اخبار سینما و تلویزیونمعرفی وبسایت

به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید !

نقشه کاربردی سریال بازی تاج و تخت

پس از گذشت ۷ فصل از شروع سریال بازی تاج و تخت ،هنوز هم نمی‌توانم تمام شخصیت‌ها و مکان های معرفی شده آن را تشخیص دهم. و این موضوع، من را به یکی از بدترین تماشاگران این سریال تبدیل میکند؛ تا حدی که کسی علاقه‌ای به تماشای سریال با من ندارد، زیرا من همیشه از اطرافیان، سؤالاتی مثل “ راستی آریا از دست چه کسی عصبانی بود ؟“ یا “آیا دورن نزدیک محل زندگی دوتراکی هاست ؟“ میپرسم که تعدد این سؤال‌ها باعث اذیت و آزار دیگران می‌شود.

مقاله مرتبط: جورج آر.آر. مارتین: مرگی عظیم در راه است

بازی تاج و تخت

با تشکر از Quartermaester، من میتوانم با استفاده از این نقشه تعاملی، مقر های فرماندهی و مکان های مختلف را رویت کنم و یاد بگیرم کدام سرزمین ها متعلق به کدام پادشاهی ها است که در نتیجه این کار، همراه بهتری برای تماشای سریال خواهم بود.

این نقشه بسیار دقیق رسم شده است و هم مکان های تأیید شده و هم مکان های رویت شده از شهر ها و قلعه های دنیایی جادویی جورج آر.آر. مارتین را نشان می‌دهد. همچنین می‌توانید با کلیک کردن بر روی آیکون های موجود، برای اطلاعات بیشتر به صفحه ویکی سریال تاج و تخت مراجعه کنید.

مقاله مرتبط: بازیگر ریگار تارگرین لو رفت ؟

به علاوه می‌توانید مسیر های پیموده شده توسط شخصیت‌های داستان را در هر فصل را بررسی کنید. و البته با کمک اسلایدر موجود در منوی نقشه، می‌توانید با تنظیم فصلی که در حال حاضر تماشا می‌کنید، از لو رفتن داستان جلوگیری کنید.

اگر با تماشای ۷ فصل از سریال بازی تاج و تخت ، هنوز هم نکاتی مبهم در مورد شخصیت‌ها و مکان ها در ذهنتان وجود دارد، این نقشه راه حل مناسبی برای مشکل شماست که به شما کمک می‌کند تا قبل از فرا رسیدن فصل بعد، خود را آماده کنید ! 

برای مشاهده نقشه کلیک کنید

مرجع
The Next Web
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
بازی تاج و تخت به این زودی‌ها تمام نمی‌شود! - آلبالو :تازه های فناوریپیشبینی های فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری۹ اتفاق قطعی در فصل هشتم بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
۹ اتفاق قطعی در فصل هشتم بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید ! […]

trackback
پیشبینی های فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید ! […]

trackback
بازی تاج و تخت به این زودی‌ها تمام نمی‌شود! - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید ! […]

بستن
بستن