گوناگون

بهترین لوازم جانبی آیفون و آیپد از ۶ تا ۲۰۰ دلار – بخش دوم

بدون خالی کردن حساب بانکیتان، آیفون خود را به بهترین لوازم جانبی مجهز کنید

در قسمت اول با ۱۱ مورد از بهترین لوازم جانبی آیفون آشنا شدیم. در ادامه با بقیه موارد و کارایی آنها بیشتر آشنا میشویم.

ایرفون هایBeatsX

لوازم جانبی آیفوناگر ایرپاد های اپل برایتان زیادی مینیمال است و به دنبال امکانات بیشتر هستید، بد نیست نگاهی به این ایرفون بیندازید. باتری آن تا ۸ ساعت جواب میدهد و قابلیت شارژ سریع آن به شما اجازه میدهد تا با ۵ دقیقه شارژ، تا ۲ ساعت از این وسیله استفاده کنید.

قیمت: ۱۵۰ دلار ( ۵۷۰.۰۰۰ تومان‌)


Anker PowerCore+ Mini

لوازم جانبی آیفونمن همیشه وقتی میخواهم کارهای طولانی با آیفون خود انجام دهم از نگرانی بابت درصد باتری عذاب میکشم. اما با استفاده از یک پک باتری اضافه کوچک این مشکل نیز حل شده است. بله، میدانم که با غیرفعال کردن بعضی ویژگی‌ها میتوان به بازدهی بهتری در باتری رسید ولی با این کار چرا باید زحمت حمل کردن یک آیفون بی‌فایده را به خود بدهم ؟!

اگر بدنبال شارژ اضافه‌ای هستید که در جیبتان هم جا گیرد، این پک باتری با قیمت اندک به خوبی به شما کمک خواهد کرد.

قیمت: ۱۵ دلار (‌۵۷.۰۰۰ تومان)


محافظ صفحه آیفون ‌Anker

لوازم جانبی آیفونبا توجه به اینکه صفحه نمایش نصف یک آیفون را شامل می‌شود و جنس آن از شیشه است و شیشه شکستنی است، یک محافظ صفحه نمایش میتواند تفاوتی بین یک آیفون شکسته و یک آیفون سرحال باشد. با قطر تنها ۰.۳ میلیمتر، این محافظ هیچ حجمی به آیفون زیبای شما اضافه نخواهد کرد، در عین حال که میتواند آیفون شما را در برابر خراشیدگی و شکستگی محافظت کند.

این محافظ در کنار یک قاب مثل OtterBox Commuter ( در همین لیست ) تصور کنید ! دیگر نگرانی بابت آیفون را باید کنار گذاشت.

قیمت: ۶ دلار ( ۱۹.۰۰۰ تومان )


پک باتری Anker PowerCore 10000

لوازم جانبی آیفونآنقدر کوچک که در جیبتان جا می‌شود و آنقدر باظرفیت که تا ۳.۵ بار آیفونتان را شارژ کند.

اگر پک باتری دلرباتری میخواهید، نگاهی به Anker PowerCore+ 268000mAh PD بیاندازید.

قیمت: ۲۴ دلار (۹۱.۰۰۰ تومان)


مچ بند ورزشی ضدآب Tribe AB37

لوازم جانبی آیفوناز جذاب‌ترین لوازم جانبی آیفون برای کسانی که به پیاده روی و دوندگی علاقه دارند میتواند مچ بند Tribe AB37 باشد. این مچ بند ضدعرق و ضدآب از ضربه خوردن و آسیب دیدن آیفون شما جلوگیری کرده و با بند های انعکاسی خود دوندگی در نور کم را برای شما ایمن میکند. همچنین میتوانید کلید های خود را در جاکلیدی آن قرار دهید.

قیمت: ۱۰ دلار ( ۳۸.۰۰۰ تومان‌ )


     

ایرپاد های اپل 

لوازم جانبی آیفونایرپاد، هدفون های بیسیم جدید اپل برای آیفون ۷ و ۷ پلاس هستند. این هدفون ها بسیار شبیه EarPod هستند ولی بدون کابل !

باتری درونی آن ۵ ساعت شما را یاری میکند و قاب نگه دارنده میتواند عمر آنرا ۲ برابر کند. همچنین با ۱۵ دقیقه شارژ میتوانید تا ۳ ساعت از آن استفاده کنید.


کیت لنز دوربین Aukey Ora

لوازم جانبی آیفونما به عکاسانی که به دنبال مناسب‌ترین لوازم جانبی آیفون برای خود هستند، این کیت ۲ در ۱ را پیشنهاد میکنیم که شامل یک لنز عریض ۱۴۰ درجه و یک ماکرو لنز ۱۰X میباشد و به راحتی به آیفون شما متصل میشود.

این لنز جدا شونده، هنگام تنظیم و نصب یا جدا کردن هیچ گونه خط یا خشی روی دستگاه نمیگذارد و نیاز به قاب محافظ مخصوص ندارد.

قیمت: ۲۴ دلار ( ۹۱.۰۰۰ تومان )


ردیاب بلوتوث Tile Mate

لوازم جانبی آیفوناگر شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه کلید و وسایل خود را گم میکنید و باید ساعت‌ها بدنبالشان بگردید، این ردیاب بسیار به کمکتان خواهد آمد. اگر Tile Mate دارید ولی آیفونتان را گم کردید، میتوانید با فشار دادن دکمه روی دستگاه، آیفونتان را پیدا کنید.

قیمت : ۲۴ دلار‌ ( ۹۱.۰۰۰ تومان )


پایه نگهدارنده قابل تنظیم Lamicall

لوازم جانبی آیفونبا استفاده از این پایه، مکانی آرام و راحت روی میزتان برای آیفون دلبندتان فراهم کنید. این پایه که از جنس آلومینیوم محکم است، نه تنها میتواند برای شارژ کردن استفاده شود، بلکه میتواند برای تماس های تصویری طولانی و تماشای فیلم و بازی کردن نیز مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت: ۱۴ دلار‌( ۵۳.۰۰۰ تومان‌ )


قاب های OutterBox Commuter

لوازم جانبی آیفونقابی نازک ولی مقاوم که نه تنها پشت و اطراف آیفون را احاطه کرده و از ضربه دیدن جلوگیری میکند، بلکه از درگاه های آیفون در مقابل گرد و خاک محافظت میکند.

قیمت: ۲۱ دلار ( ۸۰.۰۰۰ تومان )


نانو بلندگوی بلوتوث AnkerSoundCore

لوازم جانبی آیفوناین بلندگوی بلوتوثی آنقدر کوچک است که میتوانید در جیب خود آنرا حمل کنید و با یکبار شارژ تا ۳ ساعت صدای شفاف آنرا بشنوید.

همچنین با استفاده از میکروفون داخلی آن میتوانید به راحتی تماس های آیفون خود را پاسخ دهید.

قیمت:‌ ۲۵ دلار (‌۹۵.۰۰۰ تومان‌‌)


سه پایه GripTight GorillaPod

لوازم جانبی آیفونسه پایه کوچک فوق‌العاده‌ای که میتوانید در جیبتان قرار دهید. این یکی از بهترین لوازم جانبی آیفون است و میتواند در تمامی سطوح، حتی ناهموار، آیفون شمارا نگه دارد.

قیمت: ۲۰ دلار ( ۷۶.۰۰۰ تومان )

                

 

مرجع
ZDnet
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن