اخبار سینما و تلویزیون

تماشا کنید: فیلم پرستار، برنده جایزه ترسناک‌ترین فیلم کوتاه

فیلم کوتاهی به نام پرستار، برنده جایزه فیلم کوتاه رقابت‌های جهانی The Conjuring شد. این رقابت‌ها که اجرای آن در ماه پیش توسط کارگردان فیلم آنابل: خلقت، دیوید اف. سندبرگ اعلام شد و فیلم سازان را دعوت به ساخت فیلمی کوتاه به سبک سری فیلم‌های جیمز وان میکند. قوانین این رقابت‌ها نیز بسیار ساده بود. با توجه به اینکه تنها ۱ ماه فرصت برای ساخت و ارسال فیلم وجود داشت، کارگردانان باید فیلم‌های کوتاه‌تر از ۲ دقیقه میساختند و محتوای فیلم‌های باید به نحوی میبود که بتوان آنرا در دنیای فیلم احضار ترکیب کرد.

جایزه فیلم برنده هم، همانند دیگر رقابت‌های اینچنینی، جذاب است. سازنده فیلم برتر میتواند ملاقاتی شخصی با خود سندبرگ و یکی از اعضای هیئت رییسه New Line در هالیوود با هزینه‌های از پیش پرداخته شده، داشته باشد. اگر دارید فکر میکنید این اتفاق تأثیر چندانی در حرفه فیلمسازی آن کارگردان نخواهد داشت، باید بدانید که خود سندبرگ نیز از طریق موفقیت یکی از فیلم‌های کوتاهش به نام چراغ های خاموش توانست راه خود را به هالیوود باز کند پس نمیتوان نقض کرد که این اتفاق میتواند فرصتی عالی برای ورود به هالیوود برای تازه کاران باشد.

پرستار

و حالا برنده آمریکایی رقابت‌های فیلم کوتاه The Conjuring انتخاب شده است؛ فیلم کوتاه ترسناکی به نام پرستار. البته بزودی برنده های کشور های دیگر نیز مانند بریتانیا و مکزیک نیز اعلام خواهند شد. فیلم پرستار به کارگردانی جولیان تری، داستان دختر بچه‌ای است که بخاطر بانداژ های روی چشمانش، قادر به دیدن نیست. همانطور که حدس می‌زنید، نابینایی او، فرار از دست هیولای داستان را بسیار سخت میکند !

برخلاف اینکه این فیلم تنها در ۴ روز فیلمبرداری شده است، فیلم پرستار بسیار حرفه‌ای، با آرایش های عالی روی هردو شخصیت داستان، دختر کوچک و شخصیت ترسناک پرستار، ظاهر میشود.همچنین با توجه به فیلم‌های راهبه و آنابل، این فیلم میتواند کاملاً به دنیای The Conjuring متعلق باشد.

مقاله مرتبط: فوت بدلکار فیلم DeadPool 2 در صحنه فیلم برداری

با دیدن  فیلم آنابل: خلقت درصدر بلیت فروشی ها، درآمد عالی و نقد های مثبت از آن، باید از خود بپرسیم که چند سال دیگر ممکن است بتوان دنیای The Conjuring را گسترش داد و بر عرصه فیلم‌های ترسناک حکومت کرد. شاید New Line تصمیم بگیرد از این قبیل رقابت‌های فیلم کوتاه در آینده بیشتر برگزار کند یا حتی ایده فیلم پرستار را در قالب فیلمی کامل پیاده‌سازی کند. چیز های عجیب و غریب تر از این هم شاهد بوده‌ایم !

تماشای فیلم :

مرجع
Screen Rant
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
۲۰ فیلم ترسناک برتر دنیا. آماده‌اید ؟! - آلبالو :تازه های فناوریتک تیرانداز عراقی، روی دیگر فیلم تک تیرانداز آمریکایی - آلبالو :تازه های فناوریبازیگران طرد شده - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بازیگران طرد شده - قسمت اول - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: برنده ترسناک‌ترین فیلم کوتاه رقابت های دن… […]

trackback
تک تیرانداز عراقی، روی دیگر فیلم تک تیرانداز آمریکایی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط:  مروری بر فیلم ترسناک “پرستار” […]

trackback
۲۰ فیلم ترسناک برتر دنیا. آماده‌اید ؟! - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: ترسناک‌ترین فیلم کوتاه ! […]

بستن
بستن