اخبار سینما و تلویزیون

سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد

فصل بعدی چهارده قسمت خواهد داشت

فصل چهارم سریال ریک و مورتی ممکن است از فصل های قبلی طولانی تر باشد. این خبر مستقیما از یکی از خالقان اثر یعنی “دن هامون” می آید. اکنون که این سریال شبکه Ad*ult Swim به پایان سومین فصل تحسین برانگیزش نزدیک میشود، هارمون با خبرگذاری Entertainment Weekly مصاحبه ای کرده است و به سوالاتی درباره سریال و قسمت های در حال پخش پاسخ داده است.

سریال ریک و مورتی در فصل سوم خود، امتیارات بالا و نمرات متفاوتی را کسب کرده است. سریالی که مورد علاقه منتقدین است و بالاترین نمرات و امتیازات را برای شبکه Ad*ult Swim به ارمغان می آورد. قسمت هایی مانند “Pickle Rick” و “Tales From The Citadel” شبیه هیچ اثر دیگری در تلویزیون نیستند؛ کاوشی عمیق به مسائل و آسیب های فردی و اجتماعی از درون داستان ها و ماجرای های علمی تخیلی که با وجود آن مسائل، هنوزخنده دار و طنز نیز هستند. سریال گرچه یک نقص نیز دارد و آن هم شهرتی است که از فاصله زیاد بین فصل های آن به دست آورده ست. در ابتدا فصل سوم برای چهارده قسمت برنامه ریزی شده بود ولی تهیه کنندگان نتوانستند آن را عملی کنند و فصل سوم با ده قسمت پس از دو سال از پایان فصل دوم پخش شد.

 

دن هارمون, Dan Harmon, سریال ریک و مورتی , rick and morty

هارمون معتقد است که او برای فصل بعدی بهتر میتواند عمل کند. در مصاحبه ای با EW، او توضیح داد که میخواهد هم به شبکه و هم به خودش ثابت کند که تیم خلاق سریال در طی سال ها بالغ شده و تکامل یافته و میخواهند که یک فصل طولانی و منسجم برای چهارمین فصل از ریک و مورتی ارائه کنند.

مقاله مرتبط: سریال مردگان متحرک؛ خونین‌تر از همیشه در فصل بعدی !

EW: مانند سریال بازی تاج و تخت، شما برای هر فصل ده قسمت در نظر گرفته اید که برای یک سریال انیمیشنی که هرقسمتش نیم ساعت بیشتر نیست، خیلی کم به نظر میرسد. فصل سوم قرار بود که طولانی تر باشد ولی شما گرفتار مشکلاتی شدید که شما را از انجام این کار بازداشت. آیا ده قسمت نهایت کاری است که شما میتوانید بکنید تا در عین حال کیفیت سریال بالا باقی بماند؟

هارمون: من اینطور فکر نمیکنم. ولی شما نباید به من اعتماد کنید زیرا من خودم را بیشتر از همه سرزنش میکنم که به جای چهارده قسمت، ده قسمت ارائه دادیم. من هنوز در حال یادگیری هستم که چطور درعین آماده سازی به موقع سریال، به حس کمال‌گرایی که در همه ما وجود دارد خدمتی کرده باشم. فکر میکنم که که به اندازه کافی از اشتباه هایم در فصل سوم درس گرفته ام و اکنون با قاطعیت میگویم که برای فصل چهارم، چهارده قسمت خواهیم داشت. و حال شما میگویید که تو همان شخصی هستی که گفتی ما برای فصل سوم، چهارده قسمت خواهیم داشت و بعد شکست خوردی، پس ما دیگر به حرفت گوش نمیکنیم. راه مناسب برای پاسخ به این جمله این است که من میخواهم با ده قسمت ابتدایی فصل چهارم به خودمان، تهیه کنندگان و شبکه ثابت کنم که اکنون اضافه کردن چند قسمت دیگر، چه قدر آسان است. چون من آنگونه که تا کنون برای سریال ریک و مورتی کار کرده ام، برای سریال Community شبکه NBC کار نکرده بودم. من در فصل سوم Community شکست خوردم و از تیم سریال جدا شدم و از فصل چهارم آن نیز اخراج شده ام. ولی اکنون در حال کار بر روی فصل چهارم سریال ریک و مورتی هستم و دلم میخواهد که ثابت کنم که من پخته و کارآزموده شده ام.

دن هارمون, Dan Harmon, سریال ریک و مورتی , rick and morty

هارمون به شکلی ننگین از تیم سریال Community اخراج شد، سریال کمدی زنده ای که خود او خلق کرد ولی به دلیل نمرات پایین، تاخیر در مراحل تولید، و دشمنی آشکار با “چوی چیس” در طی سه فصل ابتدایی آن، سرانجام از پروژه کنار گذاشته شد. او برای فصل پنجم سریال Community باز خواهد گشت و پخش فصل ششم و پایانی را در یاهو اسکرین تحت نظر خواهد داشت. به نظر میرسد که هارمون رابطه بهتری با شبکه Ad*ult Swim نسبت با شبکه NBC دارد؛ گرچه بدون تردید مدیران شبکه Ad*ult Swim خواهان فصل های طولانی تری از سریال ریک و مورتی با زمان کوتاه تری بین فصل های آن هستند. باید صبر کنیم و ببینیم که آیا این بار هارمون به این هدف میرسد یا خیر.

بخوانید: سریال های مشابه بازی تاج و تخت برای دوران بدون وایت واکر ها !

مرجع
screenrant
تگ

2
نظر شما چیست؟

avatar
2 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
آخرین فیلم دانیل دی لوییس درباره چه خواهد بود؟ - آلبالو :تازه های فناوریبازگشت ترمیناتور در تابستان ۲۰۱۹ با حضور جیمز کامرون - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
بازگشت ترمیناتور در تابستان ۲۰۱۹ با حضور جیمز کامرون - آلبالو :تازه های فناوری

[…] سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد […]

trackback
آخرین فیلم دانیل دی لوییس درباره چه خواهد بود؟ - آلبالو :تازه های فناوری

[…] بخوانید: سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد ! […]

بستن
بستن