اخبار سینما و تلویزیون

بازیگر نقش جوکر: لئوناردو دیکاپریو

بعد از انتشار اخباری مبنی بر اینکه شاید تاد فیلیپس” (کارگردان فیلم خماری) فیلم جدیدی درباره جوکر را کارگردانی کند، سر و صدای زیادی پیرامون شرکت برادران وارنر به راه افتاد. در حالی که جرد لتوقرار است در چندین اثر دیگر به ادامه این نقش بپردازد؛ فیلم هایی مانند جوخه انتحار ۲″ و یک اسپین آف برای شخصیت جوکر با حضور مارگوت روبیدر نقش هارلی کویین؛ این فیلم قرار است که یک اثر متفاوت و جدا از سایر فیلم ها باشد؛ به همراه یک بازیگر جدید برای ایفای نقش شاهزاده خندان دنیای جنایت. بنا به گزارش جدیدی از هالیوود ریپورتر، کسی که ممکن است نقش جوکر را در این فیلم جدید بازی کند؛ کسی جز لئوناردو دیکاپریو نیست.

مقاله مرتبط: ساخت فیلم جوکر توسط مارتین اسکورسیزی

Joker Dicaprio - جوکر لئونارو دیکاپریواگر برادران وارنر، دیکپاریو را برای نقش جوکر انتخاب کنند؛ این شاید دلیلی برای حضور همکار قدیمی وی، مارتین اسکورسیزی در پروژه ساخت فیلم باشد. بر طبق گزارش هالیوود ریپورتر، منابع میگویند که وارنر در یک اقدام جاه طلبانه میخواهد که از طریق اسکورسیزی، دیکاپیریو را راضی به ورود به دنیای فیلم های کامیک بوکی و ابرقهرمانی کند. هم مارتین اسکورسیزی و هم لئوناردو دیکاپریو تا کنون تلاش کرده اند که از شرکت و ساخت فیلم های بلاک باستری در طول دوران کاری شان دوری کنند؛ اما اکنون که هر دوی آنها، جایزه اسکار را برنده شده اند؛ شاید نظرشان تغییر کند.

(بنا به هالیوود ریپوتر، تا کنون هیچ گونه صحبت و مذاکره رسمی بین وارنر و دیکاپریو صورت نگرفته است.)

نمایندگان لئوناردو دیکاپریو و اسکورسیزی هم اکنون برای اظهار نظر در دسترس نیستند و کمپانی برادران وارنر نیز از ارائه نظر در این باره خودداری میکند.

مقاله مرتبط: زن شگفت انگیز در یک قدمی بتمن !

چیزی که ما درباره این فیم بدون عنوان جوکر میدانیم؛ این است که این فیلم از اولین فیلم هایی است که قرار است ذیل عنوان جدید DC و جدا از جهان فعلی فیلم های DC که شامل زن شگفت انگیز، جوخه انتحارو فیلم لیگ عدالتکه قرار است پاییز امسال اکران شود، قرار گیرد. همچنین بر طبق گزارشات، این فیلم قرار است به ریشه ها و گذشته جوکر بپردازد؛ درحالی که به نظر نوعی انتظار پر رمز و راز می‌آید.

مرجع
Ew
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
جوکر و بتمن، دو شخصیت جداناشدنی - آلبالو :تازه های فناوریپتی جنکینز ادامه زن شگفت انگیز را خواهد ساخت - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
پتی جنکینز ادامه زن شگفت انگیز را خواهد ساخت - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: لئوناردو دیکاپریو در نقش جوکر […]

trackback
جوکر و بتمن، دو شخصیت جداناشدنی - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط : لئوناردو دیکاپریو، بازیگر احتمالی جوکر […]

بستن
بستن