معرفی فیلم

ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی

شرکت برادران وارنر هیچ‌گاه دیدگاه مشخصی نسبت به فیلم‌های دنیای کامیک DC خود نداشته اما حالا در گزارش هایی رویت شده است که این شرکت در حال ساخت فیلمی در مورد ریشه‌های اولیه جوکر به تهیه کنندگی مارتین اسکورسیزی میباشد.طبق گزارش Deadline، این پروژه که مراحل ابتدایی خود را طی میکند، با استفاده از فیلم‌نامه اسکات سیلور، کارگردان فیلم The Fighter، و با کارگردانی تاد فیلیپس ساخته خواهد شد. این گزارش همچنین ادعا میکند که این پروژه جزوی از زیرمج موعه های شرکت برادران وارنر خواهد بود.این فیلم تمرکز خود را بر روی نشان دادن داستان‌های کوتاه درمورد ریشه شخصیت‌های DC میگذارد.

مارتین اسکورسیزی -- جوکر
مارتین اسکورسیزی

جرد لتو که اخیراً نقش جوکر را در فیلم جوخه انتحار (‌Suicide Squad) از دیوید آیر بازی کرد، در این فیلم حضور نخواهد داشت. این فیلم جدید جوکر به عنوان یک فیلم کاملاً جنایی که در دهه ۱۹۸۰ میلادی اتفاق میفتد، شناخته میشود. با توجه به ساخت فیلم‌هایی مثل راننده تاکسی و سلطان کُمِدی توسط اسکورسیزی، بر خلاف فیلم پرانرژی دیوید آیر، این کارگردان میتواند تأثیر زیادی بر جنبه زیبایی شناسی و خوش حالت بودن فیلم داشته باشد.

بادیگارد هیتمن در صدر گیشه های سینمای آمریکا

با دانستن اینکه شرکت برادران وارنر و DC همیشه بر سر ساختن دنیای سینمایی منسجم، مشکل داشته داشته اند، این خبر میتواند نشان از آن باشد که این استودیو، استراتژی های مارول گونه خود را به کلی کنار خواهد گذاشت.فیلم های مختلف این شرکت هیچ‌گاه واقعا باهم سازگار نبودند. بعد از مرور فیلم‌های مرد پولادین از زک اسنایدر، بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت که بیش از حد دنیای تاریکی داشت و فیلم جوخه انتحار که با حقارت دست به دامن طنز شده بود، میتوان دید که این فیلم‌ها نشان دهنده عدم انسجام DC و برادران وارنر است. در این میان تنها فیلم زن شگفت انگیز از پتی جنکینز توانست روی پای خودش بایستد. با توجه به برنامه‌های شرکت برادران وارنر برای ساخت دو فیلم دیگر از سری لیگ عدالت و تعدادی فیلم داستانی دیگر، لازم است که این شرکت زاویه نگاهش به استراتژی کنونی خود را تغییر دهد.

جوکر

هدف جدیدی که فیلم جوکر در سر میپروراند، میتواند محور استراتژی های بزرگ‌تر این شرکت در ساخت فیلم‌هایی بر اساس ایده‌های فیلم سازان و تمرکز بر روی داستان پردازی پیرامون شخصیت‌های DC باشد و دیگر نیازی به پرداختن به داستان‌های دنباله‌دار که مارول استاد آن است، احساس نخواهد شد. حداقل حضور اسکورسیزی در این فیلم میتواند آبرو و حیثیت از دست رفته DC بعد از سری شوالیه تاریکی از کریستوفر نولان را دوباره به این استودیو بازگرداند.

مرجع
The Verge
تگ

5
نظر شما چیست؟

avatar
5 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
جوکر و بتمن، دو شخصیت جداناشدنی - آلبالو :تازه های فناورینقد و بررسی فیلم "محافظ آدمکش" - آلبالو :تازه های فناوریبازیگر نقش جوکر: لئوناردو دیکاپریو - آلبالو :تازه های فناوریزن شگفت انگیز در یک قدمی بتمن و مرد آهنی - آلبالو :تازه های فناوریبررسی فیلم: «ویند ریور» - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بررسی فیلم: «ویند ریور» - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی […]

trackback
زن شگفت انگیز در یک قدمی بتمن و مرد آهنی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: ساخت فیلم جوکر توسط کارگردان معروف ! […]

trackback
بازیگر نقش جوکر: لئوناردو دیکاپریو - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی […]

trackback
نقد و بررسی فیلم "محافظ آدمکش" - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی […]

trackback
جوکر و بتمن، دو شخصیت جداناشدنی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] […]

بستن
بستن