معرفی فیلم

بادیگارد هیتمن در صدر گیشه های سینمای آمریکا

شلیک هیتمن به گیشه های سینما

فیلم بادیگارد هیتمن به سختی از زیر پاهای منتقدین سینمایی، راه خود را به گیشه سینِما های آمریکا پیدا کرد و با طی روندی صعودی، به پیشروی در لیست فیلم‌های پرفروش ادامه داد. طبق گزارش های استودیو سازنده، بادیگارد هیتمن با بازی ستارگانی چون رایِن رینولدز و ساموئل اِل جکسون، توانست با فروش ۲۱.۶ میلیون دلار (۸۲ میلیارد تومان) در همین ابتدای اکران خود به صدر گیشه های سینمای آمریکا برسد.

البته بودجه هزینه شده برای این فیلم ۳۰ میلیون دلار ( ۱۱۴ میلیارد تومان )‌ بوده، به علاوه هزینه تبلیغات، که برای رسیدن به سوددهی باید زمان بیشتری منتظر بماند، اما به هرحال این شروع بسیار بهتر از آن چیزی است که انتظارش را داشتیم. این فیلم توانست آنابل: خلقت را به رتبه دوم نزول دهد، البته این فیلم ترسناک توانسته بود که بودجه خود را که حدوداً ۱۵.۵ میلیون دلار (۵۷ میلیارد تومان) بود را تنها در دو هفته اول اکران، بازیابد. در کنار این مسئله، ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که حالا مجموع فروش فیلم‌های مربوط به دنیای احضار به یک میلیارد دلار (۳۸۰۰ میلیارد تومان ) رسید.

بادیگارد هیتمن

مقاله مرتبط:‌ نگاهی به فیلم بلوند اتمی Atomic Blond

علیرغم نقد های مثبت و بازگشت پیش‌بینی شده استیون سودربرگ به سینما، فیلم Logan Lucky نتوانست در حد و اندازه های نام خود ظاهر شود و این فیلم با درآمد ۸ میلیون دلار ( ۳۰.۵ میلیارد تومان) در رتبه سوم فیلم‌های پرفروش قرار گرفته است. رتبه چهارم در اختیار فیلم Dunkirk با درآمد ۶.۷ میلیون دلار (‌ ۲۵.۵ میلیارد تومان) میباشد. The Nut Job 2: Nutty By Nature نیز با فروش ۵.۱ میلیون دلاری‌ (‌۱۹.۳ میلیارد تومان )، در کنار ۴ فیلم یاد شده، ۵ فیلم برتر گیشه سینِما را تشکیل میدهند. The Emoji Movie با فروش ۴.۳ میلیون دلاری (‌ ۱۶.۳ میلیارد تومان ) در رتبه ششم و جلوتر از Spider-Man: Homecoming قرار دارد که با تار های عنکبوتی خود توانسته با درآمد ۴.۲ میلیون دلار (۱۶ میلیارد تومان ) به رتبه هفتم بچسبد.

فیلم Girls Trip هم با کسب ۳ میلیون دلار (۱۱.۴ میلیارد تومان ) دیگر در این هفته، توانست به فروش کلی ۱۰۰ میلیون دلار ( ۳۸۰ میلیارد تومان‌) برسد. فیلم The Dark Tower نیز دوباره سقوط کرد و با فروش ۳.۷ میلیون دلاری (۱۴ میلیارد تومان‌ ) اینبار از رتبه ۴ به رتبه ۹ رسید. رتبه ۱۰ نیز متعلق به Kidnap با فروش ۲.۸ میلیون دلار (۱۰.۶ میلیارد تومان ) بود.

برج تاریک : فیلمی علیه خودش در تمام سطوح!

تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نقد و بررسی فیلم "محافظ آدمکش" - آلبالو :تازه های فناوریساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بادیگارد هیتمن در صدر گیشه های سینمای آمریکا […]

trackback
نقد و بررسی فیلم "محافظ آدمکش" - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: فروش فوق العاده فیلم Hitman’s Bodyguard […]

بستن
بستن