اخبار سینما و تلویزیون

سریال مردگان متحرک : فصل هشتم خونین‌تر از همیشه !

طرفدران سریال مردگان متحرک مدتی طولانی منتظر مانده اند تا فصل هشتم را تماشا کنند؛ و همچنین به صدمین قسمت سریال نیز برسند. فصل هفتم با یک پایان هیجان انگیز تمام شد. نشان داد که کشتار شخصیت های خوب داستان میتواند به یک نبرد تمام عیار با حضور تمامی ۵ گروه با کلی اسلحه و یک ببر تبدیل شود! حال، یکی از بازیگران سریال فاش کرده است که اکشن سریال در فصل پیش رو کاهش نخواهد یافت و بلکه بیشتر هم خواهد شد. “سث گیلیامکه نقش پدر گابریل را در سریال بازی می‌کند درباره اکشن فصل هشتم توضیحاتی داده است:

فصل هشتم مانند جنگ بین آرنولد شوارتزنگر و سیلوستر استالونه در فیلم های اکشن دهه ۸۰ است. فکر کنم در هر قسمت شاهد ده انفجار خواهیم بود! هر بار که شما به اطرافتان نگاه کنید، یک نفر دارد به چیزی شلیک میکند یا چیزی را منفجر میکند. صحنه های اکشن جدی و بزرگی در سریال هست که فکر کنم از زمانی که سریال The A-Team (1983) به اتمام رسید، دیگر شاهد آنها در تلویزیون نبوده ایم.“

بخوانید: مشخصات و ویژگی های دلقک فیلم IT

ظاهرا ما نباید نگران این باشیم که سریال مردگان متحرک تمامی صحنه های اکشنش را در اولین تریلر منتشر شده از فصل هشتم به نمایش گذاشته باشد. بر طبق مصاحبه سث گیلیام با Entertainment Weekly، ما شاهد صحنه های اکشن سینمایی و بسیار عظیمی خواهیم بود که تا کنون در سریال های تلویزیونی شاهد آن نبوده ایم. طرفداران سریال قدیمی The A-Team (1983) از مقایسه فصل هشتم مردگان متحرک با آن سریال متوجه میشوند که صحنه های خشن زیادی در راه است؛ همچنین مقایسه نیروهای ریک و نیگان با آرنولد و استالونه نشان دهنده جنگ هایی بی نظیر در سریال است.

سریال مردگان متحرک فصل هشتم - The Walking Dead Season 8اکشن زیاد در این فصل، نشان دهنده خارج شدن وضعیت سریال مردگان متحرک از وضعیت موجود در فصل قبل است. در فصل هفتم، مردم الکساندریا (Alexandria)، هیلتاپ (Hilltop) و قلمرو (The Kingdom) همگی زیر پرچم نیگان بودند. و هیچ کدام از آنها توانایی اراده و همچنین قدرت در افتادن با نجات یافتگان (Saviors) را نداشتند. تلاش ریک برای کار کردن با لاشخور ها (Scavengers) به شدت نتیجه معکوس داد. خوشبختانه در قسمت پایانی فصل قبل، همگی این سه گروه با یکدیگر متحد شدند. و اتحاد سه گروه الکساندریا و هلیتاپ و قلمرو برای عقب راندن نجات یافتگان و لاشخورها کافی بود.

البته هیچ ارزش و جذابیتی ندارد که گروه نجات یافتگان توسط اتحاد ناگهانی رقبا و حمله شیوای ببر و بیرون پریدن ساشای زامبی از درون جعبه اش، نابود شوند. با زمان داده شده به آنها برای گروه بندی و برنامه ریزی، مطمئنیم که آنها دوباره به یک تهدید بزرگ برای سایر گروه ها تبدیل خواهند شد. شاید آن بی احترامی صورت گرفته باعث شود که نیگان کارهای خودش را با خشونت و بی رحمی بیشتری نسبت به گذشته پیش ببرد. “ملیسا مک برایدکه از فصل اول تا کنون به ایفای نقش کارول در سریال پرداخته درباره چگونگی داستان در فصل هشت گفت:

این فصل مثل فصل های قدیمی تر خواهد بود. چیزی که سال قبل به شدت دنبالش بودم.“

چند نفر از بازیگران سریال مردگان متحرک تا حالا درباره سختی فصل هفتم صحبت کرده اند. مخصوصا وقتی با گروه باحال فصل های اولیه مقایسه می‌شود. در فصل های قدیمی تر، ما ریک و دسته اش را میدیدم که زامبی ها را می‌کشتند و طبق یک روال عادی به پیش می‌رفتند. زیر نظر نیگان، ریک و همراهانش هیچ کاری نمی‌توانستند انجام دهند. برای آن دسته از طرفداران سریال که دلشان برای آن درگیری ها و اکشن های فصل های قدیمی تنگ شده، فصل هشت مانند آن فصل ها خواهد بود.“

سریال مردگان متحرک فصل هشتم - The Walking Dead Season 8

به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. فصل هشتم سریال مردگان متحرک در روز یکشنبه، ۲۲ اکتبر از شبکه AMC پخش خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از این سریال جذاب در طی روز ها و هفته های آینده با آلبالو همراه باشید.

بخوانید: سریال های مشابه بازی تاج و تخت؛ تا فصل بعدی بیکار نباشید‌!

مرجع
Cinemablend
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
بازگشت ترمیناتور در تابستان ۲۰۱۹ با حضور جیمز کامرون - آلبالو :تازه های فناوریسریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد - آلبالو :تازه های فناوری

[…] سریال مردگان متحرک : فصل هشتم خونین‌تر از همیشه ! […]

trackback
بازگشت ترمیناتور در تابستان ۲۰۱۹ با حضور جیمز کامرون - آلبالو :تازه های فناوری

[…] سریال مردگان متحرک : فصل هشتم خونین‌تر از همیشه ! […]

بستن
بستن