اخبار فناوری جهان

عکس لو رفته تلویزیون اپل :۶۰ اینچی OLED

نقشه های دوباره اپل برای ورود به عرصه تلویزیون های خانگی

چندین سال است که شایعاتی پیرامون یک اپل تیوی با کیفیت ۴k دست به دست میشوند و بنظر میرسد حالا این شایعات کمی واقعیتر از آنچه در ابتدا بنظر میرسید، باشند. یکی از عکس های منتشر شده در شبکه اجتماعی چینی Weibo، ادعا میکند که تصویری از تلویزیون واقعی اپل، نه یک تلویزیون عادی، میباشد. البته بدلیل نبود هیچ مدرک قانع کننده در تصویر, اصلا نمیتوان این موضوع را تایید کرد.

مقاله مرتبط: تمام چیزی که درمورد اپل واچ ۳ میدانیم

کسانی که سالها اخبار و شایعات منتشر شده مربوط به تلویزیون اپل را دنبال میکنند میدانند که ظاهرا این شرکت در سال ۲۰۱۴  برنامه های خود در این مورد را لغو کرده بود. گرچه این عکس لو رفته از Weibo نشان میدهد که اپل هنوز این ایده را به کلی کنار نگذاشته است که البته باید با آن به دیده تردید نگاه کرد.

تلویزیون اپل

عکس‌های منتشر شده همگی تار هستند و تشخیص جزئیات آنها اندکی دشوار است، در نتیجه اطلاعات زیادی از این عکس‌ها نمیتوان استخراج کرد. از جمله اطلاعاتی که میتوان بدست آورد میتوان به تلویزیونی حدوداً ۶۰ اینچی که حاشیه فلزی دارد و از فناوری OLED بهره میبرد، اشاره کرد. تا جایی که ما میتوانیم بگوییم، تصاویر قلابی و ساختگی هستند، گرچه بنظر میرسد تلاش زیادی برای آماده کردنشان انجام شده است. حداقل با دیدن آزمایشگاه عجیب و غریب در تصویر اندکی شک و شبهه به ما وارد میشود.

مقاله مرتبط :‌ دوباره خبر از عدم وجود Touch ID در آیفون ۸

حتی اگر قبول کنیم که عکس‌های تلویزیون اپل  واقعی هستند، باز هم ممکن است این محصول یکی از چندین محصول دیگر اپل باشد که بصورت نسخه اولیه آزمایش شده ولی هیچ‌گاه به مرحله عرضه نخواهند رسید، پس امید خود را بالا نبرید. اگر حقیقتی در این عکس‌ها وجود داشته باشد، در زمان مناسب از آن آگاه خواهیم شد.

مرجع
The Next Web
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن