اخبار سریال و تلویزیونسینما و تلویزیون

لو رفتن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

آیا فیلم‌نامه قسمت اول فصل بعدی بازی تاج و تخت لو رفته است !؟

لیانا مورمونت می‌گوید که به هیچ وجه دنریس تارگرین را به نام اعلی‌حضرت صدا نخواهد کرد، چون او فقط یک شاه دارد و او جان اسنو است. تیریون با لبخندی بر لب می‌گوید که او دختر رام نشده‌ای است و جورا می‌گوید که مورمونت ها هیچ‌گاه عقب نشینی نخواهند کرد. جان به این بحث خاتمه داده و می‌گوید که وقت برای جدال نیست و اینکه هنوز خبری از ارتش لنیستر هم نشده است. سانسا در اینباره میگوید که نباید به سرسی لنیستر اعتماد می‌کردند. تیریون می‌گوید که آن‌ها باید به برادرش، جیمی، اعتماد کنند اما دنریس این موضوع را قبول ندارد. گروه درباره نحوه دفاع در مقابل ارتش شاه شب باهم بحث می‌کنند. جان اسنو به رابین می‌گوید که بهتر است آیری را به عنوان طعمه‌ای برای شاه شب استفاده کنند. اما ظاهراً رابین ارزشی برای این ایده جان قائل نمی‌شود. بعد از این گردهمایی، دنریس به جان می‌گوید که شمالی ها واقعاً سمج و کله شق هستند.

فصل هشتم بازی تاج و تخت - Game of Thrones Season 8

تیون گریجوی به دیدن جنگل گادزوود می‌رود و به یاد دوستش راب می‌افتد. در اینجا او با برن استارک ملاقات می‌کند. او سریعاً بخاطر کار هایی که علیه استارک ها انجام داده عذرخواهی می‌کند اما برن به او می‌گوید نیازی به این کار نیست. تیون با نجات خواهرش سانسا، گناهانش را جبران کرده است. برن همچنین به او می‌گوید که از شکنجه هایش توسط رمزی بولتون نیز خبر دارد. تیون می‌پرسد او چگونه از این وقایع خبر دارد اما برن پاسخی نمی‌دهد. آریا و برین باهم تمرین مبارزه می‌کنند و جان از مهارت های خواهر کوچکش شگفت زده می‌شود. آریا می‌گوید که هیچ‌گاه فراموش نکرده که دشمنانش را با نوک تیز شمشیر هدف قرار دهد. جان از آریا می‌پرسد که چرا او به گردهمایی سالن بزرگ نیامده بود. آریا پاسخ می‌دهد سانسا در این امور بسیار بهتر از اوست.

فصل هشتم بازی تاج و تخت - Game of Thrones Season 8

در ولانتیس، بانو ملیساندر وارد معبد سرخ می‌شود. کینوارا بار دیگر به او خوشامد می‌گوید. ملیساندر به کیوارا می‌گوید که نقش خود را در شکل‌گیری جنگ عظیم، بازی کرده است. او توانسته آتش و یخ را باهم متحد کند. او به جان اسنو خدمت کرده بود و او را دوباره به زندگی برگردانده بود. کینوارا به او می‌گوید که به خوبی به خدایان خود خدمت کرده است اما در این مسیر اشتباهات زیادی هم داشته است که باید آن هارا جبران کند. کینوارا می‌گوید که خدایان قربانی دیگری هم خواسته‌اند و ملیساندر باید دوباره به شمال برگردد. ملیساندر پاسخ می‌دهد که او اجازه ورود به شمال را ندارد. کینوارا با لبخند می‌گوید که پس باید از مجازات خود لذت ببرد.

مقاله مرتبط: ۹ اتفاق حتمی در فصل بعد سریال بازی تاج و تخت

حال جیمی لنیستر را می‌بینیم که در مسافرخانه‌ای با بران دیداری دارد. جیمی از دیدن بران حیرت‌زده شده و می‌پرسد که چرا او را تعقیب می‌کرده است. بران می‌گوید که از ماندن در آن شهر فاسد خسته شده و بدنبال ماجراجویی در شمال است. جیمی از همراه داشتن بران خوشحال است. بران از جیمی می‌پرسد که چرا زنی که بیشتر از همه دوستش دارد را تنها گذاشته است اما جیمی پاسخ کاملی به این سؤال نمی‌دهد. بران دوباره می‌پرسد که جیمی پس از ترک مقر پادشاهی چه برنامه‌ای دارد. جیمی می‌گوید که می‌خواهد به ریورران رفته تا ارتش لنیستر هارا دوباره دور هم جمع کند. بران می‌پرسد که چرا قلعه‌ای که در دست داشته را ترک کرده است. جیمی می‌گوید که داشتن قلعه هیچ سودی نداشته و نهایتاً ادمور تالی می‌تواند ریورران را دوباره در اختیار داشته باشد.

فصل هشتم بازی تاج و تخت - Game of Thrones Season 8

تورموند و گندری به وینترفل می‌رسند. جان اسنو از سانسا می‌پرسد چرا برن به گردهمایی سالن بزرگ نیامده یا حتی با او صحبت نکرده است. سانسا به جان می‌گوید که برن دیگر بسیار تغییر کرده است و خودرا کلاغ سه چشم می‌خواند. سانسا می‌گوید که نباید انتظار مکالمه با برن را داشته باشند. سموِل به میان حرفشان پریده و می‌گوید که برن حرف مهمی برای گفتن به او دارد. برن در حین دیدن گذشته، بار اول جان را در جنگل گادزوود ملاقات می‌کند. جان می‌گوید که در آن سمت دیوار به یک وارگ برخورده است. سم می‌گوید که برن بسیار والاتر از یک وارگ است، او یک گرینسیر است.

فصل هشتم بازی تاج و تخت - Game of Thrones Season 8

سم و برن درباره وضعیت خانوادگی جان به او می‌گویند اما جان ابتدا باور نمی‌کند. برن می‌گوید که همه چیز را در مورد جان می‌داند؛ او را در سمت دیگر دیوار میان مردم آزاد دیده است، جنگ او در هاردهوم علیه شاه شب را نظاره کرده و می‌داند که چگونه توسط افراد خودش به قتل رسیده است. جان نمی‌تواند باور کند که یک تارگرین است. سم می‌گوید که جان، ایگان تارگرین، وارث حقیقی تخت آهنین است.

بخوانید: پیشبینی های دقیق فصل بعدی سریال بازی تاج و تخت

برگه قبل 1 2
مرجع
آلبالو
تگ

5
نظر شما چیست؟

avatar
5 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نویسندگان نظر
جهانداری سعادت نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
پیشبینی های فصل ۸ سریال بازی تاج و تخت - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: لو رفتن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت […]

trackback
مشتقات بازی تاج و تخت چگونه خواهند بود ؟ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: لو رفتن فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت […]

trackback
سریال هایی مشابه بازی تاج و تخت - بخش اول - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مقاله مرتبط: فصل بعدی سریال بازی تاج و تخت لو رفت […]

جهانداری سعادت
مهمان
جهانداری سعادت

امیدوارم برگرد جز بهترین فیلمهایی بود که تا به حال دیدم

جهانداری سعادت
مهمان
جهانداری سعادت

فیلم بسیار قشنگی بود و امیدوارم برگرد.منتظرم

بستن
بستن