گوناگون

بهترین دانشگاه های آنلاین آموزش عکاسی در دنیا

بررسی و رتبه‌بندی بهترین مدارس عکاسی آنلاین

آیا تاکنون این سؤال به نظرتان رسیده‌است که «کدام دانشگاه عکاسی آنلاین برای من مناسب است؟» اگر جست‌وجوی ساده‌ای انجام دهید، ‌صدها آموزشگاه را می‌یابید؛ یافتن بهترین آموزشگاه عکاسی آنلاین با مدرک معتبر کار دشواری است که ما در این‌جا قصد داریم بهترین دوره‌های عکاسی آنلاین را به شما معرفی کنیم.

آموزشگاه عکاسی نیویورک

آموزشگاه نیویورک یکی از بهترین مراکز آموزشی آنلاین به حساب می‌آید. شما می‌توانید عکاسی را در هر جا، در هر زمان و با هر سرعتی که مناسب شماست، ‌بیاموزید. کارهای شما توسط عکاسان حرفه‌ای مشاهده و نقد و بررسی می‌شوند و این امکانات هیجان‌انگیز را می‌توانید با قیمت کم‌تری نسبت به مدارس سنتی به دست آورید.

در این برنامه آنلاین، شما محدودیت زمانی ندارید و می‌توانید دروس را با هر سرعتی که می‌خواهید، فرابگیرید و از تیم مِنتورها از طریق تلفن و یا ایمیل، هر زمانی که نیاز داشته باشید، کمک بخواهید.

از سال ۱۹۱۰ که این آموزشگاه تأسیس شده است، دوره‌های مختلف عکاسی ارائه شده‌اند. آموزشگاه نیویورک، بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین مؤسسه عکاسی در جهان به حساب می‌آید که در طول بیش از یک قرن، هزاران عکاس درجه یک و موفق را به جهان معرفی کرده است. شهر نیویورک، پایتخت هنر در کره‌زمین محسوب می‌شود و این آموزشگاه، درهای جدیدی از دوره‌های با کیفیت فوق‌العاده عکاسی را به روی دانش‌آموزان خود گشوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید به وب‌سایت این آموزشگاه مراجعه کنید.

دانشگاه هنر و طراحی ساوانا

دانشگاه هنر و طراحی ساوانا در سال ۱۹۷۸ با مأموریت ایجاد یک دانشگاه حرفه‌ای مخصوص هنر برای جذب دانش‌آموزان از داخل و خارج ایالات متحده آمریکا تأسیس شد.

در رتبه‌بندی ما،‌ این دانشگاه عکاسی در رتبه دوم قرار می‌گیرد.

دانشگاه ساوانا، چهار مدرک متفاوت عکاسی BA، BFA، MA و MFA را اعطا می‌کند. آن‌ها تمرکز خود را بر روی آموزش دانشجویان برای طراحی به سبکی یکتا قبل از ورود به حرفه‌ی هیجان‌انگیز به عنوان یک عکاس حرفه‌ای قرار می‌دهند. شما هم‌چنین می‌توانید تکنیک‌های سنتی عکاسی را بیاموزید و ترکیبی از این دو روش را به عنوان یک عکاس حرفه‌ای به کار گیرید.

اطلاعات بسیار مفیدی را می‌توانید در وب‌سایت این دانشگاه به دست آورید.

آکادمی دانشگاه هنر

آکادمی دانشگاه هنر در سال ۱۹۲۹ توسط Richard S. Stephens در سان‌فرانسیسکو تأسیس شد و یکی از بزرگ‌ترین مدارس خصوصی در ایالات متحده آمریکا به حساب می‌آید.

از سال ۲۰۰۲،‌ در دوره‌های آنلاین محتوای یکسانی با دوره‌های دانشگاهی با انعطاف‌پذیری بیش‌تر، ارائه می‌شد.

با گذراندن دوره‌های آنلاین، شما می‌توانید به هدف خود، یعنی کسب مدرک دانشگاهی دست یابید؛ با این تفاوت که می‌توانید کار تمام‌وقت خود را حفظ کنید و از هر کجا و هر زمانی که می‌خواهید (حتی هنگام ناهار در اوقات کاری) به وب‌سایت دانشگاه دسترسی پیدا کنید.

پلتفرم نوآورانه آنلاین موجود، به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که بتوانند دستورالعمل‌ها و آموزش‌ها را از عکاسان حرفه‌ای در محیطی پیشرفته و صمیمی و متخصصانه دریافت نمایند. دوره‌های پیشرفته این آکادمی، شامل مشاوره تک به تک با عکاسان مشهورِ مشغول در صنعت نیز می‌شود.

مدارک اعطایی دوره‌های عکاسی این آموزشگاه عبارت است از:

AA, BFA, MA, MFA, OAC (Online Award of Completion)

از این‌جا می‌توانید به وب‌سایت این مرکز مراجعه کنید.

مؤسسه هنری پیتسبُرگ

این آموزشگاه،‌ لیسانس و مدارک مرتبط با رشته موردنظر را در دوره‌های آنلاین خود اعطا می‌کند.

شما می‌توانید دوره‌های زیر و حتی متنوع‌تر از این‌ها را در طول دوره‌ی آموزشی خود بگذرانید تا مهارت‌های فنی و خلاقانه خود را تقویت نمایید:

  • عکاسی دیجیتال
  • عکاسی استودیو
  • عکاسی در محل‌سکونت
  • پُرتره
  • عکاسی در اتاق تاریک
  • ویرایش عکس
  • عکاسی تجاری
  • تکنیک‌های استودیو
  • و …

برای مشاهده وب‌سایت به این قسمت مراجعه کنید.

دانشگاه هامشیر جدید جنوبی

این دانشگاه، دانشگاه خوبی برای تحصیل آنلاین عکاسی به شمار می‌رود و از سوی انجمن مدارس و دانشگاه‌های انگلستان، تأیید شده است و لیسانس هنر در زمینه عکاسی دیجیتال اعطا می‌کند. برنامه این آموزشگاه، فراهم کردن پایه‌های قوی برای کسب مهارت‌های فنی در عکاسی دیجیتال، تکنیک‌های مختلف نورپردازی و ویرایش عکس پس از گرفتن آن با هزینه کم‌تر از نسخه‌های سنتی در برنامه‌های دانشگاهی می‌باشد.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به وب‌سایت این دانشگاه مراجعه کنید.

مرجع
آلبالو
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
بهترین دانشگاه های آنلاین آموزش عکاسی در دنیا – آینده آموزان آتا نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بهترین دانشگاه های آنلاین آموزش عکاسی در دنیا – آینده آموزان آتا

[…] منبع: مجله آلبالو […]

بستن
بستن