اخبار سینما و تلویزیون

فیلم IT : پرفروش ترین فیلم ماه سپتامبر در تمام تاریخ

فروش فیلم IT دقیقا همان چیزی بود که در انتهای یک تابستان اسفناک در گیشه سینما ها به آن نیاز داشتیم. اقتباس جدید از رمان شگفت انگیز استفن کینگ تبدیل به بهترین افتتاحیه برای یک فیلم ترسناک، بیشترین فروش در یک روز برای یک فیلم با درجه سنی R، کم هزینه ترین فیلمی که توانست فروش بیشتر از ۱۰۰ میلیون دلار را در آخرهفته افتتاحیه خود تجربه کند و حالا بزرگترین و پرفروش ترین افتتاحیه ماه سپتامبر در تاریخ سینما محسوب می‌شود.

مقاله مرتبط: سخنان جالب کارگردان فیلم IT

آی تی - It - Movie - Clown - Pennywise

بر طبق گزارش سایت Box Office Mojo، بعد از فقط ۸ روز که فیلم روی پرده سینماهاست، IT توانست رکورد ماه سپتامبر را بشکند و ۶۰ میلیون دلار به فروشش در آخر هفته دوم اضافه کرد و توانست ۲۲۰ میلیون دلار در ده روز اول اکرانش به دست آورد. در حال حاضر میزان فروش فیلم ۲۱۸٫۷ میلیون دلار است و پیش‌بینی میشود که به فروش ۳۰۰ میلیون دلاری در پایان این هفته دست یابد. فیلم Crocodile Dundee فیلمی است که پیش از فیلم IT رکورد دار فروش در ماه سپتامبر بود؛ که توانست ۱۷۴٫۸ میلیون دلار در این ماه فروش کند؛ که این رقم بدون تاثیر پذیری از تورم محاسبه شده است.

آی تی - It - Movie - Clown - Pennywise

IT همچنین میتواند به زودی رکورد پرفروش ترین فیلم با درجه سنی R را که متعلق به فیلم جن گیر (The Exorcist) با فروش ۲۳۲٫۹ میلیون دلار است را بشکند. IT در جدول فروش این هفته بالاتر از “آدمکش آمریکایی” و “مادر!” ساخته دارن آرنوفسکی باقی ماند؛ و احتمالا به این زودی ها نیز صدر جدول فروش را رها نخو اهد کرد.

آی تی - It - Movie - Clown - Pennywise

همه این ها با پیش بینی استودیو و تقریبا همه افراد مبنی بر این که IT شاید بتواند در بهترین حالت، در هفته اول خود ۷۰ میلیون دلار فروش کند شروع شد؛ که البته همچنان برای کمپانی برادران وارنر یک پیروزی به حساب می آمد. اما IT نه تنها توانست دو برابر مقدار پیش بینی شده فروش کند بلکه همچنان از تمامی پیش بینی هایی که برایش شده بود، فراتر می‌رود. باید به کمپانی برادران وارنر و استفن کینگ تبریک گفت؛ و از همه مهمتر به پنی‌وایز جدید ترین شخصیت مشهور هالیوود!

بخوانید: با دلقک فیلم IT آشنا شوید !

مرجع
ScreenCrush
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
فیلم IT : پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
فیلم IT : پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] فیلم IT : پرفروش ترین فیلم ماه سپتامبر در تمام تاریخ […]

بستن
بستن