سینما و تلویزیونمعرفی فیلمگوناگون

توضیحات تکمیلی کارگردان فیلم جدید بتمن: فیلمی مستقل یا غیر مستقل!؟

بعد از آنکه کارگردان مت ریوز، در پستی اعلام کرد که ” فیلم جدید ، فیلمی کاملا مستقل و جدای دنیای سینما DC (DCEU) است”، با بازخوردهای وسیعی در فضای مجازی روبرو شد. ریوز برای روشن شدن بیشتر موضوع مجبور شد تا در توییتر خود این پست را بگذارد:

” صرفا برای روشن سازی موضوع، معلوم است که بتمن جزء دنیای DC است. بتمن، همیشه بتمن خواهد بود… منظوراز صحبت‌های انجام شده در مصاحبه ی قبلی‌ام مبنی بر مستقل بودن از DC این بود که، داستان این فیلم فقط درباره ی بتمن است نه سایر قهرمانان دنیای DC.  فیلم، داستان بتمن است.”

 

 

 

شاید این مسئله  پیش بیاید که اگر فیلم بتمن (The Batman)، فقط درباره ی بتمن است و شامل سایر کاراکترهای دنیای DC نمی‌شود، پس حضور یا عدم حضور بتمن در دنیای DC، کمی بی ربط به نظر می‌رسد. همچنین گفتنی است که در فاصله ی دو مصاحبه‌ی ریوس، کمپانی برادران وارنرز (.Warner Bros) خبر از کار بر روی دو فیلم جدید “جوکر” داده است. یکی با داستان حقیقی زندگی جوکر و دیگری داستان عاشقانه (داستان عاشقانه جوکر و هارلی کویین (Harley Quinn)). اگر چه هنوز فیلم بتمن جزء دنیای سینمایی DC است، شاید جهشی در فیلم‌های کمپانی وارنز با کاراکتر های DC خود را شاهد باشم. ولی شاید در آینده‌ی نزدیک شاهد آن بودیم که وارنرز فیلم بتمنی خارج از دنیای DC خود بسازد. شاید پایان گاتهام  نزدیک باشد!

مرجع
screencrush
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن