اخبار سینما و تلویزیون

پیشبینی های فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت

خوشبختانه حتی با وجود هک شبکه HBO و لو رفتن اطلاعات فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت ، هنوز می‌توان هیجان کافی برای فصل بعد این سریال ایجاد کرد!

بازی تاج و تخت ، فصل هفتم خود را با یک اتفاق بزرگ به پایان رساند؛ که به معنای دقیق تر، بخش قابل توجهی از دیوار بزرگ که وایت واکر ها را به مدت هزاران سال در پشت خود نگه داشته بود، فرو ریخت. و تورموند جاینتس بین و بریک دانداریون نیز همراه آن سقوط کردند.

البته تاریخ ثابت کرده است که اگر شما مرگ کسی را در این سریال ندیدید، احتمال اینکه شخصیت مورد علاقه تان به شکل معجزه آسایی دوباره ظاهر شود، وجود دارد!

مقاله مرتبط: لو رفتن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

نابودی دیوار، نتایج مصیبت باری برای وستروس دارد؛ همانطور که در لحظات پایانی قسمت آخر مشاهده کردیم؛ شاه شب بر بالای ویسریون دوباره زنده شده ، ارتش مردگان را از میان خرابه های دیوار به درون وستروس رهبری کرد.

game of thrones sesaon 8 فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت

در برنامه هفتگی Inside The Episode که از شبکه HBO پخش شد، سازندگان سریال؛ دیوید بنیوفو دن وایزتوضیح دادند که چگونه به سکانس پایانی دست پیدا کرده اند و این موضوع برای فصل هشتم که قرار است آخرین فصل سریال باشد، به چه معناست.

مقاله مرتبط: به دنیای بازی تاج و تخت قدم بگذارید !

دیوید بنیوف گفت: ما پایان های گوناگونی را برای بازی تاج و تخت مقایسه میکردیم به طوری که شبیه به یکدیگر نباشند. فصل پیش، ما پایان پیروزمندانه دنریس را داشتیم که به سمت وستروس بادبان کشید. این فصل، ما پایان به مراتب وحشتناک تری را داشتیم؛ برای سال ها بود که میدانستم که قرار است پایان فصل یکی مانده به آخر اینگونه باشد.

وایز توضیح داد: دیوار به مدت ۸۰۰۰ سال وایت واکر ها را پشت خود نگه داشت و هیچ دلیلی وجود نداشت که چرا نتواند این کار را ادامه دهد؛ مگر اینکه چیزی بتواند دیوار سوراخ کند. فقط یک چیز از ابتدا وجود داشت که بتواند این کار را انجام دهد و اکنون آنقدر بزرگ شده که قادر به انجام باشد و آن هم اژدهاست. کم کم به عنوان یک راه حل منطقی مطرح شد‌.

اکنون که وایت واکر ها به درون وستروس هجوم آورده اند؛ اتفاقات و وقایع سریال در فصل هشتم به سرعت به وقوع خواهند پیوست. به خصوص آنکه سازندگان اعلام کرده اند که تنها شش قسمت برای فصل هشتم در نظر گرفته شده است.

بنیوف ادامه داد: سریال باید طوری می‌بود که به مرور از روند عادی فصل های قبل خارج میشد. در چهار یا پنج سال اولیه سریال، به بسط و تفصیل دنیای سریال پرداخته شد و هر اندازه که به پایان سریال نزدیک میشویم، دنیای سریال کوتاه تر و خلاصه تر میشود. شخصیت ها به جایی میروند که تا کنون در آنجا نبوده اند. به معنای دقیق‌تر نه تنها نبوده‌اند، بلکه در مواردی، در یک صحنه بزرگتر با کشمکشی رو به رو می‌شوند که عملاً سرنوشت آن‌ها را تعیین می‌کند.

دنریس تارگرین یکی از آن شخصیت هاست که قرار است به مکانی برود که هرگز در آن نبوده است؛ وینترفل. جایی که برن و سموِل تارلی انتظار میکشند تا به جان اسنو بگویند که او در واقع اگان تارگرین و وارث قانونی تخت آهنین و همچنین برادر زاده دنریس است!

مقاله مرتبط: لیست بازیگران طرد شده هالیوودی

با در نظر گرفتن اینکه جان و دنریس در پایان فصل هفت بازی تاج و تخت ، بدون آگاهی از رابطه فامیلی پنهانشان با یکدیگر رابطه برقرار کرده‌اند؛ دیدار پیش روی جان با برن و سم بسیار عجیب و دیدنی خواهد بود! البته با توجه به این که برن به زاغ سه چشم تبدیل شده و احتمالا این اتفاق را از قبل دیده؛ احتمالا با خودتان فکر میکنید که شاید به جان اندکی زودتر خبر داده باشد.

game of thrones sesaon 8 فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت

با در نظر گرفتن اینکه جیمی، سرسی را به خاطر وفای به عهدش درباره یاری رساندن به نیرو های شمالی در جنگ با وایت واکر ها ترک کرده؛ و یورون گریجوی به سوی اسوس بادبان کشید تا سربازان کمپانی طلایی را به عنوان ارتش سرسی به وستروس بیاورد؛ به نظر میرسد که لیتل فینگر تنها قربانی پیش از به پایان رسیدن بازی تاج و تخت نخواهد بود.

همانطور که جیمی، پایتخت را ترک می‌کرد (به احتمال زیاد برای آخرین بار) ما متوجه شدیم که زمستان فرا رسیده است. و آنگونه که وایز وعده میدهد: همه این اتفاقات طرفداران را کاملاً شگفت زده خواهد کرد!

مرجع
Mashable
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن