اپلیکیشن اندروید

با این نرم افزار ظاهر آیفون X را روی گوشی اندرویدی خود تجربه کنید !

کاربرانی که منتظر تکنولوژی‌های جدید هستند، ممکن است نیاز باشد چندین سال منتظر باشند تا بسیاری از سازندگان گوشی‌های اندرویدی شجاعت لازم برای قرار دادن بریدگی بالای صفحه نمایش را همانند گوشی جدید آیفون ۱۰ شرکت اپل به دست آورند. البته ممکن است شما بتوانید چنین چیزی را به وسیله‌ی یک نرم‌افزار شبیه‌سازی کنید.

یک برنامه‌نویس اندرویدی، راه‌حلی را پیدا کرده‌است که سبب می‌شود هر کاربر اندرویدی بتواند احساس کار کردن و بهره‌مندی از گوشی جدید اپل را با همان گوشی اندرویدی خود، تجربه کند.

XOutOf10 نام نرم‌افزار سرگرم‌کننده‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید بریدگی گوشی آیفون را به طور عملی روی گوشی اندرویدی خود تجربه کنید. با توجه به محاسبات این برنامه‌نویس، این راه‌حل جذاب می‌تواند در حالتی بدبینانه، ۹۹۹ دلار برای شما صرفه‌جویی کند.

کسانی که علاقه‌مندند تا این نرم‌افزار را امتحان کنند و ظاهر آن را دقیقا مشاهده کنند، می‌توانند فایل  apk این نرم‌افزار را از طریق این لینک دانلود کرده و آن را نصب کنند. لازم به ذکر است برای نصب و راه‌اندازی این نرم‌افزار، به اندروید ۶٫۰ مارشمالو و بالاتر نیاز دارید.

سازنده این نرم‌افزار به دارندگان اندروید Oreo هشدار داده است که زمانی که شما نوار وضعیت خود را باز می‌کنید، قسمت bump آن، پنهان خواهد شد و علت آن، محدودیتی است که گوگل در API قرار داده است.

به هر حال،‌می‌توانید ظاهر این بریدگی را در گوشی OnePlus 3T در عکس زیر ببینید:

اپلیکیشن شبیه ساز آیفون در اندروید

به نظر ما که زیباست.

مرجع
The Next web
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن