اخبار سریال و تلویزیونسینما و تلویزیون

۹ اتفاق قطعی در فصل هشتم بازی تاج و تخت

هشدار: متن شامل بخش هایی از داستان فصل هفت و پیشبینی هایی درباره فصل هشت سریال بازی تاج و تخت است‌.

ما هم اکنون در بدترین زمان سال به سر میبریم؛ طولانی ترین زمان تا بازگشت بازی تاج و تخت به زندگی های خالی از اژدهای ما!

اگر شما تمامی مطالبی که من برای بازی تاج و تخت نوشته ام را خوانده باشید؛ دو چیز را خواهید دانست. اول آنکه من یک شخص تنهای ناامید هستم که غرق شخصیت ها و داستان های تخیلی تلویزیونی هستم. دوم آنکه من عاشق درست کردن پیشبینی های بیهوده درباره اینکه شخصیت های داستان چه کاری انجام خواهند داد، هستم.

من این کار را پیش از قسمت پایانی فصل هفتم نیز انجام دادم و ۵٫۵ از ۹ پیشبینی من درست از آب در آمد. یعنی ۶۱ درصد موفقیت در این کار.

به هر حال، در تلاش برای دفع نوای ناامیدکننده ای که میگوید فصل هفتم به پایان رسیده است، من کلی پیشبینی برای فصل هشتم کرده ام؛ و ضمانت نمیکنم که همه آنها درست از آب در خواهند آمد ولی یک چیز را به شما قول میدهم و آن این است که شانس زیادی برای درست بودن تعدادی از آنها وجود دارد!

مقاله مرتبط: خالق بازی تاج و تخت از مرگی عظیم صحبت می‌کند !

از آدمکشی های زیرکانه تا ماجراجویی با اژدهااین شما و این هم تعدادی از پیشبینی ها

۱. تیون جانش را برای نجات یارا فدا خواهد کرد

game of thrones season 8 - فصل هشتم بازی تاج و تخت

چند وقت پیش در سایت رددیت پستی را خواندم که درباره این بحث میکرد که تیون در اصل خدای غرق شده است! او پیش از فصل هفتم در آب دریا غسل داده شد و مبارزه او در قسمت پایانی فصل هفت نشان داد که او اساسا غیر قابل شکست است.

خب حالا چه چیزی از شخصیت او برای فصل بعد باقی مانده؟ میتوان گفت احتمال اینکه او در نهایت به یک رستگاری بزرگ برسد، وجود دارد. آخرین باری که ما تیون را دیدیم، در حال آماده شدن برای نجات یارا بود و به نظر میرسد که او شانس زیادی برای موفقیت دارد. او شاید مجبور شود که عمویش را بکشد و شاید خودش در این راه کشته شود ولی من فکر میکنم که در آخر تیون خودش را رها میکند پیش از این که دریا او را بطلبد.


۲. این بار Cleganebowl اتفاق خواهد افتاد

game of thrones season 8 - فصل هشتم بازی تاج و تخت

من سه بار تا کنون مبارزه بین برادران کلگین را در فصل های شش و هفت بازی تاج و تخت پیشبینی کرده‌ام که هیچکدام اتفاق نیفتادند و اکنون برای بار چهارم نیز اینکار را میکنم؛ ولی این بار بدون هیچ شک و شبه ای. بعد از ملاقات سگ شکاری با برادرش در قسمت آخر فصل هفت، من کاملا مطمئنم که در فصل هشت شاهد Cleganebowl و مبارزه این دو برادر خواهیم بود. آیا این تنها راه پایان دادن داستان آنها خواهد بود؟

بازی تاج و تخت و ۱۶ پرسش بی‌پاسخ : بخش اول


۳. آریا، میلساندر را خواهد کشت

game of thrones season 8 - فصل هشتم بازی تاج و تخت

حال که ترتیب لیتل فینگر داده شده؛ آریا دارد به گونه‌ای در وینترفل تلف میشود و نیاز دارد که هر چه سریعتر کار کردن روی فهرستش را ادامه دهد. و اکنون که ما میدانیم سرسی واقعا دارد حماقت می‌کند و می‌خواهد که دنریس را دور بزند؛ منظقی به نظر می‌رسد که آریا به فرم آدمکش بودنش برگردد. اگر قرار بود که شرط ببندم، میگفتم که او در ابتدای فصل هشت دوباره به سمت جنوب می‌رود تا ملکه به را قتل برساند.

مساله این است که سرسی تنها کسی نیست که در فهرست آریا است. زمانی، ملیساندر نیز در فهرست او بود. اگر آن حرفی ملکه سرخ به واریس گفت که او در وستروس میمیرد درست باشد؛ بدین معناست که ملکه سرخ در فصل هشت کشته خواهد شد. اگر آریا متوجه شود که او در وستروس است، آیا او کسی خواهد بود که ملیساندر را میکشد؟


۴. … و شاید سرسی

game of thrones season 8 - فصل هشتم بازی تاج و تخت

من نمیتوانم در این باره نظر قطعی بدهم. از طرفی پیشگویی مگی قورباغه ای (که تا کنون تمامی پیشگویی هایش درست از آب درآمده است.) میگوید که جیمی یا تیریون، سرسی را خواهند کشت. از طرف دیگر؛ نظریه‌ای هست که آریا کسی است که سرسی را می‌کشد در حالی که خود را به یک لنیستر تغییر قیافه داده است.

حال که جیمی به سوی استارک ها می‌رود؛ آیا آریا می‌تواند که صورت او (یا تیریون) را برای نزدیک شدن به سرسی بردارد؟ اینگونه می‌توان گفت که پیشگویی تقریبا محقق خواهد شد؛ و البته این نتیجه راخواهد داد که آریا یک آدمکش درجه یک است!

ادامه مقاله:

1 2برگه بعد
مرجع
Mashable
تگ

5
نظر شما چیست؟

avatar
5 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
3 نویسندگان نظر
محمدrezaمحمدحسين نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
محمدحسين
مهمان
محمدحسين

به نظر من نبرد پایانى اگر تو کینگزلندینگ اتفاق بیفته جالب تره وقتى وایت واکر ها وارد شهر میشن و سرسى همه چیزو منفجر میکنه
اما در هر صورت آخر سر زنده ها پیروز میشن چون مارتین گفته حالا حالا ها نمیخواد داستانو تموم کنه در ضمن اگر مرده ها پیروز بشن هنوز تو اسوس انسان زندگى میکنه و شاید مردم اسوس همه چیزو تغییر بدن

trackback
مشخصات ویلف اسکولدینگ : بازیگر نقش ریگار تارگرین در بازی تاج و تخت

[…] مقاله مرتبط: در فصل بعدی بازی تاج و تخت چه اتفاقاتی خواه… […]

reza
مهمان
reza

دقت کردید اژدهای دنریس از زیر گردن کشته شد و بعد اون انگار رنگ چشماش از بین رفت و در حالت سیاهی قرار گرفت مقایسه کنید با فیلم هابیت و نحوه کشته شدن اسماگ که با یک تیر از زیر گردن اتفاق افتاد،به نظر میاد نویسنده و کارگردانان این فیلم یک نیم نگاهی هم به تالکین و پیتر جکسون داشتند.

محمد
مهمان
محمد

فقط ۲ و ۶ و ۷ و ۹ درست بود

reza
مهمان
reza

یک اتفاق دیگر استفاده از تیر کمان بزرگ سرسی علیه یکی از اژدهایان طرفین هست شایدم هر دوش!

بستن
بستن