اخبار سینما و تلویزیونمعرفی فیلم

آخرین فیلم دانیل دی لوییس درباره چه خواهد بود؟

با اطمینان می‌توان می‌گفت که تاکنون تعداد کمی از بازیگران سینِما توانسته‌اند به سطح “دانیل دی لوییس“ ،این بازیگر افسانه‌ای، برسند. او در طول مدت دراز بازیگری خود، نقش چندین شخصیت برجسته و بخاطرماندنی را به بهترین نحو بازی کرده است. بدلیل توانایی او در امر بازیگری، دانیل دی لوییس را یکی از بزرگترین بازیگران در طول تاریخ سینِما می‌نامند. اما همانطور که می‌دانید، هر چیز خوبی بالاخره به پایان خواهد رسید و این هنرپیشه کم‌نظیر نیز تصمیم گرفته‌ است پس از ایفای نقش در فیلم Phantom Thread (فانتوم تِرِد) به کارگردانی “پاول توماس اندرسون“، از دنیای بازیگری خداحافظی کند. هنوز اطلاعات چندانی از آخرین فیلم دانیل دی لوییس منتشر نشده ولی حالا با دریافت اخبار جدید، بنظر می‌رسد این فیلم درباره یک خیاط لباس دهه ۱۹۵۰ میلادی در انگلیس خواهد بود.

Daniel Day Lewis - Phnatom Thread - دانیل دی لوییس - فانتوم ترد - پاول توماس اندرسون

در خلاصه فیلم Phantom Thread می‌خوانید:

نویسنده و کارگردان، اندرس ون، بار دیگر به پژوهش و نمایش یک اتفاق متفاوت در قرن بیستم میلادی می‌پردازد. این فیلم درام به داستان صنعت فشن و لباس دهه ۱۹۵۰ میلادی در لندن خواهد پرداخت. داستان فیلم به مسائل پشت پرده‌ی یک خیاط می‌پردازد که بخاطر وفاداری و وضعیت اجتماعی برجسته‌اش شناخته شده است. بازیگرانی همچون “لزلی مَنویل“ (بازیگر فیلم “مالفیسنت“)، “کامیلا رادرفورد“ (بازیگری فیلم “دارجلینگ محدود“) و “ویکی کریپس“ (بازیگر فیلم “تحت‌تعقیب‌ترین مرد“) در این فیلم حضور خواهند داشت.

مقاله مرتبط: مارول و ساخت نمایشگاه اختصاصی کامیک

با توجه به این خلاصه نوشته شده توسط Comingsoon.net، بنظر می‌رسد دانیل دی لوییس بار دیگر بدنبال خلق یک اثر تماشایی است. این بازیگر اسطوره‌ای توانست در فیلم‌هایی مثل “آخرین موهیکان‌ها“ و “لینکولن“ با درخشش خود، اثری بیادماندنی بجای بگذارد.با توجه به اینکه داستان فیلم جدیدش درباره خیاطی در دهه ۱۹۵۰ لندن است، منطقی است که باز هم شاهد صحنه‌هایی کوتاه از هنرنمایی بازیگران مختلف باشیم که البته در این میان دانیل دی لوییس ،همانند کارهایش در سال‌های اخیر، نقش پررنگ‌تری خواهد داشت.

Daniel Day Lewis - Phnatom Thread - دانیل دی لوییس - فانتوم ترد - پاول توماس اندرسون

همراهی دانیل دی لوییس توسط پاول توماس در فیلمی به نام Phantom Thread به تنهایی می‌تواند عاملی برای جذب همه فیلم‌دوستانی باشد که از آخرین همکاری این دو لذت برده‌اند. حدود ده سال پیش بود که پاول توماس توانست فیلم “خون به پا خواهد شد“ خود را به شهرت جهانی برساند. بسیاری از منتقدین، نقش دانیل دی لوییس در این فیلم را بهترین عمل‌کرد او در طول مدت بازیگریش می‌دانند.

اگر این دو باز هم بتوانند همان جادوی قدیم را در فیلم Phantom Thread به نمایش در بیاورند، هیچ بعید نیست که این فیلم هم به نقطه درخشانی در تاریخ سینِما تبدیل شده و نشان افتخاری دیگر برای دانیل دی لوییس ثبت شود. این را هم در نظر بگیرید که تمام بازیگران نقش مکمل این فیلم جزو ستارگان هالیوودی هستند. با این اوصاف انتظار داریم که پایان دوران بازیگری یکی از نخبگان عرصه سینِما و بازیگری، به بهترین شکل انجام پذیرد.

برای اطلاع از جزئیات بیشتری که در آینده بدستمان می‌رسد، با آلبالو همراه باشید. این فیلم در تاریخ ۲۵ دسامبر اکران خواهد شد.

بخوانید: سریال ریک و مورتی برای فصل چهارم تمدید شد !

مرجع
Cinemablend
تگ

نظر شما چیست؟

avatar
  عضویت  
اشاره به موضوع
بستن
بستن