اخبار سینما و تلویزیون

هم مسیر شدن سریال Fear the Walking Dead با Walking Dead

بالاخره انتظارات طرفداران به پایان خواهد رسید. حالا وقت آن رسیده تا دنیای پر از زامبی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) با سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) تلاقی کنند! در حالی که شبکه AMC مشغول ساخت فصل هشتم سریال مردگان متحرک است، هنوز هم طرفداران این سریال روز به روز افزایش میابند. با توجه به وجود طرفداران پرشمار این سریال، شبکه تولید کننده به ساخت یک سریال قانع نشد. اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی بود که شبکهAMC از تصمیم خود مبنی بر ساخت سریالی برای همراهی مردگان متحرک رونمایی کرد که بدنبال آن شاهد زنده شدن سریال Fear the Walking Dead در ماه آگوست ۲۰۱۵ بودیم.

از همان روز های اولی که پخش سریال Fear the Walking Dead شروع شده بود، طرفداران هر دو سریال نسبت به دیدن نقطه تلاقی این دو، بسیار مشتاق بودند. البته مسئولین ساخت دو سریال، مرتبا این پیشنهاد را بدلیل دشواری ایجاد ارتباط بین سریال Fear the Walking Dead و نسخه اصلی، رد کرده بودند. حالا ظاهراً بنظر می‌رسد آن‌ها راه حل مناسبی برای این مسأله پیدا کرده‌اند.

در مراسم کامیک کان در شهر نیویورک، سازنده دنیای کامیک این سریال، “رابرت کِرکمن“، به روی صحنه رفت و توانست با جملات خود دل طرفداران دنیای کامیک‌ش را بیش از پیش برباید ! او در این مراسم از برخورد داستان‌های دو سریال Fear the Walking Dead و Walking Dead خبر داد. البته هنوز جزئیات خاصی از این اتفاق منتشر نشده و تنها می‌دانیم که باید تا حداکثر یک سال دیگر منتظر آن باشیم. در این میان “کرکمن“ در مورد چگونگی این برخورد صحبتی داشته است:“شخصیتی وجود دارد که از یک سریال، که نام آن را نمی‌گویم، به سریال دیگری، که نام آن را نیز نمی‌گویم، خواهد رفت. این اتفاق می‌تواند تحول عظیمی در دنیای مردگان متحرک ایجاد کند.“

مقاله مرتبط: نقد و بررسی فیلم “کینگزمن: حلقه طلایی”

 

با توجه به اینکه طرفداران این دو سریال دیر زمانی بود که منتظر برخورد این دو سریال بودند، اعلامیه شبکه AMC در این مورد با استقبال بسیار گرمی نیز روبرو شد.

البته بهتر است بدانید که این دو هیچ وابستگی داستانی بهم ندارند ولی تلاقی‌شان می‌تواند جایزه خوبی به طرفداران پرشور این سریال ها باشد. متأسفانه اطلاعات دقیقی در این مورد وجود ندارد و هواداران باید برای اطلاع از جزئیات، بیشتر منتظر بمانند ولی حداقل حالا دیگر مطمئن هستند که این اتفاق بطور حتم خواهد افتاد.

سریال مردگان متحرک - سریال Walking Dead - واکینگ دد - Fear the Walking Dead - سریال Fear the Walking Dead - سریال ترس از مردگان متحرک

باید ببینیم که میزان سرمایه‌گذاری AMC در این ارتباط بین دو سریال تا چه حد خواهد بود. مثلاً اگر “کیم دیکنز(بازیگر نقش مدیسون) به “مردگان متحرک“ رفته یا “اندرو لینکولن(بازیگر نقش ریک) به سریال “ترس از مردگان متحرک“ برود، اتفاق جالبی خواهد افتاد ولی اگر تصمیم شبکه بر این باشد که تنها یکی از بازیگران فرعی به سریال دیگر برود، شاید استقبال مناسبی از این اتفاق به عمل نیاید. این احتمال را در نظر بگیرید که در صورت موفقیت‌آمیز بودن این تجربه، شاید اتفاقات مشابه و جالب دیگری را در آینده نیز شاهد باشیم !

بخوانید: تعیین شخصیت اصلی سریال بازی تاج و تخت با استفاده از تحلیل های آماری‌!

مرجع
ScreenRant
تگ

5
نظر شما چیست؟

avatar
4 رشته نظرات
1 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
4 نویسندگان نظر
یاسمنمحمدمبینمحمد نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
مبین
مهمان
مبین

سلام من واکینگ دد رو تا جایی که اومده دیدم ولی هنوز فیر د واکینگ دد رو ندیدم. فقط برام سواله که چرا لنی جیمز تو هر دو فیلم در شخصیت مورگان بازی میکنه?!دلیلش چیه?

یاسمن
مهمان
یاسمن

من فکر میکردم فیر مسخره باشه ولی برعکس جالب تر بود

محمد
مهمان
محمد

به شخصه خیلی علاقه دارم این دو سریال به یک نقطه تلاقی برسن اما این کار باعث میشه داستان ها خیلی به هم ربط پیدا کنن و شخصیت های هر دو سریال کم رنگ بشن و تازه امکان باگ و اشتباه رو چند برابر میکنه مطمئنا هم هر دو کارگردان به این کار علاقه ای ندارن چون شاید هر دو سریال توی فصلای اول بیننده داشته باشن ولی از دستشون میدن پروژه هم مسیر کردن این دو سریال به دلیل درخواست کیفیت بالای هنری مطمئنا به شدت زمان بره و شکی نیست این عامل باعث از دست دادن بیننده ها… بیشتر بخوانید

محمد
مهمان
محمد

سلام دوست عزیز جوابتو بدم ، در فصل اخر مردگان متحرک دیدیم که مورگان رفت وتویه اون اشغال دونی تا دور از همه بمونه ،اما تو ترس از مردگان از اونجا میاد بیرون وبه ادم های این سریال برخورد میکنه این همون تلاقی دوسریاله

trackback
ریک و مورتی؛ ۷ تئوری توطئه نهفته در قسمت پایانی! - آلبالو :تازه های فناوری

[…] هم مسیر شدن سریال Fear the Walking Dead با Walking Dead […]

بستن
بستن