اخبار سینما و تلویزیون

مارول به دنبال ایجاد نمایشگاه اختصاصی خودش

هیچ سفری به نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) سن دیگو بدون سر زدن به غرفه مارول کامل نیست؛ جایی که شما می‌توانید به بخش های مختلف سر بزنید، امضا بگیرید و از چندین کنفرانس درباره کارهای سینمایی، تلویزیونی و یا کتاب‌های مصور جدید لذت ببرید؛ اما گسترش بی‌اندازه و موفقیت زیاد نمایشگاه باعث شده است که بعضی از برندها و شرکت‌ها خواستار جدایی از این نمایشگاه و ایجاد نمایشگاه خودشان باشند. در حال حاضر، در دنیای کتاب‌های مصور هیچ‌چیز و هیچ‌کس از مارول بزرگ‌تر نیست (با عرض معذرت از DC). پس منطقی به نظر می‌رسد که مارول به فکر ایجاد نمایشگاه خودش باشد تا بتواند آن را به‌طور کامل کنترل کند و تمامی سودهای حاصل از آن را خودش به دست آورد.

وب‌سایت Fandango با “کوین فیج“، رئیس استودیوهای مارول مصاحبه‌ای کرده است و از او درباره احتمال ساخت نمایشگاه اختصاصی مارول کان پرسیده است و فیج نیز تائید کرده است که این احتمال وجود دارد. سخنان فیج:

«سال‌های زیادی است که درباره این اتفاق بحث و گفت‌وگو می‌کنیم. ما به کاری که در حال حاضر در سن دیگو انجام می‌دهیم، افتخار می‌کنیم و آن را یک سنت سرگرم‌کننده میدانیم. با این‌حال، من معتقدم چیزهایی مثل جشن مخصوص هواداران جنگ ستارگان، بسیار شگفت‌انگیز و فوق‌العاده است. به نظرم ما گنجایش کافی، طرفداران کافی و ایده‌های کافی برای ایجاد چیزی مانند آن برای مارول داریم؛ فقط نمی‌دانم که کجا و کی آن را برگزار کنیم.»

مارول, کامیک کان, marvel, comic con

جای تعجب نیست؛ کامیک کان یک رویداد عظیم و در حال گسترش است. کامیک کان، مکان ایده آلی برای انتشار اخبار مرتبط با کتاب‌های مصور و آثار فانتزی است؛ طرفداران آنجا هستند و آن‌هایی هم که حضور ندارند، از طریق اینترنت می‌توانند اتفاقات را به‌صورت هم‌زمان دنبال کنند. این نمایشگاه آن‌چنان گسترده شده است که برای حضور فیزیکی در آن باید سختی‌های زیادی کشید. و چون مراسم تحت کنترل مارول نیست، این شرکت توانایی آن را ندارد تا تجربه موردنظرش را برای طرفداران ترسیم کند. اگر مارول نمایشگاه خودش را داشته باشد می‌تواند آن را به نحوه دلخواهش مدیریت و برگزار کند؛ و میزان قیمت گزاری و هزینه‌های ورودی برای طرفداران هم با خودش خواهد بود. به نظر من تا ده سال آینده، ما شاهد یک مارول کان خواهیم بود.

مطلب مرتبط: بازگشت ترمیناتور در تابستان ۲۰۱۹ با حضور جیمز کامرون

مرجع
ScreenCrush
تگ

1
نظر شما چیست؟

avatar
1 رشته نظرات
0 رشته پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
جنجالی ترین نظرات
داغ ترین نظرات
0 نویسندگان نظر
دانیل دی لوییس: آخرین فیلم یک ستاره - آلبالو :تازه های فناوری نویسندگان آخرین نظر
  عضویت  
جدیدترین نظرات قدیمی ترین نظرات نظرات با رای زیاد
اشاره به موضوع
trackback
دانیل دی لوییس: آخرین فیلم یک ستاره - آلبالو :تازه های فناوری

[…] مارول بدنبال ایجاد نمایشگاه اختصاصی خودش […]

بستن
بستن