اخبار سینما و تلویزیون

پتی جنکینز ادامه زن شگفت انگیز را خواهد ساخت

در میان همه موفیقت های فوق العاده این تابستان، زن شگفت انگیز همراه با فروش ۸۰۰ میلیون دلاری در گیشه جهانی، به پرفروش ترین فیلمی که توسط یک زن کارگردانی شده است، تبدیل شد. و آن زن خاص دوباره بر خواهد گشت؛ بنا به گزارش Entertainment Weekly، پتی جنکینز برای کارگردانی ادامه زن شگفت انگیز انتخاب شده است؛ فیلمی که برای اکران در ۱۳ دسامبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

این خبر اولین بار توسط Variety بعد از یک دوره طولانی مذاکره گزارش شد. البته جنکینز پیش از این، در ماه ژوئن زمانی که زن شگفت انگیز هنوز در حال حکومت بر گیشه بود در یک مصاحبه با EW از ادامه زن شگفت انگیز سخن گفت. گرچه او هیچ یک ازعناصر داستانی را فاش نکرد ولی دیدگاهش را برای ساختن دنباله فیلم بیان کرد: “فیلم دوم نمیتواند کپی یا ادامه دقیق فیلم اول باشد؛ من میخواهم به یک داستان بزرگ و متفاوت بپردازم. در فیلم مخصوص به خودش.”

زن شگفت انگیز - Wonder Woman

مقاله مرتبط: لئوناردو دیکاپریو در نقش جوکر

شخصیت زن شگفت انگیز با بازی گال گادوتاولین بار سال گذشته در فیلم بتمن “علیه سوپرمن‌: طلوع عدالت“ دیده شد و به زودی دوباره در غالب یک شخصیت اصلی در فیلم لیگ عدالت در پاییز امسال به روی صحنه خواهد رفت. فیلم زن شگفت انگیز با مقدمه ای از از انواع داستان ها با تمرکز بر یک قهرمان با عمر طولانی، به ماجراجویی در طول جنگ جهانی اول میپردازد. داستان فیلم دوم میتواند به ادامه ماجراهای زن شگفت انگیز بعد از اتفاقات فیلم لیگ عدالت که به زودی اکران میشود بپردازد یا اتفاقاتی که در زمان حال بر وی میگذرد یا سایر ماجراهای زن شگفت انگیز؛ به طور مثال بر طبق کتاب های کمیک زن شگفت انگیز در جنگ جهنی دوم جنگیده است، یا ماجراجویی ها و اکتشافات وی درباره قلمرو های کیهانی اسطوه های یونانی.

از یک موضوع مطمئن هستیم و آن اینست که فیلم دوم به داستان های عاشقی بین زن شگفت انگیز و کریس پاین نخواهد پرداخت! گرچه پتی جنکینز درباره احتمال روایت این داستان در یک مینی سریال شش قسمتی در آیِنده خبر داده است. جنکینز گفت:” من هنوز درباره این حقیقت که او (کریس پاین) وجود دارد نگرانی‌هایی دارم و این بدین معناست که میتوانیم با او به کلی ماجراجویی دیگر برویم. مانند سایر داستان های گذشته ابرقهرمان ها، ما هنوز میتواینم با آن شخصیت لحظات دل‌نشینی ایجاد کنیم.

بخوانید: زن شگفت انگیز در یک قدمی بتمن و مرد‌آهنی

مرجع
Ew
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن