موبایل

بهبود دوربین اسنشال فون با به‌روزرسانی نرم‌افزاری

امروز دو آپدیت منتشر می‌شوند و آپدیت های بیشتری هم در راه است

اسنشال بار دیگر به‌روزسانی نرم‌افزاری‌ای ارائه کرده است که در آن به ضعیف‌ترین بخش این گوشی توجه خاصی شده است؛ دوربین. آخرین تلاش‌های این شرکت برای بهبود دوربین اسنشال فون به دو تکه تقسیم شده است. آن‌ها به شکل همزمان یک بروزرسانی فرموِر برای این گوشی عرضه کرده و همچنین نرم‌افزار دوربین را در پلی استور ارتقا دادند. “مایکل کالب“، مهندس نرم‌افزار، در بلاگ خود نوشته است:“تیم کوچک ما برای بهبود دوربین اسنشال (نرم افزار) سخت در تلاش است.“

مقاله مرتبط: تا سال ۲۰۱۸ تراشه هوش مصنوعی در دست همه !

اسنشال فون - بهبود دوربین اسنشال فون - improve essential phone camera

آخرین به‌روزرسانی برنامه دوربین ادعا می‌کند که لگ های شاتر در عکس‌های تکی را از بین خواهد برد. تاخیری که برای ثبت حتی یک عکس باید آن را تحمل می‌کردیم برای همگان کلافه‌کننده شده بود. اسنشال همچنین ادعا می‌کند که در راستای بهبود دوربین اسنشال فون ،کیفیت عکاسی در نور کم را نیز بهبود داده است و حالا انتظار می‌رود عکس‌های گرفته شده در شرایط مختلف، ثبات بیشتری داشته باشند. در ادامه می‌توانید توضیحات شرکت را درباره این دو به‌روزرسانی بخوانید:

  • افزایش سرعت عکاسی در حالت عادی و نور ضعیف به زیر ۱ ثانیه (۴۰٪ بهبود)
  • بهبود روشنایی و عمل‌کرد در شرایط کم‌نور
  • صدای محیطی هنگام فیلمبرداری ۳۶۰ درجه (پشتیبانی شده در اسنشال فون، فیسبوک و یوتیوب)
  • استفاده از دکمه های کاهش و افزایش صدا به عنوان دکمه های شاتر هنگام استفاده از حالت ۳۶۰
  • اضافه شدن تایمر به حالت ۳۶۰
  • رفع باگ ها و افزایش اعتمادپذیری

جهت بهبود دوربین اسنشال فون ،‌آنها تأیید کرده‌اند که به زودی قابلیت‌ها و عمل‌کرد های جدید به نرم‌افزار دوربین این گوشی اضافه خواهند کرد. حالت Pro در دست ساخت است و همچنین حالت‌های پورتره و استریم زنده با دوربین ۳۶۰ درجه برای فیسبوک و پریسکوپ نیز در حال توسعه هستند.

این شرکت درباره به‌روزرسانی‌ای که عرضه خواهد شد گفته است:“ساخت سیستمی (System Build) NM181C امروز عرضه خواهد شد پس منتظر این به‌روزرسانی بمانید“. نتایج حاصل از این تلاش‌ها برای بهبود دوربین اسنشال فون نشان می‌دهد که شرکت‌ها تا چه حد می‌توانند دوربین گوشی هایشان را بعد از عرضه بهبود دهند. با توجه به معرفی پیکسل ۲ از گوگل و البته حضور گوشی های اندرویدی بسیار قوی‌ایی در بازار، اسنشال باید سریعاً کارهای خود را به اتمام برساند تا ارزش ۷۰۰ دلاری خود را حفظ کند.

بخوانید: حالت کم مصرف آیفون چیست و چگونه کار می‌کند‌؟

مرجع
The Verge
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن