اخبار فناوری جهان

نام Android O احتمالاً طی خورشیدگرفتگی دوشنبه مشخص خواهد شد

احتمالاً نام کامل اندروید Oreo، O خواهد بود

خورشیدگرفتگی کامل روز دوشنبه بسیار نزدیک است و به همین ترتیب، Android O، ظاهراً. گوگل برای یک رویداد رسمی برای رونمایی از نسخه بعدی اندروید، روز دوشنبه از مطبوعات، دعوت کرده است؛ از این جهت نسبتاً مطمئن شده‌ایم که نام اندروید بعدی، Oreo‌ خواهد بود.

برای کسانی که نمی‌توانند در این مراسم شرکت کنند، گوگل قصد دارد تا مراسم رونمایی از اندروید O را که از ساعت ۲ و ۴۰ دقیقه بعدازظهر به وقت EST شروع خواهد شد، پخش زنده کند که چند دقیقه قبل از زمان اوج خورشیدگرفتگی می‌باشد. با توجه به این‌که بیش‌تر مردم در مسیر خورشید‌گرفتگی کامل نیستند، گوگل تجربه مشاهده آن را از طریق واقعیت‌مجازی Google Earth به شما خواهد داد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیش‌تر به https://www.android.com/eclipse مراجه کرده و روز دوشنبه، پخش زنده را از آن‌جا دنبال کنید.

طبق معمول، گوگل پس از دسر، نام نسخه بعدی اندروید را به اطلاع مخاطبان خواهد رساند. Oreo از ابتدا بدیهی‌ترین انتخاب و شاید درست‌ترین آن‌ها بوده است اما شگفتی ما در انتخاب نام نوقا (که البته باید نوتلا می‌بود)، کمی موجب نگرانی‌مان شده است.

اوایل امروز ۹to5Google متوجه پستی در +Google شده که فایلی با عنوان GoogleOreo_Teaser_0817_noDroids (1).mp4 منتسب به Android O منتشر شده بود. از آن پس، نام این فایل به OctopusTeaser.mp4 تغییر کرده است که بی‌ضررتر باشد اما دیگر کاری که نباید می‌شد، شده است.

پس از آن، لو دهنده قابل اعتماد، Evan Blass این تصویر را توییت کرد:

Android O

در صورتی که گوگل نخواهد کاربران را به سختی شگفت‌زده کند، تقریباً مطمئن هستیم که نام اندروید بعدی، Oreo خواهد بود.

مرجع
TheNextWeb
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن