشیده از شیشه سواروفسکی که توسط طراح لوازم جانبی های لاکچری ساخته شده است داشته باشید تا معنای واقعی لاکچری را حس کنید !

هدفون لاکچری


قاب آیپد پادووا

قاب آیپد های پادووا براق و جذاب هستند. احتمالاً یکی از مدافعین حقوق حیوانات نیز در شرکتشان حضور دارد که میتوانند در محصولات خود از پوست تمساح و شترمرغ استفاده کنند ! قیمت ها از ۲۰۹ دلار (۸۰۰/۰۰۰ تومان) آغاز میشود.

قاب آیپد لاکچری


برچسب الکترونیکی مونت بلان

وسیله‌ای مثل یک دزدگیر خودرو، که با استفاده از تلفن هوشمندتان، میتواند همیشه محل چمدان هایتان را مشخص کند. قیمت: ۲۰۰ دلار (۷۶۰/۰۰۰ تومان)

برچسب لاکچری


سینِما پریما 

بجای آنکه برای دیدن فیلم‌های روز دنیا، جلوی سینِما ها صف بکشید، سینِما پریما شما را قادر میسازد تا این فیلم‌هارا در اتاق پذیرائی خانه‌تان تماشا کنید.

قیمت پایه :‌ ۳۵/۰۰۰ دلار (۱۳۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان)

قیمت هر فیلم‌:‌۵۰۰ دلار ( ۱۹۰/۰۰۰ تومان)

سینما لاکچری


بِلتی، کمربند خودکار

کمربندی را تصور کنید که شمارا میشناسد! حالا کمربندی را تصور کنید که بیش از اندازه شما را میشناسد. بله،‌ بِلتی آن کمربند است. این کمربند که به کمبربند گران قیمت سلامتی از آن یاد میشود، هنگام بلند شدن و نشستن شما خود را سفت یا شل میکند.اگر مدت طولانی نشسته باشید با ویبره به شما اخطار میدهد. گام های شمارا میشمارد و اگر اندازه دور کمر شما افزایش یاید، به شما اطلاع میدهد.

کمربند لاکچری


چمدان هوشمند ساخته نوآ روباتیکز

اوه! این چمدان دسته ندارد. این چمدان که توسط بلوتوث کنترل میشود، با حرکت خودکار خود شما را دنبال خواهد کرد. قیمت رسمی هنوز مشخص نیست اما طبق گزارش ها انتظار قیمتی در حدود ۴۰۰ دلار(۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان) را داریم.

چمدان هوشمند لاکچری


بخارساز داوینچی آسنت

بخار سازی های عادی ارزان‌قیمت هستند. با قابلیت شخصی سازی، باتری با طول عمر ۳ ساعت، دمای قابل تنظیم و مسیر شیشه‌ای بخار و قابلیت تبخیر برگ یا روغن،‌این دستگاه برای افراد خاصی تولید شده است که بدنبال حقیقت و معنای واقعی لاکچری هستند. قیمت :‌۱۹۹ دلار (۷۶۰/۰۰۰ تومان)

بخارساز لاکچری

مرجع
ZDNet
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نمایشگاه لاکچری ترین خودروهای آمریکایی - آلبالو :تازه های فناوریرونمایی از لباس فضانوردی اسپیس ایکس - آلبالو :تازه های فناوریبهترین ساعت‌های هوشمند سال ۲۰۱۷ - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بهترین ساعت‌های هوشمند سال ۲۰۱۷ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] معنای واقعی لاکچری را با این گجت ها درک کنید […]

trackback
رونمایی از لباس فضانوردی اسپیس ایکس - آلبالو :تازه های فناوری

[…] معنای واقعی لاکچری را با این گجت ها درک کنید […]

trackback
نمایشگاه لاکچری ترین خودروهای آمریکایی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: معنای واقعی لاکچری را با این گجت ها درک کنی… […]

بستن
بستن