اخبار سینما و تلویزیون

سریال مردگان متحرک: منتظر مرگ شخصیت محبوب خود باشید!

کارل درباره فصل بعد صحبت می‌کند

اگر از طرفداران سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) ساخته شبکه AMC هستید، باید کم‌کم خود را آماده جنگ قریب‌الوقوع در انتحاری‌ترین فصل ساخته شده این سریال، کنید. در این فصل علاوه بر وجود ببر های خشمگین، چوب های پیچیده شده در سیم خاردار و گله‌ی مردگان متحرک، از مرگ تعدادی از بازماندگان این ۷ فصل نیز نباید تعجب کرد.

این روزها با وجود خبر هایی مبنی بر مرگ نابهنگام و حیرت‌آور ریک گرایمز قبل از پایان سریال، می‌دانیم که هیچ‌کس در این اتفاق آخرالزمانی امنیت ندارد. با این وجود، بازم هم با رسیدن دوران تمام جنگ در این کامیک، سازندگان سریال باید تابوت های بیشتری برای شخصیت‌های داستانشان مهیا کنند !

وحشت متحرک !

فصل هشتم سریال مردگان متحرک - The Walking Dead Season 8

چندلر ریگز (بازیگر نقش کارل) در مصاحبه‌ای با رادیو ملی استرالیا اعلام کرد که با بازگشت فصل هشتم سریال مردگان متحرک در ۲۲ اکتبر، هواداران باید منتظر ماجراهای پر مرگ و میری باشند. او افزود: “ تمامی فصل ۷ درباره آماده و مجهز شدن برای جنگ با نیگان بود. اما در فصل هشتم انفجار های بزرگی وجود دارد، بسیاری کشته می‌شوند و بیشتر از یک نیگان را شاهد خواهیم بود. این فصل پر است از جنگ و خون ریزی های هیجان‌‌انگیز ! “فصل هشتم سریال مردگان متحرک - The Walking Dead Season 8

اولین تریلر ارائه شده برای فصل بعد نیز نظریه سیمون اوگز یعنی ،کاهش جمعیت، را تأیید می‌کند. تقریباً هرکسی ممکن است در فصل بعد سریال مردگان متحرک کشته شود اما فراموش نکنید؛ در صورت کشته شدن دریل، ما قیام خواهیم کرد !

از میان حرف‌های چندلر، بوجود آمدن چندین شخصیت دیگر مثل نیگان هم قابل بحث است. شاید با کشت و کشتار های جفری دین مورگان(بازیگر نقش نیگان) به وجد آمده باشید اما این‌ها در مقایسه با فصل هشتم مانند دعوا های بچگانه در مقابل جنگ جهانی هستند ! یکی از نکات ملموس این است که نیگان زیادی خوش‌برخورد است و در فصل ۸ باید شاهد تبدیل او به جنگجویی بی‌رحم باشیم.

اگر می‌خواهید شرط‌بندی کنید، در فاصله یک ماه مانده به آغاز فصل بعد، الان بهترین زمان است. حضور تعداد زیادی شخصیت در این داستان، دست کارگردانان را در کشتن تعدادی از آن‌ها باز می‌گذارد؛ در کنار شخصیت‌های اصلی، چندین شخصیت تر و تازه برای کشته شدن وجود دارند !بخش تمام جنگی کامیک نوشته شده توسط رابرت کِرکمن توجه مارا به مرگ تعدادی از شخصیت‌های اصلی جلب می‌کند اما اگر یک درس از خط داستانی سریال مردگان متحرک آموخته باشیم، این است که سازندگان سریال دوست دارند موضوعات مختلف را باهم ترکیب کرده و شرایط پیچیده‌ای را خلق کنند.

با توجه به مراقبت های بیش از اندازه ریک از کارل، مردن او بسیار دور از انتظار است اما باز هم غیرممکن نیست. با اینکه در فصل قبل شاهد از بین رفتن شخصیت‌هایی مثل گلن، آبراهام و ساشا بودیم، باید ببینیم اسکات گیمپل برای این فصل چه راز و رمز هایی در آستین خود مخفی کرده است ! در هرصورت منتظر پاشیده شدن خون شخصیت محبوب خود باشید.

 

در اینجا تریلر ارائه شده برای سریال مردگان متحرک را تماشا کنید: تریلر مردگان متحرک فصل هشتم

مرجع
Movie Pilot
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
mahdi نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
mahdi
مهمان
mahdi

فصل هشت نیمه اولش عالی و هیجان انگیز بود.
ولی مرگ کارل واقعا غم انگیز بود و ایده ی مسخره و احمقانه ای بود (توسط زامبی گاز گرفته میشود و وقتی جای گاز زامبی رو ب ریک نشون میدهد نیم فصل تموم میشود)
اسکات گیمپل با این کار خود (کشتن کارل) مورد انتقاد بیشتر طرفداران سریال است.

بستن
بستن