معرفی سریال

سریال هایی مشابه بازی تاج و تخت – بخش اول

اکنون شما قسمت پایانی فوق‌العاده فصل هفتم بازی تاج و تخت را تماشا کرده اید و سوراخی به بزرگی یک اژدها درون قلب شما تا سال آینده ایجاد شده است. بله، متاسفانه باید تا تاریخی نامشخص در سال ۲۰۱۸ یا حتی ۲۰۱۹ برای به پایان رساندن این داستان جذاب صبر کنید. و باز هم بله؛ آنطور که مشخص شده است فصل هشتم تنها شش قسمت خواهد داشت. اما شما میتوانید من را سموِل تارلی خطاب کنید زیرا من شما را مانند جورا مورمونت درمان میکنم و ۱۳ سریال مشابه بازی تاج و تخت را به شما معرفی خواهم کرد.

وایکینگ ها (Vikings)

سریال های مشابه بازی تاج و تخت

کشمکش بر سر قدرت، فریب و نیرنگ، خدایان و الهه ها، زنان مقتدر و مبارزات و جنگ های خونین؛ همه در دنیای قرون وسطایی به نام وایکینگ ها. این سریال همه چیزهایی را که شما در بازی تاج و تخت دوست دارید را به غیر از اژدها در خود دارد. سریال شبکه History Channel روایتگر شخصیتی خیالی به نام رگنار لوثبروک است که در دوران تاریک تاریخ دانمارک، از شهر کتگات بر این سرزمین حکومت میکند؛ البته حداقل در زمان هایی که به انگلستان یا فرانسه حمله نمیکند. همچنین رگنار در طی مدتی که وفاداری به طور مداوم میان دوستان و برادران و فرزندانش در حال تغییر است باید دست به بازی ها و نقشه هایی بزند. علاوه بر این ها، لاگرتا زن جنگجوی رگنار نیز هست که برای پول حاضر است به میدان نبرد نیز برود.

۵ فصل و همچنان ادامه دارد.


تودورها (The Tudors)

سریال های مشابه بازی تاج و تخت

ناتالی درومرمیخواهد ملکه باشد و در این راه یک کشور را به خرابی و تباهی میکشد. و در اخر، زندگیش را در یک محاکمه به باد میدهد. آشنا به نظر میرسد؛ نه؟ جاناتان میس ریرزنقش پادشاه هنری هشتم را در این سریال شبکه Showtime بازی میکند و درومرنقش آن لوین بدنام را به عهده دارد که انگلستان را با نقشه ها و حیله گری هایش چند تکه کرد. روابط جنسی، کلیسا و کشیش ها، خاندان ها و خانواده های معروف، مبارزات، سر بریدن ها، سیاست ها وهمه در این سریال جای دارند ولی متاسفانه بر خلاف GOT خبری از اژدها نیست.

بعد از ۴ فصل به اتمام رسید.


خانه پوشالی (House of Cards)

سریال های مشابه بازی تاج و تخت

فرانک آندروود مکارو جاه طلب (با بازی کوین اسپیسی) دنیای بی رحم سیاست واشنگتن دی سی را بهم میریزد. خانه پوشالی، ساخته شبکه نتفلیکس از سریالی بریتانیایی به همین نام بازسازی شده است با این تفاوت که داستان این یکی در اروپا شکل نگرفته و البته هیچ اژدهایی هم در کار نیست؛ ولی شرارت، فساد، طمع و روابط جنسی زیاد باعث شباهت این سریال با بازی تاج و تخت میشود. و اگر کلر آندروود بلوند با آن صورت سرد و جذابش شما را یاد سرسی نیندازد، من اسمم را عوض خواهم کرد.

پنج فصل و همچنان ادامه دارد.


مرلین (Merlin)

سریال های مشابه بازی تاج و تخت

اژدها! در این داستان کلاسیک شاهزاده آرتور، شما داستان را از چشمان جادوگر جوان ،مرلین، خواهید دید. البته پادشاه آینده نمیداند که مرلین جادوگر است؛ چون بدین معناست که دوست او خطری برای سرزمینش به حساب می آید. تعداد زیادی داستان درام پدر و پسری، شوالیه ها، جنگ ها و فریب و نیرنگ در این سریال وجود دارد. و البته هشدار لو رفتن داستان: یک اژدهای سخنگو که در زیر یک قلعه پنهان شده است!

بعد از ۵ فصل به اتمام رسید.

ادامه مطلب در صفحه بعد:

1 2برگه بعد
مرجع
Tomsguide
تگ

3
نظر شما چیست؟

avatar
3 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
معرفی شخصیت‌های اصلی بازی تاج و تخت با آنالیز داده - آلبالو

[…] […]

trackback
قتل در قطار سریع السیر : پوستر جدید فیلم منتشر شد - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بخوانید: زندگی خود را بدون بازی تاج و تخت سپری نکنید ! […]

trackback
سریال های مشابه بازی تاج و تخت - بخش دوم - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بخوانید: بخش اول سریال های مشابه بازی تاج و تخت  […]

بستن
بستن