اخبار سینما و تلویزیون

فیلم IT همه آمار و ارقام ها را جابجا کرد !

هنگامی که پیش بینی های گیشه سینما برای فیلم جدید کارگردان آندرس موشیتی یعنی IT در ماه آگوست منتشر شد، رقمی که پیش بینی شده بود در هفته اول فروش به دست خواهد آمد چیزی حدود ۵۰ تا ۶۰ میلیون دلار بود؛ که الان مشخص شده است تمامی آن پیشبینی ها غلط بوده اند. بر طبق آخرین ارقام، فروش این فیلم ترسناک جدید چیزی نزدیک به دو برابر پیش بینی ها بوده و اکنون میتواند رکورد های فروش ماه سپتامبر را بشکند.

مقاله مرتبط: نقد کامل فیلم IT

سایت Box Office Mojo این شنبه آخرین بروزرسانی های میزان فروش فیلم‌های مختلف را منتشر کرد و نتایج و ارقام حیرت بر انگیز است. همانطور که به آخر هفته گذشته میرسیدیم، پیش بینی ها رو به افزایش بود و تخمین فروش ۸۵ و ۹۵ میلیون دلار زده میشد؛ اما به نظر میرسد که IT میتواند از رکورد قرن عبور کند و به فروش ۱۰۰ ملیون دلار در آخر هفته برسد. آخرین اقتباس از رمان استفن کینگ توانست فروش بی نظر ۱۳.۵ میلیون دلار را در پنجشنبه به دست آورد (یک رکورد دیگر نیز شکسته شد)؛ و در واقع توانست در روز جمعه، ۵۱ میلیون دلار فروش کند.

بروزرسانی: فیلم IT در هفته دوم موفق به فروش بالای ۶۰ میلیون دلار شد و به فروش کلی ۲۱۸٫۷ میلیون دلار دست پیدا کرد

فیلم IT - فیلم آی تی - IT Movie
پوستر فیلم IT

مقاله مرتبط: باری ترسناک فیلم آی تی

اگر ما در ماه مارس بودیم، این میزان فروش کمی منطقی تر به نظر میرسید ولی اکنون در ماه سپتامبر، فیلم IT این فروش دیوانه وار را به دست آورد. برای اندکی اطلاعات بیشتر باید بگوییم که رکورد قبلی بیشترین فروش در اولین نمایش در اختیار هتل ترنسیلوانیا ۲ در سال ۲۰۱۵ با ۴۸.۶ میلیون دلار بود. برای شما هایی که هنوز کاملا درک نکرده اید، این را بگویم که IT توانست ۲.۶ میلیون دلار بیشتر از آنچه آن انیمیشن در سه روز به دست آورد، در یک روز کسب کند! فروش ۱۰۰ میلیون دلاری که به معنای فروش دو برابری رکورد قبلی است، میتواند به طور کامل نگاه های افراد مشغول در صنعت سینما را نسبت به ماه سپتامبر به عنوان ماه اکران فیلم عوض کند. ما معمولا به دیدن فیلم های بلاک باستری در ماه سپتامبر عادت نداریم ولی اگر میخواهیم این فیلم ها را در این ماه ببینیم، باید فروش۱۰۰ میلیون دلار در هفته آغازین ممکن باشد.

همانطور که اعداد و ارقام شگفت انگیز اند، دیدن دلایل چگونگی به دست آمدن این موفقیت نیز دشوار نیست. بعد از یک تابستان ملال انگیز برای فیلم ها، تماشاگران برای اکران یک فیلم بزرگ انتظار میکشیدند؛ و فیلم IT فیلمی بود که با درجه سنی R توانست به این انتظار پاسخ دهد. هنگامی که فیلم را تماشا کنید متوجه میشوید که چرا توانسته این همه تماشاگر را به سوی خود جذب کند؛ فیلم همانطور که به خوبی شما را میترساند، گاهی باعث خنده هم میشود (تماشای فیلم با جمعیت زیاد فوق العاده است). تماشای این فیلم ترسناک با هیولای کلاسیکش یک حس نوستالژیک را به شما القا میکند.

ما نمیدانیم که فروش IT تا پایان این هفته چقدر بالا خواهد رفت ولی مطمئن باشید که ما اخبار فروش را کاملا و با جزئیات دنبال خواهیم کرد. اگر تا کنون موفق به تماشای فیلم شده اید، نظرات تان را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذراید. منتظر مقالات و اخبار بیشتر پیرامون فیلم IT که در روزهای آینده منتشر میشود، باشید.

بخوانید : سخنان جالب کارگردان فیلم آی تی (IT)

مرجع
Cinema Blend
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
جشنواره ونیز : شیر طلایی به Shape of Water رسید - آلبالو :تازه های فناوری

[…] فیلم IT همه آمار و ارقام ها را جابجا کرد ! […]

trackback
پنی وایز : ۱۵ نکته در مورد دلقک فیلم IT – قسمت دوم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بخوانید: فیلم It تمام رکورد ها را شکست ! […]

trackback
فیلم IT : شگفتی‌ساز سینماهای سال ۲۰۱۷ - آلبالو

[…] مقاله مرتبط: میزان فروش فیلم IT در هفته اول اکران […]

بستن
بستن