اخبار سینما و تلویزیون

ساخت فیلم لوسی ۲ با قدرت جلو می‌رود

فیلم لوسی را حتماً تماشا کرده‌اید؛ دختر ۲۴ ساله آمریکایی که در تایوان زندگی می‌کند. پس از طی اتفاقاتی، گروهی خلافکار از بدن او به عنوان حامل مواد قدرتمند CPH4، استفاده می‌کنند. آن‌ها با جاساز کردن این مواد در شکم او تلاش می‌کنند آن‌ها را به کشوری دیگر قاچاق کنند. پس از درگیری با یکی از قاچاقچیان، کیسه‌ای که در بدن لوسی قرار گرفته پاره شده و این ماده در بدن او حل می‌شود که به او قدرتی عجیب می‌دهد و می‌تواند از ۱۰۰ درصد ظرفیت مغزش استفاده کند. گفتنی است که اسکارلت جوهانسون نقش لوسی را در این فیلم بازی می‌کند. در ادامه می‌خوانیم که دنباله این فیلم هیجان انگیز، فیلم لوسی ۲ ،چگونه خواهد بود.

فیلم “والرین و شهر هزار سیاره“ ساخته لوک بِسِن در گیشه های سینمای امسال با استقبالی نچندان خوب مواجه شد. این فیلم که در فصل خیلی شلوغی اکران شد و انتظار می‌رفت نوعی بلاک باستر باشد، تنها توانست ۴۰ میلیون دلار فروش کند. حتی با در نظر گرفتن فروش جهانی، باز هم این فیلم نتوانست رقم ۱۷۷.۲ میلیون دلاری بودجه ساخت خود را جبران کند. مسلماً با این فروش کم، احتمال ساخت دنباله‌ای برای این فیلم، حماقتی آشکار است. اما ظاهراً یک نامزد برای ادامه راه فیلم والرین دیده می‌شود: فیلم لوسی ۲ !

مقاله مرتبط: بازگشت ترمیناتور با حضور جیمز کامرون !!

Variety مقاله‌ای منتشر کرده که در آن گزارش می‌دهد EuropaCorp ،شرکت تولیدی لوک بِسِن، چگونه می‌خواهد پس از شکست فیلم والرین بازگشتی قدرتمند داشته باشد. ظاهراً آن‌ها تصمیم دارند کمتر به ایده‌های کاملاً جدید روی آورده و به سراغ فیلم‌هایی بروند که در گذشته نیز برایشان در‌آمد داشته است، فیلم‌هایی مثل: “ربوده شده“، “لئون حرفه‌ای“ و “عنصر پنجم. در حالی که پروژه بعدی بِسِن فیلمی ترسناک با حضور یک شخصیت مثبت زن است، ظاهراً او نوشتن متن فیلمنامه فیلم لوسی ۲ را به پایان رسانده و مدیرعامل EuropaCorp، مارک اشماگر، هم برچسب “در دست تولید“ را به آن چسبانده است.

فیلم لوسی ۲ - اسکارلت جوهانسون - Scarlett Johanson - LU - Lucy 2 Movie

در حقیقت ساخت فیلم لوسی ۲ از سال ۲۰۱۵ در جریان بوده است اما بدون اشتیاق و علاقه لوک بِسِن به آن، فیلم لوسی ۲ هیچ اهمیتی نداشت. با اینکه فیلم اولیه لوسی توانست درآمد قابل توجهی (۴۶۳ میلیون دلار در فروش جهانی) داشته باشد اما بِسِن ایده ساخت دنباله‌ی این فیلم را رد کرد و گفت این فیلم برای دنباله‌دار شدن ساخته نشده است. ( فیلم در لحظه‌ای تمام می‌شود که لوسی فرم انسانی خود را ترک کرده و با جهان یکی می‌شود) البته بِسِن راه برای ساخت دنباله‌ای برای لوسی را کاملاً بسته نگذاشت؛ او گفته است که اگر ایده‌ای خوب به ذهنش برسد احتمال ساخت فیلم لوسی ۲ وجود دارد. مشخصاً عمل‌کرد فیلم “والرین و شهر هزار سیاره“ می‌تواند وسواس و حساسیت او را به شکل قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد.

با توجه با پایان فیلم اول لوسی که در بالا بدان اشاره شد، به هیچ وجه نمی‌توان حدس زد که آیا در فیلم لوسی ۲ شاهد بازگشت اسکارلت جوهانسون خواهیم بود یا خیر. اما با توجه به تعدد پروژه های لوک بِسِن، شرکت EuropaCorp مهلت زیادی دارد تا این بازیگر موفق زن را برای بازگشت به سری فیلم لوسی ترغیب کند. جوهانسون اخیراً در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول حضور موفقی داشته است؛ ظاهراً نقش او در فیلم انتقام جویان ۴ که در دست تولید است، نقشی حیاتی است. ساخت این فیلم در ایالت آتلانتا و در شهر جورجیای آمریکا در حال انجام است و بنظر می‌رسد جوهانسون بعد از آن پروژه‌ای در دست ساخت نخواهد داشت.

امیدواریم در آینده‌ای نزدیک اخبار بیشتری از فیلم لوسی ۲ بدستمان برسد اما تا آن لحظه، نظرات و پیشنهادهای خود را در مورد فیلم اول و ساخت دنباله‌ای برای آن در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

بخوانید: نقد و بررسی دقیق فیلم مادر!؛ از ابتدا تا انتها

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن