بررسی ویدیوییموبایل

جعبه گشایی آیفون ۸ پلاس

مدت کوتاهی از معرفی آیفون های جدید اپل‌ میگذرد و در همین مدت آن‌ها توانسته‌اند توجه تمام طرفداران اپل را به خود جلب کنند. آیفون ۱۰ با صفحه نمایش بدون حاشیه و قابلیت تشخیص چهره، در کنار طراحی جدید و متفاوت توانست همه را شگفت زده کند.

اپل در سالن تئاتر استیو جابز در پارک این شرکت طی مراسمی از محصولات مختلفی رونمایی کرد. اپل در این مراسم از دستگاه‌های آیفون ۱۰، آیفون ۸ پلاس و ۸، اپل واچ ۳ و اپل تیوی ۴K رونمایی کرد. در این میان، أیفون ۱۰ به عنوان محصول انقلابی این شرکت، در مرکز توجه‌ها قرار داشت.

اما محصولاتی که کمتر مورد توجه قرار گرفتند آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس هستند. این دو را می‌توان نسخه ارتقا یافته آیفون ۷ و ۷ پلاس خواند. سنسور تشخیص اثرانگشت ارتقا یافته و باید آنرا تاچ آیدی ۲ بخوانیم. همچنین در این گوشی از پردازنده A11 استفاده شده است. طبق ادعای اپل دوربین آن‌ها نیز بهبود هایی را در خود می‌بینند.

این گوشی ها با ظرفیت‌های ۶۴ گیگابایتی به قیمت ۶۹۹ دلار (۲/۵۶۰/۰۰۰ تومان) و ۲۵۶ گیگابایتی به قیمت ۷۹۹ دلار (۳/۰۰۰/۰۰۰ تومان) به فروش می‌رسند. شاید بهتر باشد وقتی همه به سوی آیفون ۱۰ می‌روند ما توجه بیشتری به این آیفون ها بکنیم؛ قیمت نجومی آیفون ۱۰ باعث می‌شود بسیاری از طرفداران اپل که بودجه محدودی دارند به سراغ ابزار های ارزان‌تری مثل آیفون ۸ پلاس و آیفون ۸ بروند.

پیش خرید این گوشی از ۱۵ سپتامبر آغاز شد و از دیروز به دست خریداران رسیده است. خوشبختانه آیفون ۸ پلاس ماهم به‌موقع رسید تا بتوانیم بررسی دقیق‌تری از آن برای شما آماده کنیم. در روز های آتی با آلبالو همراه باشید تا باهم به بررسی ویدئویی آیفون ۸ پلاس و اپل واچ ۳ بپردازیم.

در ادامه می‌توانید لحظه‌ی جعبه گشایی آیفون ۸ پلاس جدید را تماشا کنید.بخوانید: امنیت تشخیص چهره آیفون ۱۰ مناسب نیست !

مرجع
آلبالو
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن